IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Намаляването на строителството ще стане и с увеличение на цените и регулациите. Данъците няма да изиграят желаната роля. Искаш да се намалят цените, но тогава се увеличава търсенето и строителството с една дума става точно това с/у което роптаеш ! Строителите произвеждат много жилища, хората купуват защото са евтини. Това ли искаш ?!
    Напротив! Точно обратното е. Когато се вдигат цените, тогава се увеличава търсенето, съответно това предизвиква още по-голямо бетониране.
    Хората купуват не защото са евтини (през 2013 бяха евтини, колко сделки и строителство имаше?) а защото се вдигат.
    Човешката психика (на овцете) е такава, когато даден актив пада - всички се отдръпват от пазара, когато се вдига - обратното.
    Умните пари винаги правят обратното, на това, което прави тълпата.
    Last edited by better; 09.11.2023, 21:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ама само на накавръчко ли ще кажеш сайта
      Е, ти пък, нали знаеш, че ти си на приятели първа степен! Утре ще ти го пратя на лично, щото е записан на тефтер, а тефтера ми стои в каса на секретна секция.
      Last edited by Bailor; 09.11.2023, 21:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Мерси, аз пък ще те светна на един френски сайт за търгове на всякакви стоки, но на много хубави и качествени напитки и всякакви оригинални вещи. Уникални коняци Арманяк и подобни. Суперкласика, можеш да си закупиш такъв ретро автомобил, че само от 5-6 тържества годишно, като абитуриентски балове и сватби, можеш доволно да си покриеш сума вложена в дивидентни акции за годината.
        ама само на накавръчко ли ще кажеш сайта
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Байлоре,

          Сега минах през Билата,да знаеш Бургас 63 е на промоция по 15,70 кинта бутилката ,взех че заминавам Габровско на една вила.
          Идеално върви с кисели краставички за без пари:-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Байлоре,

            Сега минах през Билата,да знаеш Бургас 63 е на промоция по 15,70 кинта бутилката ,взех че заминавам Габровско на една вила.
            нещо успя ли да отмъкнеш?
            фъстъчки?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Байлоре,

              Сега минах през Билата,да знаеш Бургас 63 е на промоция по 15,70 кинта бутилката ,взех че заминавам Габровско на една вила.
              Мерси, аз пък ще те светна на един френски сайт за търгове на всякакви стоки, но на много хубави и качествени напитки и всякакви оригинални вещи. Уникални коняци Арманяк и подобни. Суперкласика, можеш да си закупиш такъв ретро автомобил, че само от 5-6 тържества годишно, като абитуриентски балове и сватби, можеш доволно да си покриеш сума вложена в дивидентни акции за годината.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Явно е въпрос на свикване. Аз, като спях в Дружба, 120бл. при една мацка, тролеите ме будеха, а сега, като мине самолет, само леко си увеличавам блумбърг на тв, при отворен прозорец лятос.
                Байлоре,

                Сега минах през Билата,да знаеш Бургас 63 е на промоция по 15,70 кинта бутилката ,взех че заминавам Габровско на една вила.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Скъпа, след някоя и друга година данъците ще станат европейски, регулациите също, цените и те европейски, съотношението собственици/наематели 30/70 също. Остават още 1-2 години време за купуване и после резето хлопва. То и сега е хлопнало за някои от понижителите които са майсторски зазидани.
                  След някоя и друга година незаконните коптори без канализация на брега на морето също ще бъдат изринати, а хотелите на фаза "груб строеж" ще получат предписание за премахване. И в двата случая за сметка на "инвеститора".

                  Last edited by X_Y; 09.11.2023, 20:43. Причина: Без обидни подмятания, моля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
                    Като бледолик съм квартирувал малко там , По-голям проблем са самолетите, Като ти избучи яко - три дни не мое заспиш. Ама който е свикнал с тех и в центъра може да спи...
                    Явно е въпрос на свикване. Аз, като спях в Дружба, 120бл. при една мацка, тролеите ме будеха, а сега, като мине самолет, само леко си увеличавам блумбърг на тв, при отворен прозорец лятос.

                    Коментар


                    • Като бледолик съм квартирувал малко там , По-голям проблем са самолетите, Като ти избучи яко - три дни не мое заспиш. Ама който е свикнал с тех и в центъра може да спи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                        Да, сетих се къде е. Малко над Лидъла. То дали е в Редута, Подуяне или Слатина май никой не може да каже. На границата е.

                        Мястото според мен е кофти. ЖП линията е близко и е шумно.
                        Точно там ж.п. линията е доста далече..три улици, парк и улица много нагоре от линията, това е на кръстовището с Бричебор, никакви влакове не се чуват, даже и при мен, дето съм на долната улица. Чуват се самолети, ама те и в центъра се чуват, където редовно преспивам. В апарта ми в Слатина дори повече се чуваха влаковете, въпреки, че съм зад у-щето, но с новата "Шоко", абсолютно нищо не се чува.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          В Редута. В Требич са яко преебани в момента с транспорта. Шок и ужас е покрай тангентата за отиване и идване от работа. Квартал се води, ама, като отвъд крепостна стена
                          Да, сетих се къде е. Малко над Лидъла. То дали е в Редута, Подуяне или Слатина май никой не може да каже. На границата е.

                          Мястото според мен е кофти. ЖП линията е близко и е шумно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Знам. Опитвам се да отворя очите на Бетър Той или не знае какво иска или как да се постигне, та правя опит да помогна.
                            А, да отвориш очите на Бетър, той винаги е с отворени очи, винаги е по-добър от всички в инвестициите, винаги изкарва огромни суми месечно, доход от десетки хиляди месечно, най-успешния и непоклатим бизнес притежава.....само, че много често обича да задава един щекотлив въпрос, който е в разрез с всичко изброено и той е "ОТКЪДЕ ПАРИИИИ?". Често съм мислел да му отговоря: "АМИ ОТ ТЕБ БЕ БЕТЕРЧО, ТИ НАЛИ ЕЖЕМЕСЕЧНО ГИ ДИПЛИШ В ИЗОБИЛИЕ"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Скъпа, след някоя и друга година данъците ще станат европейски, регулациите също, цените и те европейски, съотношението собственици/наематели 30/70 също. Остават още 1-2 години време за купуване и после резето хлопва. То и сега е хлопнало за някои от понижителите които са майсторски зазидани.
                              Знам. Опитвам се да отворя очите на Бетър Той или не знае какво иска или как да се постигне, та правя опит да помогна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                Това в Требич ли е?
                                В Редута. В Требич са яко преебани в момента с транспорта. Шок и ужас е покрай тангентата за отиване и идване от работа. Квартал се води, ама, като отвъд крепостна стена
                                Last edited by Bailor; 09.11.2023, 19:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X