IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Тецовете са бита карта, ясно е, че излизат от микса. Те и сега не бяха гъвкави. Цял ден котлите вдигат пара, турбината я въртят 12 часа на празен ход да вдигне обороти ... Вецовете са най-бързи от към реакция. Копчето и след минути се вдига производството. Ама водата намалява...

    Аеца е средна работа от към гъвкавост. Нужни си ни много на брой мало и средномощни газотурбинни генератори. Децентрализирани из Бг за да няма загуби при пренос, но и газ нямаме....

    ФВ не са панацея. През деня пик, който няма да бъде оползотворен, а през ноща липси.
    Ако се премахне нощната тарифа българина, който мрази зелената енергия и това лоби, може и да накаже системата.
    Нищо няма да накаже, понеже няма топки. От 2-3 год. го тварят с най-високия данък (т.нар данък инфлация) достигащ 50-100% и никой не мрънка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Доближават се на Босфора за арабските шейхове и руските олигарси. Аз не съм в нито една от тези групи. Моя таргет в предградията си е все 300€+-50 квадратя.
      https://www.hepsiemlak.com/istanbul-...re/104770-6347
      Те си мислят, че щом на Босфора са такива цените и в дружбенското езеро трябва да са

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        фрустриран е. и как няма да е, иска 4-стаен на московска а парата стига за двустаен у люлин.

        и ботчо сега гризе нокти, че не е действал преди 4-5 години
        Къде в Европа цените на имотите са нараснали най-много от 2015 г. насам?

        Цените на жилищата в Истанбул вече се доближават до най-скъпите градове на Стария континент като Париж и Лондон
        Доближават се на Босфора за арабските шейхове и руските олигарси. Аз не съм в нито една от тези групи. Моя таргет в предградията си е все 300€+-50 квадратя.
        https://www.hepsiemlak.com/istanbul-...re/104770-6347
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Удържа час и десет минути да не го четеш
          фрустриран е. и как няма да е, иска 4-стаен на московска а парата стига за двустаен у люлин.

          и ботчо сега гризе нокти, че не е действал преди 4-5 години
          Къде в Европа цените на имотите са нараснали най-много от 2015 г. насам?

          Цените на жилищата в Истанбул вече се доближават до най-скъпите градове на Стария континент като Париж и Лондон
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Тука верно дискусия не става, ай чал, че пак спирам да ви чета тъпия форум.
            Удържа час и десет минути да не го четеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

              Да хванеш променливата лихва ниска.

              Е ся вече надхитриха банките.
              Е, надбавката говорим. Нали и тя се очаква да се вдигне.
              Last edited by direkto4eto2; 08.03.2024, 08:51.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                Ами ако тръгнат да качват лихвите и се втурнат да купуват за да ги хванат все още по-ниски? TWIST!
                Да хванеш променливата лихва ниска.

                Е ся вече надхитриха банките.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                  Че то стандартъй не е ли най-основно... къде живееш и да ти е широко и хубаво.

                  Аз бих предпочел това пред почивки, ресторанти и коли. А е и инвестиция (въпреки, че за някои тук, не е )
                  Съгласен съм, но за да купя ново жилище и да живея в него, то трябва да е по-добро от предишното, а не да взема нещо какво да е само защото е по-голямо, а всичко останало да е компромис и то голям.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                    [/B]

                    Не си прав ама баш никак.
                    Аз съм лаком и искам 3-4 стаен в конкретни квартали, а жената не иска и да чуе за подобна голяма покупка, че ще трябва да свие стандарта. Иска да вземем евентуално някакъв двустаен с минимален кредит за детето и толкова.
                    Че то стандартъй не е ли най-основно... къде живееш и да ти е широко и хубаво.

                    Аз бих предпочел това пред почивки, ресторанти и коли. А е и инвестиция (въпреки, че за някои тук, не е )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Баси въображението имаш! Как ги измисляте подобни откровени лъжи, просто се учудвам. Човека с най-малко лични имоти е най-големия повдигач, ебаси аудиторията ха ха. ..
                      Тука верно дискусия не става, ай чал, че пак спирам да ви чета тъпия форум.
                      Дискусия става, ама само ако приемеш обидните фантазии на старите кучета.
                      Аз така се оказах брокер, примерно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                        ДЗДД
                        Интересно. Познавам много малки фирми, които работят услуги с минимални разходи и всичките са ЕООД/ООД.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Не си прав. Не му е никак зле в маломерката на жена си, само дето пространството не достига и чехлите са обърнати към изхода, но пък иначе всичко останало си е топ.
                          Баси въображението имаш! Как ги измисляте подобни откровени лъжи, просто се учудвам. Човека с най-малко лични имоти е най-големия повдигач, ебаси аудиторията ха ха. ..
                          Тука верно дискусия не става, ай чал, че пак спирам да ви чета тъпия форум.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Трайчо, ти имаш екзистенциялна разлика от Кавръка. Докато той може да си позволи да се назлъндисва 5-7-10 или 15 години да си купи имот, ти имаш жена, която ти припява, че си държавен служител с гарантиран доход и е крайно време да си влезеш в мъжката роля и да закупите имот за наследниците и да спреш да четеш врели некипели простотии от студения перон на неудачниците. Прав ли съм?


                            Не си прав ама баш никак.
                            Аз съм лаком и искам 3-4 стаен в конкретни квартали, а жената не иска и да чуе за подобна голяма покупка, че ще трябва да свие стандарта. Иска да вземем евентуално някакъв двустаен с минимален кредит за детето и толкова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Ами като намалят производството от Тец овете (които май бяха на загуба), може би. Лятото на обяд цената може да стане отрицателно, но зимата ще настане веселба, когато дойдат тройни сметки.
                              Тецовете са бита карта, ясно е, че излизат от микса. Те и сега не бяха гъвкави. Цял ден котлите вдигат пара, турбината я въртят 12 часа на празен ход да вдигне обороти ... Вецовете са най-бързи от към реакция. Копчето и след минути се вдига производството. Ама водата намалява...

                              Аеца е средна работа от към гъвкавост. Нужни си ни много на брой мало и средномощни газотурбинни генератори. Децентрализирани из Бг за да няма загуби при пренос, но и газ нямаме....

                              ФВ не са панацея. През деня пик, който няма да бъде оползотворен, а през ноща липси.
                              Ако се премахне нощната тарифа българина, който мрази зелената енергия и това лоби, може и да накаже системата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                                Не знам дали те разбирам правилно: как ще избегнеш рег. по ДДС ако си в 100К+ оборот, си в услуги и съответно с малко разходи и данъчен кредит?
                                ДЗДД

                                Коментар

                                Working...
                                X