IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    За лалалджиите с големи усти дет ги мързи даже да гледат:

    https://www.bulmag.org/product/chereshi-ii
    Смешен човек, има нектарини по 2,50, колкото на пазара Кирков

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      И поредната теза, че Ганьо се бил замогнал, и купувал с кешовица стана на пух и прах.
      Целият тоя балоняк се издул благодарение на парите създадени от въздуха - пари, които обаче трябва да се връщат от робите, чрез труд.... дългогодишен.... Чиститу.
      Кешовицата на единия Ганьо е кредит на другия Ганьо. Обясни го обаче това на разните ИТ-та и брокерази, които не са чували за дебит и кредит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Аз съм почивал в български курорти стотици пъти.И никога не съм имал разстройство или инфекция след почивката.А не съм с най-здравата храносмилателна система.
        Това са поредните митове. Сигурно има и такива случаи, ама в със сигурност не са масови.
        Както и рядко съм се сблъсквал с лошо обслужване. Сервитьорите и служителите на хотела са там, за да ме обслужват. Не за да ми лижат задника.Предпочитам учтиво отношение отколкото лицемерно все едно целта на живота му е да ме обслужи.Хайде няма нужда от фалшиви усмивки.
        Съгласен. И аз харесвам отношението. Ама нашите просто не се справят. Не ставаме за обслужващ персонал. Соцът ни е в кръвта вече - егалите, фратертите, либерте. И френците не стават, затова и там обслужването е покъртително.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Приоритети и ценности. Сериозно предпочитам разстройството.
          Аз съм почивал в български курорти стотици пъти.И никога не съм имал разстройство или инфекция след почивката.А не съм с най-здравата храносмилателна система.
          Това са поредните митове. Сигурно има и такива случаи, ама в със сигурност не са масови.
          Както и рядко съм се сблъсквал с лошо обслужване. Сервитьорите и служителите на хотела са там, за да ме обслужват. Не за да ми лижат задника.Предпочитам учтиво отношение отколкото лицемерно все едно целта на живота му е да ме обслужи.Хайде няма нужда от фалшиви усмивки.
          Last edited by mirodes; 15.07.2023, 18:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Много добре си е на Майорка. Остави ги тези дето се целуват - малко са и свикваш да не им обръщаш внимание. По-добре детето ти да види двама такива, отколкото да го нахранят с "имитиращ продукт" или да осъмне в инфекциозна с брутално разстройство след някой ресторант.
            Приоритети и ценности. Сериозно предпочитам разстройството.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ами не е много. България има едно от най-ниските нива на кредитна задлъжнялост в ЕС.Същевременно депозитите са 119 милиарда лева. 34 милиарда повече, отколкото са кредитите.
              И 54 процента от жилищата се купуват в София с ипотека. В цялата страна е 23 процента. Т.е едва една на 4-5 сделки е с ипотека.За нашият град не видях статистика, но според един приятел брокер с ипотека се купуват не повече от 15-20 процента. Останалите се изкупуват от гастери,които си влагат парите в жилища в България.
              и останалите са кредити ама не за жилища

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                За мен всеки който дава пари на българското черноморие е глупак.
                Съжалявам ако някой се засегне ,но това е така .България е малка държава с бедно население и нисък стандарт на живот който реално е пренесен и в туристическите услуги.Поради огромната корупция цените са високи защото няма реална конкуренция, няма и стратегия за развитие на туризма, хотели заведения се държат от мутри ,техните деца и внуци,знам го защото непряко се занимавам с част от сегмента. Та така всеки който стимулира с пари родното Черноморие за мен е кръгъл глупак. Има цял свят пред него за същите цени ще получи тройно качество и за храната и за обслужването инза всичко.С години не ходя там няма и да стъпя,дори не съм запознат и с хотелите с нищо просто защото за мен в България море не съществува освен на картата.
                Не си прав Каврък. Аз например не мога да понасям самолетни пътувания. Още по-малко понасям дълги автопътувания. В Западна Европа не стъпвам по вече споменанлтите причини. Африка не ми е любима, дори северна, по хигиенни и животински причини. Гонили са ме скорпиони.

                Какво остава за такива като мен. Още повече с две деца, дето не са тийнове. На колко места по Гърция и Турция не можеш влезе в морето без обувки? Сигурно повече отколкото може бос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Пич, не за това си мизерник. Други са причините. Факт е, че у нас има добри места. Факт е обаче, че съотношението цена/качество не струва. Аз не обичам да ме цакат с топла бира и се дразня. Ти явно си по-широка душа и ти не пука. Отделно е дразнещо толерирането на безпарични западни шушляци за сметка на българи средна ръка.

                  Аз например по Майорка и да ми дават пари не бих отишъл. Не може децата да се чипкат в басейна, а до тях двама хомота да де целуват.
                  Много добре си е на Майорка. Остави ги тези дето се целуват - малко са и свикваш да не им обръщаш внимание. По-добре детето ти да види двама такива, отколкото да го нахранят с "имитиращ продукт" или да осъмне в инфекциозна с брутално разстройство след някой ресторант.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    В Германия депозите са 10 трлн, а кредити 8. Във Варна и Пловдив също 55% са с кедити, дръгите градове са без значение за общата статистика.
                    И в другите градове живеем хора. Колкото и да не ни броиш за такива.
                    А в Германия е много разпространено да се живее под наем. И пак процентно има повече кредити в сравнение с България.
                    Щом дори германците, които са прочути с пестеливостта си и масово живеят под наем, имат повече кредити от българите, считай колко ниско е нивото на кредитна задлъжнялост в България.
                    Last edited by mirodes; 15.07.2023, 17:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Е та не си ли чел приказката "Принцесата и граховото зърно".В нея кралицата искала да изпита кандидат снахите за принца дали са истински принцеси. И сложила грахово зърно на едно легло ,а над него няколко дюшека И една от жените се оплакала,че не могла да заспи,защото нещо я боцкало в леглото.И кралицата разбрала, че това е истинска принцеса.
                      Това е нарицателно за претенциозен човек. Основно за жените.
                      Такива пишат и коментарите в Букинг и на друти места.Техните коментари в повечето случаи не са адекватни.Все недоволни, все с претенции.
                      Добре де дай едно подобно мнение, да преценим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ами не е много. България има едно от най-ниските нива на кредитна задлъжнялост в ЕС.Същевременно депозитите са 119 милиарда лева. 34 милиарда повече, отколкото са кредитите.
                        И 54 процента от жилищата се купуват в София с ипотека. В цялата страна е 23 процента. Т.е едва една на 4-5 сделки е с ипотека.За нашият град не видях статистика, но според един приятел брокер с ипотека се купуват не повече от 15-20 процента. Останалите се изкупуват от гастери,които си влагат парите в жилища в България.
                        В Германия депозите са 10 трлн, а кредити 8. Във Варна и Пловдив също 55% са с кедити, дръгите градове са без значение за общата статистика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Евтин и фалшив алкохол и дрога, за тва са доволни.
                          Я дай това мнение за граховото зърно, интересно ми е.
                          Е та не си ли чел приказката "Принцесата и граховото зърно".В нея кралицата искала да изпита кандидат снахите за принца дали са истински принцеси. И сложила грахово зърно на едно легло ,а над него няколко дюшека И една от жените се оплакала,че не могла да заспи,защото нещо я боцкало в леглото.И кралицата разбрала, че това е истинска принцеса.
                          Това е нарицателно за претенциозен човек. Основно за жените.
                          Такива пишат и коментарите в Букинг и на друти места.Техните коментари в повечето случаи не са адекватни.Все недоволни, все с претенции.
                          Last edited by mirodes; 15.07.2023, 17:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Естествено, че вярвам.Стоят на улицата и спират случайни хора и ги питат за впечатленията им. И анкетираните бяха от различни националности.
                            И всички изтъкваха едни и същи неща-евтино,забавления, любезни хора.Никой не каза, че е луксозно или,че курортът е много добър.
                            Тия хора ги привличат ниските цени и забавленията.Кякво толкова чудно има,че почиват в България?
                            България се оформи като държава на евтин, непретенциозен туризъм. Никой и не я сравнява с Ривиерата и тем подобни. Има си своя ниша на по-ниско ниво.
                            А в Букинга пишат основно претенциозни принцеси, на които им пречи граховото зърно.Бил съм в хотели с подобни коментари и нищо от написаното не е било вярно.Или е много преувеличено.
                            Евтин и фалшив алкохол и дрога, за тва са доволни.
                            Я дай това мнение за граховото зърно, интересно ми е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              54% пак е много. Аз като ви казвам, че народа задлъжня яко, вие ми се смеете. 85 млрд кредити как се връщат?
                              Ами не е много. България има едно от най-ниските нива на кредитна задлъжнялост в ЕС.Същевременно депозитите са 119 милиарда лева. 34 милиарда повече, отколкото са кредитите.
                              И 54 процента от жилищата се купуват в София с ипотека. В цялата страна е 23 процента. Т.е едва една на 4-5 сделки е с ипотека.За нашият град не видях статистика, но според един приятел брокер с ипотека се купуват не повече от 15-20 процента. Останалите се изкупуват от гастери,които си влагат парите в жилища в България.
                              Last edited by mirodes; 15.07.2023, 17:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                Каква точно е целта на занятието в последните коментари?Да се изкарат почиващите в българските курорти мизерници или балъци?Или и двете.
                                Аз доброволно си признавам,че съм такъв-изкарах една седмица на Велинград в хотел със закуска и вечеря за 300 лв на вечер, сега съм резервирал хотел на Несебър за 200 лв на вечер без ядене.
                                От хотела във Велинград останах много доволен, след като се върна от морето ще видя за другата почивка, но в предишни години съм бил доволен.
                                Това ми е нивото и не ходя на Ривиерата или по гръцките села.
                                Така че ходете,където искате,ама уважавайте и избора на тия,които почиват в България.
                                Че сме мизерници и балъци спор няма.
                                Пич, не за това си мизерник. Други са причините. Факт е, че у нас има добри места. Факт е обаче, че съотношението цена/качество не струва. Аз не обичам да ме цакат с топла бира и се дразня. Ти явно си по-широка душа и ти не пука. Отделно е дразнещо толерирането на безпарични западни шушляци за сметка на българи средна ръка.

                                Аз например по Майорка и да ми дават пари не бих отишъл. Не може децата да се чипкат в басейна, а до тях двама хомота да де целуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X