IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://banker.bg/2023/10/25/%D1%80%...8%D0%BD%D1%82/
    Ръстът на лихвите по кредитите сви интереса към парите назаем !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Каврък, ако бех като теб и Радев разведен наеш ли кво щеше да се случи? В пъти. Знаеш.
      Какво ти пречат едни документи на теб ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
        Объркахте групата, момчета
        Струва ми се, че колегите ги гони втори пубертет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Те затова компенсират с повечко лирически отклонения.
          Който е по имотен съм забелязъл че спада към групата на разказвачите,a по скромните хора са към тази на е...те знаеш ...
          Каврък, ако бех като теб и Радев разведен наеш ли кво щеше да се случи? В пъти. Знаеш.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Объркахте групата, момчета

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              По брой студентки никога не мое ме стигнете.
              Което си е верно верно е.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ратко, заеби ги тия туули с 2-3% на год, мести се в другата тема. Следващите месеци и години, там ще е "жегата". Сега само "загряваме" с ени 110% за год.
                Бетерчо, ако имаше крака, щях да ти кажа да бягаш докато е време

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ратко, заеби ги тия туули с 2-3% на год, мести се в другата тема. Следващите месеци и години, там ще е "жегата". Сега само "загряваме" с ени 110% за год.
                  шубе ми и
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    По брой студентки никога не мое ме стигнете.
                    Те затова компенсират с повечко лирически отклонения.
                    Който е по имотен съм забелязъл че спада към групата на разказвачите,a по скромните хора са към тази на е...те знаеш ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Така е. Но не е разлика само в поколенията. А чиста деградация. Буквална! Анализирал съм, ние вървим надолу, идват млади. Но те не са новото, а новото фалшиво и неграмотно. Нищо не знаят. Ни книги, ни реплики, ни филми, ни музика.
                      Има един похват, с който се "неутрализират" такива оплаквания от младежта: привеждат се цитати, едва ли не същите като твоето, от арабски мислители, древноримски, древногръцки, персийски, та чак стигат до глинените плочки на Шумер.
                      С което (до)казват: такива оплаквания винаги е имало, а вижте – светът си върви и прогресира.

                      То... светът продължава да го има, разбира се, но тези констатации-оплаквания са от времена малко преди съответната цивилизация да рухне, заменена от пустош или диваци... до следващата циливилизация.

                      Но от загиналата цивилизация остава написаното, което е и основата на речения горе прогрес.
                      Last edited by Turbolan; 26.10.2023, 02:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Знам. Опитвам се да те разсея. И аз имам жажда за хем красива, хем умна жена. Тя ти вдига нивото, може да те кара да се чувстваш мъж, знае как, пази личното ти пространство, не те занимава с дребнави неща, контакта с такава жена е удоволствие. Но...нали това казваме, когато и каквото тогава и може би не точно сега. Всички правим грешки. Серем като слонове, а не бива.
                        По брой студентки никога не мое ме стигнете.

                        Коментар


                        • https://markets.businessinsider.com/...naires-2023-10

                          Леон Купърман каза в интервю за Insider, че смята акциите за надценени. Милиардерът инвеститор каза, че не е очаквал S&P 500 да достигне нов връх за дълго време.
                          Купърман каза, че е в ход "текуща корекция" и цените на жилищата вероятно ще паднат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Не е така приятелю. Такива са 1 на 10000. Но каквото - такова. Никога няма да си простя грешката. За всички други жени не ми дреме.
                            Знам. Опитвам се да те разсея. И аз имам жажда за хем красива, хем умна жена. Тя ти вдига нивото, може да те кара да се чувстваш мъж, знае как, пази личното ти пространство, не те занимава с дребнави неща, контакта с такава жена е удоволствие. Но...нали това казваме, когато и каквото тогава и може би не точно сега. Всички правим грешки. Серем като слонове, а не бива.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Виж кво, Таралеж, не съжалявай! Когато спре долната глава ще остане само горната и ще мислиш и почиташ качественото което е останало в женската сфера. Я си живей живота и си еби балета дето се казва.
                              Не е така приятелю. Такива са 1 на 10000. Но каквото - такова. Никога няма да си простя грешката. За всички други жени не ми дреме.

                              Коментар

                              Working...
                              X