IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Защо да се купува нещо днес като утре ще е по-евтино?
    Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	41.2 КБ
ID:	4140332

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

      Не знам,но този отвратителен нужник ,панел от прабаба ми,е пуснат с офертна цена все едно е в Манхатън
      Реална цена на която може да се осъществи сделка,ако изобщо някой баламурник се излъже някога за тоя долнопробен коптор ,е не повече от 500 е /м2 ,даже и това му е много !
      Над смълчаните полета пеят весели звънчета -

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...70159870950320

      Продава 3-СТАЕН
      град София, Слатина

      Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	33.9 КБ
ID:	4140329

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
        Абе нека да има такива магазини.
        Магазини нека има всякакви.Но да има и контрол на спекулата,както и условия за здравословна конкуренция,а не картели.И да ядем една от най-скъпите храни в Европа,а да нямаме една магистрала поне която да отговаря на второстепенен път на Запад.Имотите ни да струват ,ай поне офертните цени,колкото в Манхатън,а да сме най-бедната и корумпирана държава е Европа.Нещо не се вързва.

        Коментар


        • Не знам,но този отвратителен нужник ,панел от прабаба ми,е пуснат с офертна цена все едно е в Манхатън
          Реална цена на която може да се осъществи сделка,ако изобщо някой баламурник се излъже някога за тоя долнопробен коптор ,е не повече от 500 е /м2 ,даже и това му е много !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

            В други държави цената сигурно ще му е 50$ . При нас има "малко" спекула на почти всичко.А най-много в имотите
            Гледам че имат различни кафета като има и такива по $50 кинта килото, което е нормално за добро, прясно изпечено кафе. Тия за $300 килото сигурно са по-специални кафета. Има такива . Има и едно , санта хелена или нешо подобно беше, дето се продава само с наддаване и горе долу $500 килото Едно друго го дават на някаква вид маймуна да го яде и като го изкара от другата страна го мият, печат и е към $1000 килото, Та не е сигурно, че кафето на този сайт непременно е надценено. Вече друг въпрос дали аз ще разбера разликата с обикновено кафе. Тия 2-те дето ги споменах не съм ги опитвал а и да го направя едва ли ше разбера дали са истинските. В Амазон продават санта хелена за $70 килото , това със сигурност е фалшиво. Тия хора гледам че имат адрес, не са нек'ви онлайн измамници, bertram ги репоръчва, имат и малки разфасофки по 50 грама, което е удобно за проба, та са няколко причини да ги пробва човек. Абе нека да има такива магазини.
            Last edited by segato; 25.12.2023, 08:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              + това

              https://m.imot.bg/details/1j165141323135173
              Хахахяхахаха ,ИМА ЛИ ЗАВИСТ?ИММААААААААА

              и плюс това:

              https://m.imot.bg/details/1b150783217740813

              И сбора за учили математика извън УНСС е:
              )
              Има, има -
              Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	59.1 КБ
ID:	4140320

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                Мерси bertram, аз съм по арабиките medium roast, това изглежда интересно ше го пробвам. досега не съм пил кафе за $300 килото. Мерси и за вината , ше ги карам по списък
                В други държави цената сигурно ще му е 50$ . При нас има "малко" спекула на почти всичко.А най-много в имотите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Бетерчо има много да учи. Но е добро момче, поне го учим безплатно тука, дано да има времеви прозорец да купи.
                  Расте ли фонда?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    сегато

                    това е интересно https://coffeefurnace.com/
                    не знам какви кафета цениш арабики или микс, но за арабики са добри

                    вина предполагам питаш за български

                    сира енкор на катаржина
                    мелник 55 на логодаж

                    мерло, каберне на енира
                    мерло (по-скъпият модел) на старосел

                    плътни хубави български червени вина (има много други)
                    Мерси bertram, аз съм по арабиките medium roast, това изглежда интересно ше го пробвам. досега не съм пил кафе за $300 килото. Мерси и за вината , ше ги карам по списък
                    Last edited by segato; 25.12.2023, 05:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Хахахахахаха, на мен в най-старата ми къщичкка каферобота ми е Villa.!!! С гастара е изключено да се занимавам повече до Новата, пак ми станахте ясни, хахахаха, успех и Весела Коледа!
                      Дано скоро свършат празниците, за да те върнат в цеха за месо, па следващата половин година, отново да си измислиш, че си landlord в Монте Карло или Mayfair
                      Весела Коледа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хахахахахаха, на мен в най-старата ми къщичкка каферобота ми е Villa.!!! С гастара е изключено да се занимавам повече до Новата, пак ми станахте ясни, хахахаха, успех и Весела Коледа!
                        Снимай и поствай бе, не е сложно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato

                          Снимай и поствай бе.
                          Хахахахахаха, на мен в най-старата ми къщичкка каферобота ми е Villa.!!! С гастара е изключено да се занимавам повече до Новата, пак ми станахте ясни, хахахаха, успех и Весела Коледа!
                          Дано скоро свършат празниците, за да те върнат в цеха за месо, па следващата половин година, отново да си измислиш, че си landlord в Монте Карло или Mayfair
                          Last edited by Bailor; 25.12.2023, 00:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Самонастаняването ( окупас му казват испанците) е голям проблем създаден от " левите" там. Даже кметицата на барцелона беше бивша активистка на това движение( има снимки как я изнасят 4 човека от на един къщата. Та от това дето съм чел ако имаш само 1 имот и ти се настани някой в него можеш да звъннеш на полицията да дойде и да го изгони, ако обаче ти е втори или трети имот полицията няма право да го гони, даже ти ако тръгнеш да го гониш е самоправство. Та ако ти " окупират" имота не звъниш в полицията, а на специализирани фирми за изселване на " окупанти" и срещу заплащане го гонят. Но ако не го даваш под наем, а си го ползваш само ти и е в затворен комплекс шанса да имаш такъв проблем е малък.
                            На мен в началото ми беше странно зашо всички имат решетки, после колежката от Испания ( ника и беше с А, да ме прощава ма беше отдавна и не и помня целия ник) обясни нещата и се отказах.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Самонастаняването ( окупас му казват испанците) е голям проблем създаден от " левите" там. Даже кметицата на барцелона беше бивша активистка на това движение( има снимки как я изнасят 4 човека от на един къщата. Та от това дето съм чел ако имаш само 1 имот и ти се настани някой в него можеш да звъннеш на полицията да дойде и да го изгони, ако обаче ти е втори или трети имот полицията няма право да го гони, даже ти ако тръгнеш да го гониш е самоправство. Та ако ти " окупират" имота не звъниш в полицията, а на специализирани фирми за изселване на " окупанти" и срещу заплащане го гонят. Но ако не го даваш под наем, а си го ползваш само ти и е в затворен комплекс шанса да имаш такъв проблем е малък.
                              явно проблема е стар, защото преди поне 10-12 и повече години четох един матрЯл с човек от такава фирма и обясняваше механизма.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Мен ме влече топлото време, особенно района на Марбея - топла зима 15-20 градуса, че взе да ми втръсва гадния климат тук. Сега съм в Сф - днес беше ок, но преди това мъгла, студ, мръсотия, кал, мръсен въздух, мрак. Варна същата работа + мега шибан вЕтер, направо ще ти издуха мозъка баси. Мисля да продавам едното във Вн да сложа някой лев отгоре и да взема нещо в бяла топла държава, като Испания.

                                П.С самонаставянето лесно се финтирало (или не важало) ако купиш в затворен комплекс с подръжка, охрана и т.н.
                                И мен ме влече топлото, ма лошото е че са малко местата с топло и пре зимата и през лятото. Ако е топло през зимата ше е ужас през лятото. При нас е горе долу така, около 15-22 градуса цяла година , но тук пенсионер чужденец не може да живее. Трябва да си бил тук 70-80те да си купувал акции тогава и да ги харчищ сега. Тоя апартамент дето си го постнал е 3D рендеринг и е некъде в гората дето трябва да се качваш в колата за всичко. Ти за такова ли гледаш ?
                                Last edited by segato; 24.12.2023, 23:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X