IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    Ехе, да не ви остави човек за няколко часа - веднага се размечтахте.

    Но я да ви върна в реалността, особено наемодателите в София -
    Френската Atos, която има голям офис в България, продава аутсорсинг бизнеса си

    Центърът в София с близо 1700 души ще остане в преименуваната Eviden

    https://www.capital.bg/biznes/tehnol...s_v_bulgariia/
    Братчеда е там,с другия и той HR,и

    Коментар


    • Пари нЕма - действайте - Броят на европейските IPO спада до най-ниско ниво от 2009 г.

      През първата половина на годината листнатите на борсите компании са едва 34

      Броят на компаниите, листнали се на европейските борси през тази година, е спаднал до най-ниската стойност от края на световната финансова криза. През първата половина на годината в Европа на борсата са излезли само 34 компании, което е най-малкият брой от 2009 г. насам, когато финансовата криза доведе до сътресения на пазарите. По данни на Association for Financial Markets in Europe (AFME), цитирани от Financial Times, компаниите са набрали едва 2.4 млрд. долара през първата половина на годината - най-ниската набрана сума от 14 години и спад от 42% в сравнение със същия период на миналата година.

      https://www.capital.bg/biznes/pazari...nisko_nivo_ot/

      Коментар


      • Ехе, да не ви остави човек за няколко часа - веднага се размечтахте.

        Но я да ви върна в реалността, особено наемодателите в София -
        Френската Atos, която има голям офис в България, продава аутсорсинг бизнеса си

        Центърът в София с близо 1700 души ще остане в преименуваната Eviden

        https://www.capital.bg/biznes/tehnol...s_v_bulgariia/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

          Благодаря, Докторе, това лято съм го подсигурил.

          Догодина може да наема някое някое съседно или да ти стана клиент, в онзи район не съм ходил още.
          Ще ти хареса, щом аз ти казвам. . Този сезон и аз съм го изпуснал. В края на Август минавам Нотариата. Но Септември живот и здраве ще се насладя. И Октомври. И на Коледа, защо не.
          Бетерчо да го викнем ли. Да каже какви са цените у Варна, дотогава вероятно ще има въпиющи дискаунти.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            може и при бертерчо да наемеш
            имат външен басейн.
            ще се топите и ще си снимате крачката
            Хахахаха, на Бетърчо басейна вероятно е надуваем (ако баща му го е разпънал).

            Иначе защо не, ще му подаря речник, граматика и тренировъчна програма за крака

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

              Благодаря, Докторе, това лято съм го подсигурил.

              Догодина може да наема някое някое съседно или да ти стана клиент, в онзи район не съм ходил още.
              може и при бертерчо да наемеш
              имат външен басейн.
              ще се топите и ще си снимате крачката
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ще ти дам къщата. Тъкмо ще почерпя!
                Благодаря, Докторе, това лято съм го подсигурил.

                Догодина може да наема някое съседно или да ти стана клиент, в онзи район не съм ходил още.
                Last edited by kinyalo; 03.08.2023, 20:29.

                Коментар


                • Брокеразиииии, аре събудете се вече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                    Аз нямам ваканционен имот, но наемам дългосрочно всяко лято.
                    Това са ми най-добре харчените пари
                    Ще ти дам къщата. Тъкмо ще почерпя!
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      На морето в собствен дом с панорама и в тишина и спокойствие и прохлада. С питие в ръка и пуричка. С тиха хубава музика. Скоро съм в отбора на Хемингуей.
                      Ако има Купата контакти с теб, мейли, нещо от сорта ще го помоля да ти прати снимки и цената. За което може би ще ме намериш да ме поздравиш.
                      Аз нямам ваканционен имот, но наемам дългосрочно всяко лято.
                      Това са ми най-добре харчените пари

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Искрени поздрави и много радостни и щастливи мигове в новата къща !!!

                        Мерси, Дурка! Любимо парче - Момчето което говори с морето!
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          На морето в собствен дом с панорама и в тишина и спокойствие и прохлада. С питие в ръка и пуричка. С тиха хубава музика. Скоро съм в отбора на Хемингуей.
                          Ако има Купата контакти с теб, мейли, нещо от сорта ще го помоля да ти прати снимки и цената. За което може би ще ме намериш да ме поздравиш.
                          Искрени поздрави и много радостни и щастливи мигове в новата къща !!!

                          Коментар


                          • Поздрав за всички кибици и некибици, депресирани или весели с това парче. Така се лекувала депресия както пее този пич....със кафето Периньон
                            https://youtu.be/wN1mKYlZ8D8
                            Last edited by bulgarian lev; 03.08.2023, 19:05.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Кавръче, ние сме скучни за теб, а за нас сме радостни и щастливи Ходим и на други места, но се чувстваме най-добре където сме / всеки на различно място от нас /
                              Радвай се на живота !!!
                              На морето в собствен дом с панорама и в тишина и спокойствие и прохлада. С питие в ръка и пуричка. С тиха хубава музика. Скоро съм в отбора на Хемингуей.
                              Ако има Купата контакти с теб, мейли, нещо от сорта ще го помоля да ти прати снимки и цената. За което може би ще ме намериш да ме поздравиш.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Като почнете с това море вече ставате скучни.Те децата не се радват толкова колкото Вие .Явно е вярно че човек като одъртее ,и се връща пак към детството си.Живи и здрави.И аз харесвам морето но да вися на едно и също място ...не мерси ...
                                Кавръче, ние сме скучни за теб, а за нас сме радостни и щастливи Ходим и на други места, но се чувстваме най-добре където сме / всеки на различно място от нас /
                                Радвай се на живота !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X