IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Купуваш но с чии пари?!

    това са неудобни въпроси към голям форумен инвеститор
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      питаш какво аз съм направил - мисля че знаете - купувам 'пустеещи стърнища' както се изказва лордчето оказа се, че там доходността е по-добра от жилищните имоти ако си изиграеш картите правилно. нива купена по стотинки квадратния метър в момента я глася за левчета (смяна на статут вдига цената по 10) - скромни 30 декара - ако нещата ми се развият по план останалата земя 200+ декара ще ми стане с отрицателна средна цена ... ако не стане ще си я работя и ще си разкаравам магарето по нивите


      по линия на кавръчето - той си чете и си преценява и не е коректно някой да му допуска или не при положение, че парите са си негови
      не се е наиграл, защото не е скочил с двата крака, а напротив чете и учи материята. Няма по-здравословен старт в инвестициите от това да купиш на висок пазар - не защото няма загуби, а защото ще натрупа опит + има много сух барут. За него е добре пазарът да върне едни 30-40%, за да може да си изгради портфейла и отделно от това да види кое как става, а не да издумка всичкото кеш в едно нещо, че това е светият грал на инвестирането.
      Купуваш но с чии пари?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        остави лордчето и тия с ипотеките
        кажи, ти какво направи в това време
        и защо чак сега, на връх балоня в акциите, допусна накавръчко да се наиграе
        питаш какво аз съм направил - мисля че знаете - купувам 'пустеещи стърнища' както се изказва лордчето оказа се, че там доходността е по-добра от жилищните имоти ако си изиграеш картите правилно. нива купена по стотинки квадратния метър в момента я глася за левчета (смяна на статут вдига цената по 10) - скромни 30 декара - ако нещата ми се развият по план останалата земя 200+ декара ще ми стане с отрицателна средна цена ... ако не стане ще си я работя и ще си разкаравам магарето по нивите


        по линия на кавръчето - той си чете и си преценява и не е коректно някой да му допуска или не при положение, че парите са си негови
        не се е наиграл, защото не е скочил с двата крака, а напротив чете и учи материята. Няма по-здравословен старт в инвестициите от това да купиш на висок пазар - не защото няма загуби, а защото ще натрупа опит + има много сух барут. За него е добре пазарът да върне едни 30-40%, за да може да си изгради портфейла и отделно от това да види кое как става, а не да издумка всичкото кеш в едно нещо, че това е светият грал на инвестирането.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          той ако можеше да го разбере, на първо място нямаше да го прави
          Аз вървам,че вс човек има потенциал да осъзнава грешките и надграджа себе си,кое ,до колко и как е отделна тема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Берти ,ако премахнеш от писането си "аз съм последна инстанция и вс което казвам е 100% вярно" би си направил страшна услуга!
            той ако можеше да го разбере, на първо място нямаше да го прави
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              остави лордчето и тия с ипотеките
              кажи, ти какво направи в това време
              и защо чак сега, на връх балоня в акциите, допусна накавръчко да се наиграе
              Щото Коля е подходящия плебей , който ще направи всички ритуали за да обслужи божеството ,надявайки се на безсмъртие!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                именно, а такива като тебе държат няколко хилядарки на 2% в TBI и плащат потребителски... други плащат ипотеки, че да приемат наематели

                онези с удебеленото направиха много пари точно защото продават и дават заеми на такива 'инвеститори' като теб
                Берти ,ако премахнеш от писането си "аз съм последна инстанция и вс което казвам е 100% вярно" би си направил страшна услуга!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  именно, а такива като тебе държат няколко хилядарки на 2% в TBI и плащат потребителски... други плащат ипотеки, че да приемат наематели

                  онези с удебеленото направиха много пари точно защото продават и дават заеми на такива 'инвеститори' като теб
                  остави лордчето и тия с ипотеките
                  кажи, ти какво направи в това време
                  и защо чак сега, на връх балоня в акциите, допусна накавръчко да се наиграе
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ааа, той е доказан дефлационен професУр. България е под въпрос да влезе в еврозоната поради продължаваща висока инфлация, когато този псевдопрофесор още преди година, твърдеше, че има дефлация. Той е в топ 3 на претендентите, че разбират от икономика и финанси, а с години пляскат неверни прогнози. Вторият е професУра от Охайо с неверни прогнози от 2012г., а третия -Bertram със сигурни неверни прогнози от поне 2016г. с неговите ластици, ножици, хайпове и твърдения за фомо инвестори в НИ. Оттогава хиляди банкери, строители и инвеститори умножиха богатството си по няколко, до по десетки и стотици %-ти, а същите "величия" в анализите продължават със същите мантри. Прави ми впечатление, че парите, които събрах за самоучастие на апарт в Бургас-60%, нужни ми бяха 5г. Сега съм на път да инвестирам и/или спестя подобна сума за 2г. И забележете!!! Докато все още изплащам кредит в размер на 19% от дохода ми!!!
                    именно, а такива като тебе държат няколко хилядарки на 2% в TBI и плащат потребителски... други плащат ипотеки, че да приемат наематели

                    онези с удебеленото направиха много пари точно защото продават и дават заеми на такива 'инвеститори' като теб
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                      Cpaвнeниe: Kaĸ бaнĸитe в Бългapия oпpeдeлят лиxвитe пo ипoтeчнитe ĸpeдити?

                      https://money.bg/credits/sravnenie-k...e-krediti.html
                      българските банки трябва да бъдат оставени да се финансират от международните пазари на лихви 5-6 % и нагоре

                      Коментар


                      • Cpaвнeниe: Kaĸ бaнĸитe в Бългapия oпpeдeлят лиxвитe пo ипoтeчнитe ĸpeдити?

                        https://money.bg/credits/sravnenie-k...e-krediti.html

                        Коментар


                        • 05:00 EUR Retail Sales (MoM) (Dec) -1.1% -0.9% 0.3%
                          05:00 EUR Retail Sales (YoY) (Dec) -0.8% -0.9% -0.4%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Имам. Четири. Даже преподавам в университет. Някакво друго лично инфо да ти трЕбЕ?

                            Ти научи ли разликата между широки пари и пари в обръщение? А между търговски баланс и платежен?
                            Кажи в кой университет преподаваш, за да не стъпвам никога там.

                            --------------

                            След като си толкова образована по икономическите науки,
                            посочи кое от следните три твърдения е вярното:

                            - в близко бъдеще България няма да влезе в еврозоната

                            - България няма как да бъде приета в еврозоната при текущото съотношение лев-евро

                            - рано или късно левът ще се наложи да бъде девалвиран спрямо еврото за да бъдат балансирани дефицитите по търговския ни баланс


                            Ако отговориш правилно, ще ни докажеш дали дипломите ти са само на хартия, или не.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                              Не знам защо си мислиш, че спогодбите с френски синдикати се отнасят за аборигени като тебе.
                              Апропо, като си толкоз спокоен, що не теглиш едно кредитче да го вземеш пустия апартамент вече, че да се пука балона, пък ИТ-тата не ги мисли.
                              Има разписано споразумение да не се съкращват хора ,ако искаш мога да ти го пратя ама е на френски и едва ли ще можеш да го прочетеш ,аборигена си ти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Ха-ха.

                                Бонбонке, я ни кажи, ти въобще имаш ли диплома по нещо?
                                Имам. Четири. Даже преподавам в университет. Някакво друго лично инфо да ти трЕбЕ?

                                Ти научи ли разликата между широки пари и пари в обръщение? А между търговски баланс и платежен?

                                Коментар

                                Working...
                                X