IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    Е да де, шоколади, шампанско... рози...

    Е, кога, кога...? Нали вдигнаха лихвите по кредитите? Нали "гледай ФЕДя кво прави"?
    Ей сега падат цените и вече ще има за всички.

    Ти все разправяш за мотиката... ама да не се наложи тия за който няма ДОРИ и под наем да се върнат на село и да хващат на дядо мотиката?
    Не го виждам Бетерчо на село, с тази нежна физика....

    Едвам се е измъкнал, ти искаш да го връщаш

    Коментар


    • В Ирландия млади медицински сестри в момента заделят 77% от заплатата си за наем, сочат данни на Ирландската организация на медицинските сестри и акушерките. А процентът на младите хора, които живеят с родителите си, е нараснал до 64% през 2022 г. спрямо 44% десет години по-рано, сочат данни на Евростат.

      Доста сериозен ръст, лошо...

      Коментар


      • Брокерази обещахте да вдигнете цените - и го направихте, сега Фащайте мотиките, щото сделките хептен ще спрат.


        Резултат от Вашето търсене на:
        Вид имот: 2-СТАЕН,
        Местоположение: град София

        Особености: Тухла
        Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

        Средна цена на имотите в извадката: 136798 euro
        Средна цена на кв.м: 1906 euro.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Както казах, мои познати са в шок, в Нидерландия всичко било заето, а това, което е останало било на кофти място, отделно трябвало да се явявят на нещо като кастинг. Тук с това неспирно "печатане" на нови и нови имоти, кога ще стане?
          Е да де, шоколади, шампанско... рози...

          Е, кога, кога...? Нали вдигнаха лихвите по кредитите? Нали "гледай ФЕДя кво прави"?
          Ей сега падат цените и вече ще има за всички.

          Ти все разправяш за мотиката... ама да не се наложи тия за който няма ДОРИ и под наем да се върнат на село и да хващат на дядо мотиката?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            София ми е Цюрих...
            Наемателите да не би да са се изнервили нещо?

            Радвайте се, че в София този проблем все още го няма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
              Септември дойде, подгответе шоколади и бонбони.

              В Цюрих хора, търсещи апартаменти, носят вино и шоколад на огледите, за да се отличат от множеството. В Амстердам студенти се опитват месеци наред да намерят подслон преди началото на семестъра им. В Дъблин и Лисабон работещи младежи се отказват и се връщат при родителите си, пише Bloomberg.
              Недостигът на жилища превръща апартаментите под наем в оскъдна стока в Европа

              https://www.investor.bg/a/113-analiz...stoka-v-evropa
              Както казах, мои познати са в шок, в Нидерландия всичко било заето, а това, което е останало било на кофти място, отделно трябвало да се явявят на нещо като кастинг. Тук с това неспирно "печатане" на нови и нови имоти, кога ще стане?

              Коментар


              • Здравейте,

                скоро не съм писал тук, бях на море.

                При нас се продаде стара вила за ремонт, която стои заключена от 2004-2005 г и от тогава е ползвана 1 или 2 лета.

                На морето хората са се усетили и са свалили обявите, които висяха по апартаменти и къщи.


                Относно пазарът в София, мисля, че готови и направени апартаменти се купуват бързо, а старите без ремонт застояват.


                Поздрави

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                  Септември дойде, подгответе шоколади и бонбони.

                  В Цюрих хора, търсещи апартаменти, носят вино и шоколад на огледите, за да се отличат от множеството. В Амстердам студенти се опитват месеци наред да намерят подслон преди началото на семестъра им. В Дъблин и Лисабон работещи младежи се отказват и се връщат при родителите си, пише Bloomberg.
                  Недостигът на жилища превръща апартаментите под наем в оскъдна стока в Европа

                  https://www.investor.bg/a/113-analiz...stoka-v-evropa
                  София ми е Цюрих...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа

                    Колко е хубаво, че арменския дюлгерин ви зазида тъй майсторски. А справката носи името на този който и се радваше още от 2017та. Сега вече не и се радва по обясними причини.
                    Определението зазидан според мен важи само за човек, чието 'имане' е предимно в тухли, които не му носят доходност и му генерират разходи (данъци и поддръжка)
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      То уж си в центъра ама градски транспорт няма. Няма начин да се пресекат линиите да се стигне до метрото от другата страна?
                      Мисля, че има тунел, който ще свързва 202-ра
                      ​​​​​​Резидънс с МС Централна гара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                        Имам бивш колега - добро момче, но малко глупаво, което купи там. Щяло след време да бъде топ място, на 5 минути от центъра. Замълчах си.
                        Чудя се кое ще се премести - Централна гара, ТЕЦ София или ЦСГ. И кога няма да ти минава трилентов булевард от едната страна, а жп линии от другата.

                        Въобще не искам да създавам спорове, но на мен и да ми подарят апартамент там, не бих живял. Не съм принц и хиляди българи живеят я срещу гробищата, а срещу гара, я до линии, я до комини...но да си до всичките едновременно, това ще ми дойде в повече.
                        То уж си в центъра ама градски транспорт няма. Няма начин да се пресекат линиите да се стигне до метрото от другата страна?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение
                          В развитите държави е така но това какво ви радва вас брокерите и ситуацията в БГ?
                          Е нали искахте високи цени на НИ в БГ? Ето ви ги радвайте им се и предполагам печелите доста в момента от сделки
                          Печелят един гол ***
                          Катастрофалния спад на сделките,значи и катастрофален спад в комисиониите им.
                          Скоро ще почнат да се ядат един друг като хиени

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            кредит. Онзи ден карах и минах точно покрай комплекса където Тонкин и лъвчетата му бяха накупили десетки апараменти - огромно чудо срещу теца и гробищата, но централно място.
                            Имам бивш колега - добро момче, но малко глупаво, което купи там. Щяло след време да бъде топ място, на 5 минути от центъра. Замълчах си.
                            Чудя се кое ще се премести - Централна гара, ТЕЦ София или ЦСГ. И кога няма да ти минава трилентов булевард от едната страна, а жп линии от другата.

                            Въобще не искам да създавам спорове, но на мен и да ми подарят апартамент там, не бих живял. Не съм принц и хиляди българи живеят я срещу гробищата, а срещу гара, я до линии, я до комини...но да си до всичките едновременно, това ще ми дойде в повече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                              Септември дойде, подгответе шоколади и бонбони.

                              В Цюрих хора, търсещи апартаменти, носят вино и шоколад на огледите, за да се отличат от множеството. В Амстердам студенти се опитват месеци наред да намерят подслон преди началото на семестъра им. В Дъблин и Лисабон работещи младежи се отказват и се връщат при родителите си, пише Bloomberg.
                              Недостигът на жилища превръща апартаментите под наем в оскъдна стока в Европа

                              https://www.investor.bg/a/113-analiz...stoka-v-evropa
                              В развитите държави е така но това какво ви радва вас брокерите и ситуацията в БГ?
                              Е нали искахте високи цени на НИ в БГ? Ето ви ги радвайте им се и предполагам печелите доста в момента от сделки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                                СПАД! СПАД! СПАД!

                                https://www.imot.bg/9ppyt5 [ATTACH=CONFIG]n4109824[/ATTACH]



                                ===2039===

                                Хахахахаха, хахахахаха, зазиданите си остават зазидани, невъзвращенците си остават квартиранти-гастарбайтери. Кой купил, купил, кой не е да Е.


                                ===2039===

                                Спадът на жилищните цени в света затихва, очаква се ръст на повечето пазари през 2024 г. - Investor.bg
                                очаква се ръст на повечето пазари и през 2024 г.
                                Спадът затихвал. Ама пък какъв хубав спад беше. Евала. Даде възможност на перонните тигри да купят топ имоти.

                                Коментар

                                Working...
                                X