IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не виждам смисъл от коментари, освен да пожелая на виртуалния Жони приятно чеканье и свикване.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-04-11 221933.jpg
Views:	1
Size:	48.4 КБ
ID:	3744908

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ще го продам ателието, да...но когато му взема 500К€. Точно сега с шумата и мътните перспективи пред всичко няма как да стане. Че аз сега със заплата и доходи от наем си бия скромно 10К лева. Без да броя бърлогата в Докторска, все пак не съм я отдавал досега. Скромно, но от сърце.
      Дори не можеш да осъзнаеш какъв смях настава в залата . Бурето нали знаеш ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
        Спадът в строителството се забавя през февруари:: Investor.bg
        Спадът в строителството се забавя през февруари

        Общият индекс намалява с 4,2% на годишна база заради продължаващото свиване на сградното строителство

        Въпрос към олимпийската фауна: Когато нещо вече не се произвежда, но се търси, какво става с цената му?

        А. расте

        Б. понижава се

        В. джвака се горчива дъвка и се свиква с новата цена
        Въпроса е като се търси толкова защо не се произвежда?
        И защо брокитата имат толкова много време за спамене по медиите а не затварят сделки вместо това?
        И защо всичко не се намери някой в тоя форума да купи от кумова срама поне?
        Защо, защо...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
          Спадът в строителството се забавя през февруари:: Investor.bg
          Спадът в строителството се забавя през февруари

          Общият индекс намалява с 4,2% на годишна база заради продължаващото свиване на сградното строителство

          Въпрос към олимпийската фауна: Когато нещо вече не се произвежда, но се търси, какво става с цената му?

          А. расте

          Б. понижава се

          В. джвака се горчива дъвка и се свиква с новата цена
          Дай им само един отговор: Пукат балони от горчива дъвка и купуват на безценица...

          Коментар


          • Спадът в строителството се забавя през февруари:: Investor.bg
            Спадът в строителството се забавя през февруари

            Общият индекс намалява с 4,2% на годишна база заради продължаващото свиване на сградното строителство

            Въпрос към олимпийската фауна: Когато нещо вече не се произвежда, но се търси, какво става с цената му?

            А. расте

            Б. понижава се

            В. джвака се горчива дъвка и се свиква с новата цена

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Ако продадеш сега имотите няма да сбъркаш със сигурност. За какво ти е това ателие, за какво са ти два двустайни, че и магазин? Това са ненужни имоти. Боклуци. За по няколкостотин лева наем на месец и разправии с наематели си вложил големи суми, които са блокирани и не работят за теб. Никога в смисления ти живот не можеш да ги избиеш тези пари от наеми.

              Остави си най-много този в Докторската за да имаш хубав имот в София за лично ползване. Останалите ги разкарай и вложи парите в някакъв бизнес. В твоя клиника, в апаратура, в каквото си най-добър ти самият.

              ПС: Не ми казвай, че когато си в София живееш в двустайката на Докторския. Не ти ли е тясно? Защо не купиш нещо по-голямо?
              Тясно ми е. Търся 4 стайка пак в Докторския. Бутам две стени и става за приеми. Ако ми заемеш 50К евро го отнасям.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Бертрам ме знае, аз съм тоя с риплите...
                И на теб да ти провърви веднъж в този живот
                Честито!
                Last edited by X_Y; 11.04.2021, 21:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  И кво тогава да правим, да разкараме имотите че са на връх в момента и да набием парата в Рипъли, така ли? Ти що не набиеш 400К еврака в рипъли ами се лигавиш с 5К. Може и та пропуснеш stop loss на 1$ ако дремеш.
                  Бертрам ме знае, аз съм тоя с риплите...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    А къде живееш, докато си в София? Не ти ли трябва по-широк апартамент? Жена ти не ти ли мрънка?
                    Поне едни 200 квадрата ти трябват според мен.

                    10к лева е приличен доход за София, предполагам обаче поне 8к-9к от тях са от заплата. Цял живот си бачкал, пестил си като луд, за да получаваш накрая някакви мижави стотинки от наеми. И да се вреш в 60 квадрата.
                    Леко не ме разбра, но карай, ще ти обясня някой ден.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ще го продам ателието, да...но когато му взема 500К€. Точно сега с шумата и мътните перспективи пред всичко няма как да стане. Че аз сега със заплата и доходи от наем си бия скромно 10К лева. Без да броя бърлогата в Докторска, все пак не съм я отдавал досега. Скромно, но от сърце.
                      А къде живееш, докато си в София? Не ти ли трябва по-широк апартамент? Жена ти не ти ли мрънка?
                      Поне едни 200 квадрата ти трябват според мен.

                      10к лева е приличен доход за София, предполагам обаче поне 8к-9к от тях са от заплата. Цял живот си бачкал, пестил си като луд, за да получаваш накрая някакви мижави стотинки от наеми. И да се вреш в 60 квадрата.
                      Last edited by ejonny2376; 11.04.2021, 20:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                        Моето апартче е взето за 400 евро без комисионна и обзаведено с масивни мебели и всичко необходимо.
                        п.п.В Банско е, но Аз съм от Варна и там си имам всичко що душа сака.
                        Ако имам предложение като твоето което ти си намерил захлупвам за минути. Браво, поздравления!
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ако продадеш сега имотите няма да сбъркаш със сигурност. За какво ти е това ателие, за какво са ти два двустайни, че и магазин? Това са ненужни имоти. Боклуци. За по няколкостотин лева наем на месец и разправии с наематели си вложил големи суми, които са блокирани и не работят за теб. Никога в смисления ти живот не можеш да ги избиеш тези пари от наеми.

                          Остави си най-много този в Докторската за да имаш хубав имот в София за лично ползване. Останалите ги разкарай и вложи парите в някакъв бизнес. В твоя клиника, в апаратура, в каквото си най-добър ти самият.
                          Ще го продам ателието, да...но когато му взема 500К€. Точно сега с шумата и мътните перспективи пред всичко няма как да стане. Че аз сега със заплата и доходи от наем си бия скромно 10К лева. Без да броя бърлогата в Докторска, все пак не съм я отдавал досега. Скромно, но от сърце.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Моето апартче е взето за 400 евро без комисионна и обзаведено с масивни мебели и всичко необходимо.
                            п.п.В Банско е, но Аз съм от Варна и там си имам всичко що душа сака.
                            Чудесно. Ако е за лично удоволствие само мога да те поздравя. Удоволствието струва пари.

                            Моите критики са към самозабравилите се инвеститори, които мислят, че от имоти се печели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Единствения ступор който виждам е как прескачате сделката на годината. Вие що се правите че не ми виждате коментара? Моето предложение към попа важи за всички. Облог без таван. Ако вярваш че ще има 30% повишение на имотите тази година вместо да губиш пари по сделки с твоите колеги пускаме един облог в някоя платформа и после по-живо по здраво.
                              Аз прогнози не давам, ако си забелязал ...само констатирам какво се случва.. и да тръгнал съм да купувам, щото не вярвам в дядо Мразз, като вас.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                И кво тогава да правим, да разкараме имотите че са на връх в момента и да набием парата в Рипъли, така ли? Ти що не набиеш 400К еврака в рипъли ами се лигавиш с 5К. Може и та пропуснеш stop loss на 1$ ако дремеш.
                                Ако продадеш сега имотите няма да сбъркаш със сигурност. За какво ти е това ателие, за какво са ти два двустайни, че и магазин? Това са ненужни имоти. Боклуци. За по няколкостотин лева наем на месец и разправии с наематели си вложил големи суми, които са блокирани и не работят за теб. Никога в смисления ти живот не можеш да ги избиеш тези пари от наеми.

                                Остави си най-много този в Докторската за да имаш хубав имот в София за лично ползване. Останалите ги разкарай и вложи парите в някакъв бизнес. В твоя клиника, в апаратура, в каквото си най-добър ти самият.

                                ПС: Не ми казвай, че когато си в София живееш в двустайката на Докторския. Не ти ли е тясно? Защо не купиш нещо по-голямо?
                                Last edited by ejonny2376; 11.04.2021, 20:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X