IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloombergtv.bg/a/16-bizn...00-evro-na-kvm

    Цените на жилищата в Париж се сринаха до под 11 000 евро на кв.м Милен Симеонов, „Бизнес старт“ , 21.07.2023 г.

    В Париж цените на квадрата се сринаха и това официално в Блумбърг.
    Нашите момчета продължават на симпатизират на Сергей Станишев и лафа му от 2008 година .България е остров на стабилността ..ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Защо така ужили всички понижители с тая покупка, че направо пощръкляха!!!
      Покупката е убийстввна. Гвоздей, картина на Рембранд!
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        сделките не са ли на областен принцип... да не говорим и общински.

        ако няма нотариус в дадена община може да изповядаш в областния център.

        Балчик -> Добрич .

        как така варна?

        ПП миналата година едни многознайко адвокат искаше правим една сделка в пловдив и разучих как седят нещата. ако в общината има нотариус, който работи - там се изповядва, а ако не тогава в областния град. В моя случай в Карлово има няколко нотариуса та мераците на онзи да се разкарвам до Пловдив пропаднаха.
        Казах ти. Човека който оправи бакиите на чужденеца е варненец с офис във Варна. Всичко се прави в Балчик и Добрич. Какво неясно има?
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Хубу, като се прибереш от компа качи. Не ни трябват имена, адреси - покажи само датата, град и квартал. Ако не покажеш, и аз сега заявявам, че днес заковах в Манхатън и Джорд Клуни ми е комшия.
          2500 лева
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            сделките не са ли на областен принцип... да не говорим и общински.

            ако няма нотариус в дадена община може да изповядаш в областния център.

            Балчик -> Добрич .

            как така варна?
            Бачик и Добрич са местата. Забрави Варна
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              за какво ти е предварителен договор при положение, че не купуваш с кредит,а си кеширан
              тежести по имота така или иначе се виждат на момента преди сделката от нотариуса.
              Човека е чужденец. Днес замина да си плати данъците за 5 години назад. Освен това е дал кинти за оправяне на бакии които имота имаше. Вече всичко е точно. Можех и днес да финализирам всичко. Няма тежести.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Не мога да качвам от телефона файлове. Като си толкова желаещ първо да ти взема малко кинти. Казваш тук че даваш 2500 лв (символичен бас), аз ти давам 25000 ако те лъжа. И даваш вайбър, запознаваме се, пращам ти предварителен договор с имената ми. Ако ме изпържиш с нещо ще ридаеш. Ако си точен оставаш мой приятел понижител. Съгласен?
                Хубу, като се прибереш от компа качи. Не ни трябват имена, адреси - покажи само датата, град и квартал. Ако не покажеш, и аз сега заявявам, че днес заковах в Манхатън и Джорд Клуни ми е комшия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  В Добрич съм купил Фиш фиша. Но сделката ми мина във Варна. Има брокер който е Варненец. И свърши оснивната работа на продавача който е чужденец и работи с него отдавна за много неща. Но наистина момчето си заслужи комисиона.
                  сделките не са ли на областен принцип... да не говорим и общински.

                  ако няма нотариус в дадена община може да изповядаш в областния център.

                  Балчик -> Добрич .

                  как така варна?

                  ПП миналата година едни многознайко адвокат искаше правим една сделка в пловдив и разучих как седят нещата. ако в общината има нотариус, който работи - там се изповядва, а ако не тогава в областния град. В моя случай в Карлово има няколко нотариуса та мераците на онзи да се разкарвам до Пловдив пропаднаха.
                  Last edited by bertram; 22.07.2023, 00:32.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    В Добрич съм купил Фиш фиша. Но сделката ми мина във Варна. Има брокер който е Варненец. И свърши оснивната работа на продавача който е чужденец и работи с него отдавна за много неща. Но наистина момчето си заслужи комисиона.
                    Защо така ужили всички понижители с тая покупка, че направо пощръкляха!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Честито за сметка на всички хейтъри!
                      Мерси, Лордиевич! Имам страхотна къща, можеш да не мърдаш оттам.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Не мога да качвам от телефона файлове. Като си толкова желаещ първо да ти взема малко кинти. Казваш тук че даваш 2500 лв (символичен бас), аз ти давам 25000 ако те лъжа. И даваш вайбър, запознаваме се, пращам ти предварителен договор с имената ми. Ако ме изпържиш с нещо ще ридаеш. Ако си точен оставаш мой приятел понижител. Съгласен?
                        за какво ти е предварителен договор при положение, че не купуваш с кредит,а си кеширан
                        тежести по имота така или иначе се виждат на момента преди сделката от нотариуса.

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Фиш-фиша не трябва ли да го купиш в Добрич?
                          Или си размислил и си взел нещо във Варна?
                          В Добрич съм купил Фиш фиша. Но сделката ми мина във Варна. Има брокер който е Варненец. И свърши оснивната работа на продавача който е чужденец и работи с него отдавна за много неща. Но наистина момчето си заслужи комисиона.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Вярвай ми, не те лъжа. Не съм вчерашен прошляк с жълто около устата. Запомни датата - 22 Юли 2023. Предварителен договор днес. Уникален имот. И цената ми е повече от добра. Но натиснах за много неща. Ако искаш ще ти дам лични телефон и контакти на лични съобщения и ставаш мой човек. Приемам лесно хора, ако някой ме гъбоса заминава в канала.
                            Честито за сметка на всички хейтъри!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Левчо стига спами, дай док да видим.
                              Не мога да качвам от телефона файлове. Като си толкова желаещ първо да ти взема малко кинти. Казваш тук че даваш 2500 лв (символичен бас), аз ти давам 25000 ако те лъжа. И даваш вайбър, запознаваме се, пращам ти предварителен договор с имената ми. Ако ме изпържиш с нещо ще ридаеш. Ако си точен оставаш мой приятел понижител. Съгласен?
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                От Варна идвам днес. Имотна сделка. Приятелски ти го казвам - цените няма да паднат. Само едно, много инвеститори строиха със собствен капитал от 2013 насам. Не като преди 2009. Според мен имотите ще образуват зъбчата крива с устрем нагоре. Вервай ми, нищо че съм доктор. Песимиста каза онзи ден нещо много важно. Шахматът развива дървовидно планиране. И ако някой клон сочи надолу, мисли дали е правилния. Всички партии като дете Каспаров-Карппв помня играех по публикациите на ходовете. И възможни грешки и други ходове. И други партии имаше, а Владилен Попов ги анализираше с точност. Не съм станал грос, но може би ми е помогнало.
                                В цял свят има корекции и даже говорят че тепърва ще страда сектора тонсе вижда и по сделките ама не ,не как ще падат .Виж сега вземи едно топче и го хвърли силно нагоре в небето колкото сила имаш и стой и наблюдавай,как в един момент топчето ще лети,лети и ще турне на земята .Абе Вие измислихте нови науки и накарате физичните закони да не действат ...страшна работа сте

                                Коментар

                                Working...
                                X