IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://fakti.bg/imoti/808343-nai-do...esticionna-cel
    Най-доброто време да се купува имот с инвестиционна цел

    Не само за Испания е най-доброто време, за БГ важи същото, защото и тук наемите се покачиха и още доста ще се покачват.


    Коментар




    • Добре бе, какви са ти имотите, изброй да те видим?
      Една къща във Фиш-Фиш на стойност половин панел в Слатина, която не е и на твое име даже.
      Една полусрутена купчина тухли в Банско, дето не става за нищо.
      Друго? Май не.

      Ами той Кавръчето тотално те е минал по имоти. Тя къщата в Карлово повече струва от всичко твое накуп.
      Ти именно затова злобееш, понеже нямаш нищичко ти самият.
      Last edited by X_Y; 24.08.2023, 17:50.

      Коментар


      • https://fakti.bg/imoti/808345-tuk-im...rekordnite-250

        и тук ще поскъпнат с толкова

        Коментар


        • https://fakti.bg/imoti/808346-tuk-ce...lishtata-padat

          Спад! Спад Спад!

          И при този спад има гастарбайтери които не могат да си позволят да купят.

          Жалко, жалко, жалко!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

            Точно така! Това е разумният начин да се съхрани и увеличи богатството. Всичко е преходно - тухлата е доживот

            Успех с покупката! И аз съм Вълчо!!!
            на колко евро отдаваш в А3
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Днес стоим си Левчо, Песимиста и аз и качваме ли качваме фейк обяви за да повдигнем средната цена. И ето успяхме: средната цена премина границата 1900.

              https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=2&sort=1

              Амаа… септември още не е започнал!
              Септември - 2000.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                Да, 40кв дневни, 20-25 спални, 5-8 бани. За продажба в момента най-евтиният 2-стаен с ПМ е 320К евро, а 3-стайните варират от 500К - 800К, зависи колко е натупан. Аз моите ги купих директно от инвеститора на 1500 евра през 2020-та, което тогава ми се видя нечовешки скъпо. А се е оказало без пари
                И аз когато купих гаража със статут на магазин за 34К€ ме взеха за откачил. Яд ме е че не купих и съседния, по-голям 30 кв.м за 43К€ беше обявен. Гараж с поизгнила дървена врата с метален обков. И пред него и място за собствено паркиране. Замина, разбира се. И един последен малко след това замина на 60К€. И оттогава подобни неща не се продават изобщо в топ център.
                Last edited by два_таралежа; 24.08.2023, 16:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                  Точно така! Това е разумният начин да се съхрани и увеличи богатството. Всичко е преходно - тухлата е доживот

                  Успех с покупката! И аз съм Вълчо!!!
                  Ванка, не слушаха Кумчо Вълчо, нищо че и аз, и Песимиста особено много подробно обясняваше защо се купуват имоти. Поне от теб да вземат пример. Те кинти и кила и качества да влязат в твоя сегмент на наемоотдаване нямат, ама стратегията поне да докопат.
                  Доктора съм.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    Само така Ванка. Мачкай наред! И на мен ми предстоят 2 покупки в София ако не ми мине котка път. Доходите от ИТ бизнеса почти при всички колеги ги паркираме в тухли.
                    Точно така! Това е разумният начин да се съхрани и увеличи богатството. Всичко е преходно - тухлата е доживот

                    Успех с покупката! И аз съм Вълчо!!!
                    Last edited by ivanvg93; 24.08.2023, 15:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                      Точно така, конкретно сграда А3 на Софбилд. Ето, че има и хора, които разбират Вървят си комплект с едно паркомпясто двустайка 1000-1200 евра, Тристайка 1300-2000 евра. Това е положението. И си се отдават от воле.

                      Иначе навътре в квартала и аз съм на мнение, че положението е зле. Ходете по Българска Легия до Алекси Рилец да видите за какво става въпрос... там наемите са на 50% до 70% по-ниски пак за НС, а е на няколко минути пеша разстояние
                      Само така Ванка. Мачкай наред! И на мен ми предстоят 2 покупки в София ако не ми мине котка път. Доходите от ИТ бизнеса почти при всички колеги ги паркираме в тухли. Вълчо съм.
                      Last edited by два_таралежа; 24.08.2023, 15:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Гледал съм апартаменти там. По спомен, спалните бяха по 20-25 м2 и всичко беше изпипано.

                        Наемите сигурно са високи, но и продажните цени бяха доста сериозни
                        Да, 40кв дневни, 20-25 спални, 5-8 бани. За продажба в момента най-евтиният 2-стаен с ПМ е 320К евро, а 3-стайните варират от 500К - 800К, зависи колко е натупан. Аз моите ги купих директно от инвеститора на 1500 евра през 2020-та, което тогава ми се видя нечовешки скъпо. А се е оказало без пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                          Точно така, конкретно сграда А3 на Софбилд. Ето, че има и хора, които разбират Вървят си комплект с едно паркомпясто двустайка 1000-1200 евра, Тристайка 1300-2000 евра. Това е положението. И си се отдават от воле.

                          Иначе навътре в квартала и аз съм на мнение, че положението е зле. Ходете по Българска Легия до Алекси Рилец да видите за какво става въпрос... там наемите са на 50% до 70% по-ниски пак за НС, а е на няколко минути пеша разстояние
                          Гледал съм апартаменти там. По спомен, спалните бяха по 20-25 м2 и всичко беше изпипано.

                          Наемите сигурно са високи, но и продажните цени бяха доста сериозни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                            Сигурно става въпрос за луксозните сгради на бул. България. Там със сигурност цените са високи.
                            Точно така, конкретно сграда А3 на Софбилд. Ето, че има и хора, които разбират Вървят си комплект с едно паркомпясто двустайка 900-1200 евра, Тристайка 1300-2000 евра. Това е положението. И си се отдават от воле.

                            Иначе навътре в квартала и аз съм на мнение, че положението е зле. Ходете по Българска Легия до Алекси Рилец да видите за какво става въпрос... там наемите са на 50% до 70% по-ниски пак за НС, а е на няколко минути пеша разстояние
                            Last edited by ivanvg93; 24.08.2023, 15:29.

                            Коментар


                            • Housing Market Update: A Homebuyer on a $3,000 Budget Has Lost $71,000 in Purchasing Power Since Last Year As Mortgage Rates Hit 20-Year High

                              Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	47.3 КБ
ID:	4106443


                              https://www.redfin.com/news/housing-...chasing-power/

                              Коментар


                              • Какво става сривльовци, сринахте ли ги тези пусти имоти. Аз се качих до Котешки чал и сега сядам да видя какви сте ги творили. Виждам разбирачите са само тези които са единствено с наследствени или семейни имоти. Как пък не се намери един рутач със собственозакупен имот, освен радев с панелната боксониера в Дружба.

                                Коментар

                                Working...
                                X