IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Каквото повикал такова се обадило
    Абе, агресивен си и неудовлетворен! Един успешен и доволен от живота инвеститор, никога не би квалифицирал свои колеги, като прости или дама, законодател в инвестирането в имоти, да се нарича бабе, личи си колко струваш! Ти дори и елементарна култура нямаш за общуване с жени, представям си с какъв булдозер живееш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ми, аз постнах статия как цените на наеми се вдигат и догонват цените, съжалявам, ако си го проспал. Друг е въпроса, че аз имам в момента пропуснати ползи: 100лв. на вечер. Хотел на 150м. Апартамент нощувка-100лв. на вечер.
      https://mob.pochivka.bg/hotel-astoria-o20999
      Сметни какъв процент са 25-30000 евра от 45000 евро и сметни какъв процент са 50 лева от 500 и ще видиш какъв процент е " догонването". А с " ново строителство" ако го смяташ- даваш 100 000 евро за да вземеш 550лв. наем. И ако вземеш и заем за инвестицията сметни дали въобще може да се използва думата " инвестиция" в момента
      Last edited by mitko2848; 12.09.2023, 21:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        В белите страни цената на имота се определя от наема след данъци и други разходи. Сметни при цена 45 000 и наем 500лв. В момента сме при цена 75-80 000 и наем 550 лева- тоест за да вземеш почти същия наем трябва да платиш сметни си колко процента повече, добави към това и по- скъпите цени за ремонти. За да достигнат равновесна точка имотите и да стават за инвестиция трябва или цените да паднат или наемите да се вдигнат значително.
        Чакай сега да не искаш да кажеш че 2019-та е можело да се купи за под 20г наема?

        Да не искаш да кажеш че в момента при наем 550лв се изплаща за по малко от 14г ???

        Ами ако недай си боже наемът стане 750лв след 2-3 годни да не исаш да кажеш че ще го изплатиш за по малко от 10г

        Моля те недей да светотатстваш че ще обявят че си измисляш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          В белите страни цената на имота се определя от наема след данъци и други разходи. Сметни при цена 45 000 и наем 500лв. В момента сме при цена 75-80 000 и наем 550 лева- тоест за да вземеш почти същия наем трябва да платиш сметни си колко процента повече, добави към това и по- скъпите цени за ремонти. За да достигнат равновесна точка имотите и да стават за инвестиция трябва или цените да паднат или наемите да се вдигнат значително.
          Ми, аз постнах статия как цените на наеми се вдигат и догонват цените, съжалявам, ако си го проспал. Друг е въпроса, че аз имам в момента пропуснати ползи: 100лв. на вечер. Хотел на 150м. Апартамент нощувка-100лв. на вечер.
          https://mob.pochivka.bg/hotel-astoria-o20999

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Извинявай, ако ми се е провалило проучването, ама дори и украинското разузнаване понякога се дъни. Това разбира се не ти дава право да квалифицираш, кой колко бил прост! Защо на обиди разчиташ единствено човече, за да понижаваш цените на имотите в собствената ти Родина? Не можа ли да положиш усилия в личен план, а си въобразяваш, че с езика на омразата, ще свалиш цените в собствената ти държава, питам те, не се ли усещаш жалък?
            Каквото повикало такова се обадило, рядко обиждам без да съм предизвикан.
            Казвал съм ти и преди, доказвам какво съм постигнал в личен план срещу определена сума.
            На останалото ти творчество не намирам смисъл да отговарям.
            Last edited by polax; 12.09.2023, 23:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Ти ся кво? Искаш да се самозалъгваш, че криза няма да има?
              То все някога ще има ама въпроса е кога

              Предричането на криза всеки месец в продължение на години и познаването някой прекрасе ден не води до печалби а само до загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Цените ще се върнат на 45к или наемите ще наваксат
                Нито едно от двете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Лорде непрекъснато показваш колко си прост ама простено ти е.

                  Сега по поста,
                  - как точно разбра, че съм завистлив, кое в поста ме "издаде"
                  - кой е симпатягата дето ти е "казал", каква е професията ми?

                  Всички четящи темата от по дълго време знаят какво си ти. Знаят, че си измисляш, знаят, че лепиш етикети, но простено ти е, комплексарите сте така.
                  Извинявай, ако ми се е провалило проучването, ама дори и украинското разузнаване понякога се дъни. Това разбира се не ти дава право да квалифицираш, кой колко бил прост! Защо на обиди разчиташ единствено човече, за да понижаваш цените на имотите в собствената ти Родина? Не можа ли да положиш усилия в личен план, а си въобразяваш, че с езика на омразата, ще свалиш цените в собствената ти държава, питам те, не се ли усещаш жалък?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Значи, ако считаме мнението ти за истина от душа и сърце, както си сметнал и капиталовата им, ти вътрешно противно на понижителските си нагласи, си пар екселанс ПОВИШИТЕЛ! Благодаря за искренното мнение!
                    Поздравления за инвеститорския нюх!
                    В белите страни цената на имота се определя от наема след данъци и други разходи. Сметни при цена 45 000 и наем 500лв. В момента сме при цена 75-80 000 и наем 550 лева- тоест за да вземеш почти същия наем трябва да платиш сметни си колко процента повече, добави към това и по- скъпите цени за ремонти. За да достигнат равновесна точка имотите и да стават за инвестиция трябва или цените да паднат или наемите да се вдигнат значително.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Ти пък да се набуташ баш преди срива 2019-та

                      А сега в задачата се пита?

                      Цените ще се върнат на 45к или наемите ще наваксат
                      Ти ся кво? Искаш да се самозалъгваш, че криза няма да има?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        За паунди имах реч.
                        По твоите сметки ти вероятно си в топ 10 по богатство в света! Еваларка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Малко е, но е добре да уточниш валута!
                          За рубли е малко!
                          За паунди имах реч.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Не му се връзвай на варненското хю...е, полаксчо, той е много завистлив. По спомен, някой ми беше казал, че работи като медицинска сестра или помощник адвокат, оня дето разнася артиите за подпис. Може и да не съм точен, ама не мога да следя кариерното развитие на цялото понижително войнство...най-смехотворен е проф. Юлка, по-забавен е от Чарли Чаплин...
                            Лорде непрекъснато показваш колко си прост ама простено ти е.

                            Сега по поста,
                            - как точно разбра, че съм завистлив, кое в поста ме "издаде"
                            - кой е симпатягата дето ти е "казал", каква е професията ми?

                            Всички четящи темата от по дълго време знаят какво си ти. Знаят, че си измисляш, знаят, че лепиш етикети, но простено ти е, комплексарите сте така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Панеляците ще ни надживеят гарантирано, също така ще надживеят и голяма част от "новото строителство" . 40 квадрата панеляк е по- голям от 60 квадрата " ново строителство" ( лично съм мерил с ролетка ) А цените в момента на нито един вид имоти не са нормални и не стават за инвестиция( поне за София, другите пазари не ги следя) Първия маломерен панеляк който купих края на 2019 за 45 хиляди евра в момента е 75-80 , а наемите са с 50 лева отгоре спрямо тогава
                              Ти пък да се набуташ баш преди срива 2019-та

                              А сега в задачата се пита?

                              Цените ще се върнат на 45к или наемите ще наваксат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Значи моя панеляк, който е 60м2, се равнява на ново 80м2. И аз така го мислех, но е ценно да го чуя и от колега понижител! Как мислиш 200 бонбона само за него алчност ли е?
                                Малко е, но е добре да уточниш валута!
                                За рубли е малко!

                                Коментар

                                Working...
                                X