IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Чудех се как ще вдигнем безработицата при нашата демография, а ти си го описал идеално.... Не се бях сетил за този вариант....
    Да, но пък тогава ще вдигнем демографията, я си представи 600-700К гастари започват да търсят жилища...

    Коментар


    • Добро утро,

      Недвижими имоти - строителство, жилища, бизнес имоти - Investor.bg

      ИМОТИ
      Цените на жилищата в САЩ заличиха спада от миналата година и достигнаха рекорден връх

      ===2039===

      Падна поредната опорка на любителите на сурови жабета. Досега беше, че цените на НИ в САЩ падат, значи след година-две и в БГ щели да паднат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Южна Италия е бая като България. Рай за богатия, пълна мизерия за заплатаджията. Мръсотия, бая негри, храната изобщо не толкова добра, колкото ви се струва. Няма зима, ама си е кофти климат. Мисля песимиста обясняваше преди време кои държави в ЕС все още стават горе долу за обитаване.
        баш баш, но точно защото сме свикнали с циганийката не му пращам Сен Тропе , а и цените са поносими...
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Няма нищо уникално в БГ имотния пазар.
          USA цени на жилищата(Case-shiller ) на ATH,докато достъпноста пада ли пада и се отваря една ножица ,като гледам 3 пъти по-голяма от 2007

          В последствие какво се получи 2007,много хора не помнят.Аре шимпназетата помнят само по няколко минути (научен факт) ,но хората защо пропускат този факт.

          Тук е добре да се напомни,че 2007 в БГ ги НЯМАШЕ тези бързо построени и нискокачествени планини от нови квартали с нови обори.

          Сега всичкия тоя траш е на тезгяха.

          И най-големия парадокс е това,че някви шимпназета да последно не се усещат какво идва

          Last edited by petrg5s; 27.09.2023, 06:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Южна Италия е бая като България. Рай за богатия, пълна мизерия за заплатаджията. Мръсотия, бая негри, храната изобщо не толкова добра, колкото ви се струва. Няма зима, ама си е кофти климат. Мисля песимиста обясняваше преди време кои държави в ЕС все още стават горе долу за обитаване.
            Напълно е така. Бил съм по Европа и наистина качеството на живот, което можеш да водиш с една прилична към добра заплата тук е в пъти по-добро от почти навсякъде другаде. До голяма степен е до облекчен данъчен режим и социална политика, които иначе правят държавата мизерна, но най-важния фактор са хората. Докато контингента стои отцепен в свои си райони, ще е добре. Бариерата с езика и идеята, че стандарта на живот тук е нисък ни спасяват много от пришълци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Ама...как виждаш у нас да има лоши времена в близките 10 години примерно ?
              Все по-голяма интеграция с ЕС водеща до изравняване на стандарта, ЕЗ, Шенген да не забравя КРЕДИТИ и дълг в ЕЗ тип / има нема 100% от БВП примерно/ Само с дълг ще помпат по неколко процента от БВП-то на година...
              Слд това може да стане лошо..... евентуално некъде около 2039 и 2049....
              Да, ние този филм сме го играли. Сигурно ти през 2006: "Ама...как виждаш у нас да има лоши времена в близките 10 години примерно ?
              (Все по-голяма интеграция с) -> Тепърва влизаме в ЕС водеща до изравняване на стандарта, ЕЗ, Шенген да не забравя КРЕДИТИ и дълг в ЕЗ тип / има нема 100% от БВП примерно/ Само с дълг ще помпат по неколко процента от БВП-то на година...
              Слд това може да стане лошо..... евентуално некъде около 2039 и 2049....-> некъде 2029 и 2039"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                https://nova.bg/news/view/2023/09/26...C%D0%BA%D0%B8/ Самонастанил се мъж в общинско жилище в столичния квартал „Слатина” се барикадира в него. Свидетели на екшъна видели как мъжът се залива с бензин. Впоследствие самонастанилият се заплаши, че ще самозапали.
                нещо ми говори, че ще има още такива новини и все повече понижители ще липсват в темата
                Оф много се смях на този коментар. Те и повишителите ще правят същото, като пред тях е ЧСИ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                  Като сгъне Европа, чисто исторически едни 600-700 000 българи си прииждат към "кочината". И най-интерестното е, че са все от "най-можещите" и "най-знаещите". И благодарение на тези наши "изтекли мозъци" се вдига безработицата, защото се наводнява родния пазар на труда и започва кризата на родна почва
                  Чудех се как ще вдигнем безработицата при нашата демография, а ти си го описал идеално.... Не се бях сетил за този вариант....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    сгъне ли европа - сгъваме и ние, защото работим много за натам
                    не си прави илюзии,че може Ханс да е зле а ние да сме добре
                    Като сгъне Европа, чисто исторически едни 600-700 000 българи си прииждат към "кочината". И най-интерестното е, че са все от "най-можещите" и "най-знаещите". И благодарение на тези наши "изтекли мозъци" се вдига безработицата, защото се наводнява родния пазар на труда и започва кризата на родна почва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Имал съм Сицилианец за наемател.... Хората се чудят как да избягат от там... Дали в Северна Италия или Европа все е ок..... дори и София е топ на фона на Сицилия според тях....И в Неапол доста ходят....не че е за фалба мястото....
                      Виж Сардиния е друга бира..... и цена....
                      Южна Италия е бая като България. Рай за богатия, пълна мизерия за заплатаджията. Мръсотия, бая негри, храната изобщо не толкова добра, колкото ви се струва. Няма зима, ама си е кофти климат. Мисля песимиста обясняваше преди време кои държави в ЕС все още стават горе долу за обитаване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

                        В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
                        Ако бях във възраст да се местя в Сицилия да си близвам винце с морска храна да съм го направил. Поживьом увидим.
                        Цената на къщата е поне двойна. Взех я на тази цена защото имаше грижи по нея. И условия.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

                          В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
                          Имал съм Сицилианец за наемател.... Хората се чудят как да избягат от там... Дали в Северна Италия или Европа все е ок..... дори и София е топ на фона на Сицилия според тях....И в Неапол доста ходят....не че е за фалба мястото....
                          Виж Сардиния е друга бира..... и цена....
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.09.2023, 23:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Е, аз взех за двойна цена триетажна къща и дива гледка море, без общински паркинг пред мен, без кейове и асфалт.
                            ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

                            В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              сицилия...
                              ти виж вътре колко е като пространство и мебели и го питай той за колко какво взе (гледката особено)
                              Е, аз взех за двойна цена триетажна къща и дива гледка море, без общински паркинг пред мен, без кейове и асфалт.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Ама...как виждаш у нас да има лоши времена в близките 10 години примерно ?
                                Все по-голяма интеграция с ЕС водеща до изравняване на стандарта, ЕЗ, Шенген да не забравя КРЕДИТИ и дълг в ЕЗ тип / има нема 100% от БВП примерно/ Само с дълг ще помпат по неколко процента от БВП-то на година...
                                Слд това може да стане лошо..... евентуално некъде около 2039 и 2049....
                                сгъне ли европа - сгъваме и ние, защото работим много за натам
                                не си прави илюзии,че може Ханс да е зле а ние да сме добре
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X