IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

    Нещо почна със характеристите, ало, спри се малко, ало
    Да не ме видиш утре пред училището да ти набивам чимберите по гол'та кратуна ?

    Юлката е умен пич, с двойна заплата от твойта и говори сладко със млади студентки,
    затуй му завиждаш ти, затуй ...
    Хахаха, завистливите сте само малоимотните , ние няма за какво да ви завиждаме. Как може да завижда имащ на нямащ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Писанията на гладното брокерче издават, че е от много дълбоко и почти несвързано българско село, където по случайност ползва интернет! Този ли смешен индивид, който почти не е свързан, ще пише за цени на имоти в Столицата!!!
      Нещо почна със характеристите, ало, спри се малко, ало
      Да не ме видиш утре пред училището да ти набивам чимберите по гол'та кратуна ?

      Юлката е умен пич, с двойна заплата от твойта и говори сладко със млади студентки,
      затуй му завиждаш ти, затуй ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        Ей, за 1500 лв чисто, тия ренегати (учениците) са ти разказали фамилията,
        пропил си се, изнервил си се,
        ама нале сте мелеонери във туули, събирай ренти и не стъпвай във този зверилник повече.
        Още не се раздрусали здраво имотите, ти се пеняш, малей, не ви виждам.

        'Ся, аз коментирах факти от Таралежа и Фелшера, не виждам да съм споменавал тебе, твоите пласмасови бутилки със ракия или няк'ви снимки.
        И със засилка да тичаш срещу мен, ще си останеш насран на старта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

          Ей, за 1500 лв чисто, тия ренегати (учениците) са ти разказали фамилията,
          пропил си се, изнервил си се,
          ама нале сте мелеонери във туули, събирай ренти и не стъпвай във този зверилник повече.
          Още не се раздрусали здраво имотите, ти се пеняш, малей, не ви виждам.

          'Ся, аз коментирах факти от Таралежа и Фелшера, не виждам да съм споменавал тебе, твоите пласмасови бутилки със ракия или няк'ви снимки.
          1500лв. чисто за седмица , без робите, които са ми наематели . Прости селяци от дълбокия прованс, като теб ги бия 4-но по доходи, нали

          Коментар


          • Писанията на гладното брокерче издават, че е от много дълбоко и почти несвързано българско село, където по случайност ползва интернет! Този ли смешен индивид, който почти не е свързан, ще пише за цени на имоти в Столицата!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Озлобено гладно брокерче, изключително те е обладал яда, че някой притежава реални имоти, а ти си останал лузър, неудачник? Това ли крепи дребната ти и несретна душа, къде било +- 5°. Ти наистина биеш по злоба и завист проф. Юли простака, който е запаметил имот, който реално не е мой и ще се свържа с човека, който клевети за да го съди. Подробно съм обяснил, че имота от обявата не е мой, но понижителната злоба няма край, вие сте много, много болни и ще си понесете последствията, там където му е мястото.
              Ей, за 1500 лв чисто, тия ренегати (учениците) са ти разказали фамилията,
              пропил си се, изнервил си се,
              ама нале сте мелеонери във туули, събирай ренти и не стъпвай във този зверилник повече.
              Още не се раздрусали здраво имотите, ти се пеняш, малей, не ви виждам.

              'Ся, аз коментирах факти от Таралежа и Фелшера, не виждам да съм споменавал тебе, твоите пласмасови бутилки със ракия или няк'ви снимки.
              Last edited by Бедният брoкер; 09.11.2023, 00:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                няма лошо за Коледа и НГ, само дето извън уикендите през Ноември до края на Май, само ти и Таралежов ще си прай'те компания по къщята.
                И, някой дан' си помисли, че сте някъде Созопол, 'ми то Кранево,
                дето ветровете правят як секс целогодишно и температури -5 спрямо Несебър.
                Учете ръмънски, пускайте реклами във Крайова, няма да ви уча аз.

                Онуй, холанското общаче със караваната, и то тама по селата се премести, търси къде с@рат гладните,
                взимайте го нязгаш да цъкате карти.
                Озлобено гладно брокерче, изключително те е обладал яда, че някой притежава реални имоти, а ти си останал лузър, неудачник? Това ли крепи дребната ти и несретна душа, къде било +- 5°. Ти наистина биеш по злоба и завист проф. Юли простака, който е запаметил имот, който реално не е мой и ще се свържа с човека, който клевети за да го съди. Подробно съм обяснил, че имота от обявата не е мой, но понижителната злоба няма край, вие сте много, много болни и ще си понесете последствията, там където му е мястото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Медиите откачиха..

                  https://www.standartnews.com/biznes/...ti-541701.html

                  Лоши новини за собствениците на имоти Нов удар по джоба
                  Имаме, плащаме. Който няма нищо, си остава без нищо. Този, който има, знае какво да го прави, този, който няма, жив дявол...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Аз съм най-застрашен щото купих къща с двор надвиснал над морето. Таралежа ми е съсед, но отсрани. Топки и кеф, това е. Искам това, аз винаги казвам какво искам. Сметкаджиите имат по 2-3 живота, аз имам един. Но кефа е невероятен. Освен това вече ми платиха за Нова година две семейства.
                    няма лошо за Коледа и НГ, само дето извън уикендите през Ноември до края на Май, само ти и Таралежов ще си прай'те компания по къщята.
                    И, някой дан' си помисли, че сте някъде Созопол, 'ми то Кранево,
                    дето ветровете правят як секс целогодишно и температури -5 спрямо Несебър.
                    Учете ръмънски, пускайте реклами във Констанца, няма да ви уча аз.

                    Онуй, холанското общаче със караваната, и то тама по селата се премести, търси къде с@рат гладните,
                    взимайте го нязгаш да цъкате карти.
                    Last edited by Бедният брoкер; 08.11.2023, 23:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Аз съм най-застрашен щото купих къща с двор надвиснал над морето. Таралежа ми е съсед, но отсрани. Топки и кеф, това е. Искам това, аз винаги казвам какво искам. Сметкаджиите имат по 2-3 живота, аз имам един. Но кефа е невероятен. Освен това вече ми платиха за Нова година две семейства.
                      Евала Лев, истински мъжкар си! Перонците само могат да завиждат в яда си. Те са жалки и смешни в яда и злобата си от безсилие

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n4127717[/ATTACH]


                        абсолютно задължително, това да се принтира и сложи у хола !

                        офф, SWOT aнализа е разделяне на листа на четири, не на две,
                        ама и знания трябват, какво да пишеш на полета, ама те липсват гледам,
                        има просто една гола вяра у .... късмета,
                        зат'ва библиотеките празни у БГ, а лотариите, тухлите и криптото имат тъдява мноооого фенове.

                        Апропо, дан' се окаже, че декември 2024г цените са слезнали до нивата на дек 2017г, радомирски шлосерчо ??
                        'Ми не, даже и тогава няма да продадете ЛАЛЕТАТА, гаранция*

                        * Как човеците лесно ловят маймуните във джунглата ?
                        От метални пръчки правят преплетен куб поне 1х1м, но със видимост, какво има вътре,
                        и оставят във него само една дупка, точно да влезе една маймунска ръка,
                        и разпиляват единични банани вътре.
                        Когаш Лордовият далечен брат'чед дойде, хване ли един банан, никогаш не го пуска,
                        даже и кога се появя аз със вазелина и смъкнал ципа.
                        Медиите откачиха..

                        https://www.standartnews.com/biznes/...ti-541701.html

                        Лоши новини за собствениците на имоти Нов удар по джоба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Аз съм най-застрашен щото купих къща с двор надвиснал над морето. Таралежа ми е съсед, но отсрани. Топки и кеф, това е. Искам това, аз винаги казвам какво искам. Сметкаджиите имат по 2-3 живота, аз имам един. Но кефа е невероятен. Освен това вече ми платиха за Нова година две семейства.
                          Е нали уж къщата е за собствено ползване сега стана къща за гости ?

                          Коментар


                          • Неудачникът понеже пише за края на 24-та, на мен плановете са ми да имам 3 пълни дивидентни артии.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              абеее, аз помислИх, че по албена нещо е станало
                              Аз съм най-застрашен щото купих къща с двор надвиснал над морето. Таралежа ми е съсед, но отсрани. Топки и кеф, това е. Искам това, аз винаги казвам какво искам. Сметкаджиите имат по 2-3 живота, аз имам един. Но кефа е невероятен. Освен това вече ми платиха за Нова година две семейства.
                              Last edited by bulgarian lev; 08.11.2023, 23:20.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                                офф, SWOT aнализа е разделяне на листа на четири, не на две,
                                ама и знания трябват, какво да пишеш на полета, ама те липсват гледам,
                                има просто една гола вяра у .... късмета,
                                зат'ва библиотеките празни у БГ, а лотариите, тухлите и криптото имат тъдява мноооого фенове.

                                Апропо, дан' се окаже, че декември 2024г цените са слезнали до нивата на дек 2017г, радомирски шлосерчо ??
                                'Ми не, даже и тогава няма да продадете, гаранция*

                                * Как човеците лесно ловят маймуните във джунглата ?
                                От метални пръчки правят преплетен куб поне 1х1м, но със видимост, какво има вътре,
                                и оставят във него само една дупка, точно да влезе една маймунска ръка,
                                и разпиляват единични банани вътре.
                                Когаш Лордовият далечен брат'чед дойде, хване ли един банан, никогаш не го пуска,
                                даже и кога се появя аз със вазелина и смъкнал ципа.
                                Да не се окаже 24-та поредната година в която си останал неудачник?
                                Много сбъркано и несвързано писмо! Не ти знам субстанциите, ама едно ми стана ясно, ти си въобразяваш наистина, че аз продавам!!!! Ти досега не си ли вдянал, че аз никога НЕ продавам?? Нито имоти, нито акции, нито злато. Никога и за нищо на света не можеш да разчиташ дори старата си кола да продам на понижителна сган! Аз съм човек, който създава стойност, а не я разхищава, като вас чергарите.

                                Коментар

                                Working...
                                X