IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По ТВ,то даваха доста имоти по морето унищожени !
    Някой няма ли да се похвали ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Нали ви оставих да правите демокрация и да променяте Бг и заминах. Нищо не сте направили ми и имоти не си купихте. Аз ще поработя още малко и се оттеглем, няма да живея с орлите я. Ако искам давам си УИНа на две държавни или частни болници и изобщо може и на плажа да си седя. От тези без чадърите. , няма па и за чадър да се набутвам.
      Ква демокрация кви 5 лева ,айде да не изкарвам имена ,коя болница ,кой шеф,лекар към коя партия е ,застрахователи,депутатчета ,мутрички ,всеки нов център,болница ,отделение ,зад всичко това са ТЕ ,и ти го разбра болезнено,върна се с надежди но те бяха попарени набързо ,това е жалкото ,но още по-жалкото е овчедушието на мАтРиЯла

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
        Поздрав за кавръка.



        https://www.youtube.com/watch?v=XhAe4lLR8Ms


        ПП.Локомотива нещо закъса.
        Мерси Радев ,жив и здрав да си !

        Ето прясна новина от днес относно ОЧАКВАНИЯТА за цените на заемите !

        Който има заеми ,който се чуди какво ще се случи с цените на заемите ,лихвите и т.н.

        Изявлението е от член на ЕЦБ !

        https://www.infostock.bg/infostock/c...tsenyavat-etsb

        Инвеститорите, които до голяма степен залагат срещу повишаване на лихвените проценти на Европейската централна банка следващата седмица, „може би“ подценяват вероятността това да се случи, според члена на Управителния съвет Клаас Кнот, цитиран от "Блумбърг".

        Пазарите се борят. Те вероятно преминават през подобна борба, през която ние ще трябва да преминем следващата седмица. Но мога да ви уверя, че в края на борбата ще има решение.”, посочи Кнот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Тъмната истина е че като замина за чужбина в България властваха мутрите.сега като се върна пак почна да работиш за мутри ,а те както знаем не плащат или има други интереси както спомена.
          Сега разбра ли жалбата картинка каква е ?Разбрал си я но проблема е че където и да идеш все тая ,за БГ говоря .Ще си си като в клетка докато си жив
          Нали ви оставих да правите демокрация и да променяте Бг и заминах. Нищо не сте направили ми и имоти не си купихте. Аз ще поработя още малко и се оттеглем, няма да живея с орлите я. Ако искам давам си УИНа на две държавни или частни болници и изобщо може и на плажа да си седя. От тези без чадърите. , няма па и за чадър да се набутвам.

          Коментар


          • Поздрав за Kавръка.



            https://www.youtube.com/watch?v=XhAe4lLR8Ms


            ПП.Локомотива нещо закъса.
            Last edited by nradev1111; 08.09.2023, 10:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Джони, Смолян е плюс, не се отказва на директора, защото е пич и има други контакти чрез него. 2500 лв ама за работа за един, два дни. Толкова е обема на неговата болница към мен.
              Младите и чернокосите са за кратко. Нали го оставих него за теб бре, забрави ли? . Щеше да идваш и да те представя, а ти да ни водиш на важна среща.
              В Плевен вземах най-много кинти. Но и работата стана много и мъчна и се намесиха други интереси. Дойде и всичко от Бургаската болница. И стана наистина много.
              Тъмната истина е че като замина за чужбина в България властваха мутрите.сега като се върна пак почна да работиш за мутри ,а те както знаем не плащат или има други интереси както спомена.
              Сега разбра ли жалбата картинка каква е ?Разбрал си я но проблема е че където и да идеш все тая ,за БГ говоря .Ще си си като в клетка докато си жив

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ааа не! Ганьо е копрофаг - с ла*на не мое го уплашиш. По Бтв итУ показаха плажа (квото е останало от него де) беше пълен с плажуващи, някои даже не вярваха, че било мръсно.
                Специално за нас ще въведат "кафяв флаг". Как са имотите в Ла*номорието, брокерасти? Ще ги бъде ли след тези поредни разкриятия - ако не ги отнесе някой потоп, ще затънат в ла*на, идилия.
                Last edited by Andi11; 08.09.2023, 09:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Сега никой няма и да помисли да купува нещо в тази кочина.

                  Виж какво стана след потопа - лъснаха заустените тръби с ла*на по плажовете. Вече жив човек няма да ви стъпи на ла*номорието. А ти се моли да не дойде порой и към вас - като гледам тези курници във Фиш Фиш как сте ги нацвъкали незаконно директно над подкопания бряг, един порой само с 1/3 от водата в Ахтопол ще ви потопи до един. На тарикати като вас природата си го връща тъпкано и това беше просто едно предупреждение да се разкарате оттам.
                  Ааа не! Ганьо е копрофаг - с ла*на не мое го уплашиш. По Бтв итУ показаха плажа (квото е останало от него де) беше пълен с плажуващи, някои даже не вярваха, че било мръсно.
                  Last edited by Andi11; 08.09.2023, 09:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ей това моменце му беше в отделението в Пуевен. Как го изтърва, не знам.

                    https://cardiacinstitute.bg/team/inna-dakova/
                    Стига бре. Още го помниш. И пазиш. Бравос, Джонка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Извинявам се за невежеството, но не съм запознат каква е твоята специалност? Патоанатом ли си? Как така всичко ти се праща?
                      Позна! Умен си. Не си в никакъв случай гьон. Да. Пращат ми изработените в тяхната лаборатория биопсии. Готови за микроскопа. Каквото допълнително се налага на втори етап се прави. Нямат сериозна патология, защото нямат и сериозна оперативна дейност. Не като в Сърце и Мозък. Само от гръдна хирургия и метастазите им с неизвестно първично огнище ти отнемат дни да ги диагностицираш. С по три-четири етапа на обследване. Демек едно и също нещо го гледаш и връщаш за нови неща да му се направят по няколко пъти. Офтопик, ама това изцежда. Вярно, кеф е да си в дълбоката и трудна патология, ама на днешно време няма екип и хора. Това е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        В Смолян няма да стъпвам. Всичко ми пращат бре Трайчо, що не си траеш като пак не си загрял.
                        Извинявам се за невежеството, но не съм запознат каква е твоята специалност? Патоанатом ли си? Как така всичко ти се праща?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ей това моменце му беше в отделението в Пуевен. Как го изтърва, не знам.

                          https://cardiacinstitute.bg/team/inna-dakova/
                          Жонка, ти май скоро не си виждал жена? Като наборен войник си.
                          Знам че ще ти е трудно да си намериш компания, но поне опитай.
                          Ако успееш, вече няма да си толкова негативен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
                            Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.
                            Ей това моменце му беше в отделението в Пуевен. Как го изтърва, не знам.

                            https://cardiacinstitute.bg/team/inna-dakova/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Еж 2, защо не ме назначиш за шофьорче (мога да нося и куфарчето с пачките)?
                              Ще помисля. Ако решиш заповядай. Докато шофираш аз ще чета, винаги има какво.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
                                Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.
                                В Смолян няма да стъпвам. Всичко ми пращат бре Трайчо, що не си траеш като пак не си загрял.

                                Коментар

                                Working...
                                X