IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Най-отгоре пише "плаваща"........ отделно страховки, такси, таксички.
    аз не съм казвал, че е фикс
    едната колона ти е гпр, в нея влиза почти всичко
    при мен само ги хванах, че не бяха вкарали откриване и закриване на ипотека
    някъде под 2к беше
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Ами той бай Лорд не познва числата.Да не мислиш че знае ка се изичслява ГПР.
      Той си е изчислен бе щрумпи. В договора си пише ГПР-4, 2%
      Вие мислите ли като пишете? Дали трябва всеки клиент да си носи молив и амбалажна артия в банката и да си смята ГПР-то?! Куку, кукуку.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Каврък, в стремежа си да защитаваш някакви тези толкова олекваш, че чак се чудя дали наистина ги мислиш нещата, които пишеш. Всяко закриване на работно място рефлектира върху всички ни и ти също ще си потърпевш.
        Не ми се пише надълго и широко, но вземи се спри, че наистина ставаш смешен. Упръжняваш се и в другите теми и там така. Спри се малко и запази достойнството си.
        Кавръка чертае апокалипсис след апокалипсис и си мисло че той ше остане на сухо. Тогава за къщата му и 10€ няма да има кой да даде. Но нищо де, дай да рутим наред.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Каврък, в стремежа си да защитаваш някакви тези толкова олекваш, че чак се чудя дали наистина ги мислиш нещата, които пишеш. Всяко закриване на работно място рефлектира върху всички ни и ти също ще си потърпевш.
          Не ми се пише надълго и широко, но вземи се спри, че наистина ставаш смешен. Упръжняваш се и в другите теми и там така. Спри се малко и запази достойнството си.
          Нищо не защитавам ,я ми кажи ако хвърлиш едно топче във въздуха дали не очакваш че в един момент няма да падне и колкото по-високо е летяло,толкова по-силно пада

          Абе Вие променихте и физиката и математиката,искате вечен урожай и благоденствие...

          Коментар


          • Днес, 12:15
            Този коментар от kinyalo е изтрит от RUBLA
            Причина: Личностни характеристики и анализи на ЛС.

            трябва първо да накарате личните да работят
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Че то 3% доходност ли е? Ук бамките дават 5.5% лихва, трябва да не си у ред, за да дадеш един чувал пара и да се надяваш на 3%.
              Радев ти каза и колко е нетото. Ама цените в Лондон такива ли са, такива са.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lawyer_21 Разгледай мнение

                Много добре казано!
                Съкращения ,по малко пари в джоба на хората,по малко харчове това е пътя, по висока безработица, и по ниски заплати поне няколко години.

                Коментар


                • Каврък, в стремежа си да защитаваш някакви тези толкова олекваш, че чак се чудя дали наистина ги мислиш нещата, които пишеш. Всяко закриване на работно място рефлектира върху всички ни и ти също ще си потърпевш.
                  Не ми се пише надълго и широко, но вземи се спри, че наистина ставаш смешен. Упръжняваш се и в другите теми и там така. Спри се малко и запази достойнството си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    има мегдан за още х3 на тази цена
                    Ами, айде купи го де! - Ама не можеш! Тухладжиите ви е страх да опитате от собственото си лекарство!

                    Отсега нататък всички тухло-любители само ще гледате обявите като гладно куче гледа салам!
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      еми, радев така му е казал
                      Ами той бай Лорд не познва числата.Да не мислиш че знае ка се изичслява ГПР.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                        Кавръков пак се радваш на грешните неща. Дори да си представим, че уволнят 80% от ИТ сектора утре какво си мислиш, че ще случи?
                        За твоята позиция ще кандидастват 50 човека всеки един с повече качества от теб.
                        Защо си мислиш, че това по някакъв начин е добро за теб?

                        Истината е че ти си на мясото в обществото което си заслужил с работата, усилията и знанията си. Понякога и с късмета си, но той е само временен ако нямаш качества. Ако изведнъж цялото общество обеднее ти пак ще си на същото място отнесено към останалите, което означава че ще събираш стотинки за хляб.

                        За това и завистта е от лошите качества - когато искаш да дърпаш всички надолу защото си мислиш, че ти ще останеш на същото място дърпаш и себе си надолу. Единствения начин утре да си по-добре от днес е ако и останалите около теб са по-добре и се опитваш да помагаш за това или поне не пречиш. За съжаление комунизма е възпитал много като теб в грешните ценности.
                        Виж сега в тоя форум е пълно с ИТ,та знам го и знам даже някои какво работят и къде ,как съм достигнат до това инфо аз си знам.Не е в това въпроса. Въпроса е ,че когато имаш едни 10 години в които банките правят така че парите да струват 0 че даже и под нулата ,имаме огромно, мега раздуване, на всичко ,а в тех сектора...е нещо страшно...това са огромно количество работни места които трябва да си отидат много заплати трябва да се намалят..и това са важни неща защото те докараха тези цени,тази инфлация тези очаквания за ръст,няма как да имаме ниски цени без криза и без съкращения, това е ,а ако някой иска да плаща още и още и още за каквото и да е негов е проблема ,неговата глава е сбъркана ,обществото не печели от инфлация ,а обратното от дефлация или спад на инфлацията и цените и то сериозен и това е доказано

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                          Кавръков пак се радваш на грешните неща. Дори да си представим, че уволнят 80% от ИТ сектора утре какво си мислиш, че ще случи?
                          За твоята позиция ще кандидастват 50 човека всеки един с повече качества от теб.
                          Защо си мислиш, че това по някакъв начин е добро за теб?

                          Истината е че ти си на мясото в обществото което си заслужил с работата, усилията и знанията си. Понякога и с късмета си, но той е само временен ако нямаш качества. Ако изведнъж цялото общество обеднее ти пак ще си на същото място отнесено към останалите, което означава че ще събираш стотинки за хляб.

                          За това и завистта е от лошите качества - когато искаш да дърпаш всички надолу защото си мислиш, че ти ще останеш на същото място дърпаш и себе си надолу. Единствения начин утре да си по-добре от днес е ако и останалите около теб са по-добре и се опитваш да помагаш за това или поне не пречиш. За съжаление комунизма е възпитал много като теб в грешните ценности.
                          Много добре казано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Четиристайните покрай докторски паметник чупят нови върхове.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=9xm5vd&f1=1
                            има мегдан за още х3 на тази цена

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Бай Лора да не се мае, ами да заминава да тегли потребителски на 4,2% за 160 години напред, и да го отнася тоз апартамент като куцо пиле - домат...
                              Такъв "престижен" имот е точно като за него.
                              Az съм си накупил каквото ми трябва. Сега гледам само съревнованието по поскъпване на наемите и капиталовата кък се дърпат едното с другото

                              Коментар


                              • Кавръков пак се радваш на грешните неща. Дори да си представим, че уволнят 80% от ИТ сектора утре какво си мислиш, че ще случи?
                                За твоята позиция ще кандидастват 50 човека всеки един с повече качества от теб.
                                Защо си мислиш, че това по някакъв начин е добро за теб?

                                Истината е че ти си на мясото в обществото което си заслужил с работата, усилията и знанията си. Понякога и с късмета си, но той е само временен ако нямаш качества. Ако изведнъж цялото общество обеднее ти пак ще си на същото място отнесено към останалите, което означава че ще събираш стотинки за хляб.

                                За това и завистта е от лошите качества - когато искаш да дърпаш всички надолу защото си мислиш, че ти ще останеш на същото място дърпаш и себе си надолу. Единствения начин утре да си по-добре от днес е ако и останалите около теб са по-добре и се опитваш да помагаш за това или поне не пречиш. За съжаление комунизма е възпитал много като теб в грешните ценности.

                                Коментар

                                Working...
                                X