IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

    Идват гладни години за Чалгария, инвестициите спират,високо платените работни места изчезват бързо-бързо, заплатките май спряха да се вдигат и започнаха да ги режат, данъците ще се качват, а Тиквата се завръща на бял кон.
    Точно както дойде на бял кон през 2009 с постната пица.Ще ви видя колко ще си напълните джобчетата от Недвижими Имоти
    Кой ти каза, че данъците ще се вдигат. Асен каза точно обратното.

    Коментар


    • Има едно основно правило, което определя дали цените на имотите ще се вдигат, но засега ще го премълча.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Днес явно няма да има конструктивна дискусия относно че цените на имотите продължават да се повишават. За съжаление на някои хора..Повишават си се, продължават...
        Идват гладни години за Чалгария, инвестициите спират,високо платените работни места изчезват бързо-бързо, заплатките май спряха да се вдигат и започнаха да ги режат, данъците ще се качват, а Тиквата се завръща на бял кон.
        Точно както дойде на бял кон през 2009 с постната пица.Ще ви видя колко ще си напълните джобчетата от Недвижими Имоти
        Last edited by AMG2023; 22.03.2024, 00:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Ако се явиш на изпит имаш гаранитрана четворка.Ако напсуваш професора може и да те скъса.
          Това са вицове. Големи секири има , но и много пара има там.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            От Пачангов папки не чакай. Той има карта за фитнес и толкова.
            Чакаме още Жонката да покаже колко пари даде за това дете! Берти лала както винаги , ама пак казвам , да навие колето да купи ,че зян му отидоха спестените жълтици.

            Коментар


            • Мама им стара и имоти, кой ще ги купува на тез цени не знам. И на 50% да спаднат аз пак не мога да купя.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                Така е. Там всички разчитат на собствени знания.
                Ако се явиш на изпит имаш гаранитрана четворка.Ако напсуваш професора може и да те скъса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Днес явно няма да има конструктивна дискусия относно че цените на имотите продължават да се повишават. За съжаление на някои хора..Повишават си се, продължават...
                  И на сиренето продължават да се повишават. Даже с по бързи темпове.

                  Коментар


                  • Днес явно няма да има конструктивна дискусия относно че цените на имотите продължават да се повишават. За съжаление на някои хора..Повишават си се, продължават...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Радев никога не е преписвал на изпит.Виж от мен са преписвали.То в УНСС да преписваш е срамота.
                      Така е. Там всички разчитат на собствени знания.

                      Коментар


                      • Ееееееее, тъкмо влезнах да прочета коментарите!
                        Идиотщина!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          1994-та радев се е чудил от кого да препише задачите в унсс
                          какви инвестиции, какво нещо
                          Радев никога не е преписвал на изпит.Виж от мен са преписвали.То в УНСС да преписваш е срамота.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            По-дърт е от мен, но със сигурност не по-ранен инвеститор. Аз съм на БФБ от 2012г., а на международните борси от 2019г. Интересното е, че Кавръка не е посмял да вложи в NYCE по-голяма сума от мен, както изглежда. При положение, че има 10 пъти по-голям кеш. Къде отлежава остатъка? Ако е пак в депозит, човека е непоправим...
                            Напомняш ми една случка от студентските години.Отивам в Силистра на гости на един приятел.Бях на 24 години.И в кафенето се играе бридж.Некъв ми вика :"Аз от 30 години играя бридж, ти ли ще ме биеш.".Аз му викам :"Дай тогава да играем на пари."Седнахме на обед и до вечерта му беше останал само слипа.Та дългия стаж не е гранция за умения.
                            Last edited by nradev1111; 21.03.2024, 20:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Така ли? Ти как разбра. Да напомня на плебса, че покупките ми по години са през 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г. Баааа това наследство и всички в различни години, чрез покупко-продажба!@
                              Знаем знаем за 20та и 21ва.Купил си на 2 пъти по 1/2 магазин 10кв.м в Световния търговски център в Овча купел.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                1994-та радев се е чудил от кого да препише задачите в унсс
                                какви инвестиции, какво нещо
                                По-дърт е от мен, но със сигурност не по-ранен инвеститор. Аз съм на БФБ от 2012г., а на международните борси от 2019г. Интересното е, че Кавръка не е посмял да вложи в NYCE по-голяма сума от мен, както изглежда. При положение, че има 10 пъти по-голям кеш. Къде отлежава остатъка? Ако е пак в депозит, човека е непоправим...

                                Коментар

                                Working...
                                X