IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Нито, трактора, нито кеша е бил проблем, повярвай ми.

    Просто крайната инстанция (дисайдър) от който зависи дали нещо ще стане или не е отказал идеята.

    Сега нашия герой пак е на пазаря на ДЦК, само че като демо акаунт използва зазидания полуидиот.
    тук си в грешка сефте

    ДЦК не са ми фокуса, но това не означава, че кавръчето или някой друг не може да вземат
    писах ви го и преди - човекът чете, учи и е балансиран

    има избор - 13-15 години прекарани по форумите да се заяжда с другите (който има там) или да опита и да прави нещо.
    по-добре да опитва, да печели, да губи - няма как да се научи от раз и да е все плюс, но по-важното е да разбере, че животът не е да вземеш една тухла и да ядеш тези на различно мнение.

    искрено се надявам след 13-15 години да не е купата 2
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      За първи път в историята под нулата....
      Това значи,че повдигачите ще се блъснат в
      Незнам, при имотите, вече цели осем години наблюдавам ходенето по мъки от смъквачите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        моето ниво се оказа височко и за други,
        дето щяха да взимат акции на импулса
        на парите, които съм набил у зеленото
        че после имаше;
        аа аз не ти вярвам, ама трябва да развръзвам /какво?? трактора/
        Нито, трактора, нито кеша е бил проблем, повярвай ми.

        Просто крайната инстанция (дисайдър) от който зависи дали нещо ще стане или не е отказал идеята.

        Сега нашия герой пак е на пазаря на ДЦК, само че като демо акаунт използва зазидания полуидиот.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          импулса ще блести във времето, но дребна душа тип FOMO 'перонец', който се шашка на -10% никога няма да го разбере.
          да купиш маломерка с ипотека и да 'цоцаш' наем от малкия работещ човек е максимумът ....за някои хора.

          със здраве
          трябва да си много мъничък човек
          за да си представяш така нещата
          но не съм учуден
          Last edited by ratten; 26.07.2023, 20:40.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


            недей и ти с лошо де

            нрадев и кавръчето имат кеш за да купят, но не искат - не им е самоцел

            днес нещо наддавахте с ратко - само да ви кажа, че за читав лот облигации под 100К ойро - няма сми... вие си правете сметката и се бъзикайте с някой друг.
            определено не е зазидан, а финансово независим = свободен човек.
            Aз нямам толкоз пара.акциите са ми само за 70К.За толкоз и читава гасониера няма.заем не ми се вземаА и не ми трябва друг имот

            Коментар


            • Данните на сайта imot.bg показват, че в ТОП 5 на най-търсените квартали в София от началото на годината се наблюдава спад в търсенето и предлагането на жилища спрямо същия период на миналата година. На какво се дължи това?

              При всички положения търсенето спадна спрямо това, което беше преди 1 година. Относно предлагането, то има собственици, които изчакват. Това са предимно имоти от вторичния пазар.

              https://fakti.bg/imoti/802248-sobstv...atelna-pozicia

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                моето ниво се оказа височко и за други,
                дето щяха да взимат акции на импулса
                на парите, които съм набил у зеленото
                че после имаше;
                аа аз не ти вярвам, ама трябва да развръзвам /какво?? трактора/
                импулса ще блести във времето, но дребна душа тип FOMO 'перонец', който се шашка на -10% никога няма да го разбере.
                да купиш маломерка с ипотека и да 'цоцаш' наем от малкия работещ човек е максимумът ....за някои хора.

                със здраве
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Хаха яко, тука се опитваш да увъртиш леко незапознатите.... На живо рядко играя, което е проблем за високи разултати сработване, система....
                  Тази година Песи игра един път отборно само по тази схема и стана втори след Сердика / с Министъра, Златко и т.н..... национали/ iИ пред отбори с Диян или Гунев
                  Знам че е случайно.....:-)
                  Верно ли бе на кой турнир стана 2ри.

                  Коментар


                  • Как сте купонджии? Не ви чувам -
                    37 min USD Fed Interest Rate Decision 5.50% 5.25%

                    Коментар


                    • 10:00 USD New Home Sales (MoM) (Jun) -2.5% -0.7% 6.6%
                      10:00 USD New Home Sales (Jun) 697K 725K 715K

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram

                        защо му слизаш на нивото?
                        моето ниво се оказа височко и за други,
                        дето щяха да взимат акции на импулса
                        на парите, които съм набил у зеленото
                        че после имаше;
                        аа аз не ти вярвам, ама трябва да развръзвам /какво?? трактора/
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                          недей и ти с лошо де

                          нрадев и кавръчето имат кеш за да купят, но не искат - не им е самоцел

                          днес нещо наддавахте с ратко - само да ви кажа, че за читав лот облигации под 100К ойро - няма сми... вие си правете сметката и се бъзикайте с някой друг.
                          определено не е зазидан, а финансово независим = свободен човек.
                          Ратко ако се обади да купува ДЦК така ще го разкарат че сребърниците му ще се раздрънчат със силата на камбаните на Александър Невски

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Хубаво е да се радваш на простотиите на този който също като тебе изпусна да купи в Люлин, но той поне има собствена панелна боксониера в Дружба с японски климатик.
                            ..

                            недей и ти с лошо де

                            нрадев и кавръчето имат кеш за да купят, но не искат - не им е самоцел

                            днес нещо наддавахте с ратко - само да ви кажа, че за читав лот облигации под 100К ойро - няма сми... вие си правете сметката и се бъзикайте с някой друг.
                            определено не е зазидан, а финансово независим = свободен човек.
                            Last edited by RUBLA; 26.07.2023, 20:46.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • За първи път в историята под нулата....
                              Това значи,че повдигачите ще се блъснат в товарния влак

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                Мишле, нещо си много настръхнало. Шубе ли те е, а? Май котката те е надушила и е въпрос на време да те гризне.
                                Бая мишле си е


                                Коментар

                                Working...
                                X