IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Добре е - държим връзка.
    Със сигурност настоящата ситуация с инфлацията го провокира да учи и да се развива - трупа опит.
    Не е за ожалване и не е статичен.

    Да е жив и здрав, гледам в темата "моя портфейл", се коментират кредити за закупуване на акции. Сетих се, че на перона в нашата тема, кредит е мръсна дума. Коментирайте...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      надявам се с него всичко да е наред и още да избягва да купи
      кеф му акции, кеф му бондове, само не имотиту
      Добре е - държим връзка.
      Със сигурност настоящата ситуация с инфлацията го провокира да учи и да се развива - трупа опит.
      Не е за ожалване и не е статичен.


      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Мишо , коля се загуби , да не е купил бе?! Че тогава го закъсахме .....
        надявам се с него всичко да е наред и още да избягва да купи
        кеф му акции, кеф му бондове, само не имотиту
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          изобщо не ми харесва накъде вървят нещата
          още малко и ще има прегръдки и потупване по гърба

          да идва лордчето и да ги почваме пак понижители и акционери
          Мишо , коля се загуби , да не е купил бе?! Че тогава го закъсахме .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Виж сега, ако държавата беше държава и народът беше народ, нямаше да има този проблем по онкологиите, който описваш. Поне финансовия, иначе болни деца има навсякъде за съжаление. Защото пари в държавата има, просто се крадат, а системата е прогнила и разядена от корупция и алчност.
            И дарението не е бездънна яма. Важен е примерът и е важно не ти или аз да дадем по 1000, а масата да даде по 2 лева. Да има масова солидарност сред хората и масова нетърпимост към крадците, измамниците, тези дето хвърлят боклуци, тези дето убиват жестоко животни и пр. Тогава може и да има шанс за България. Дотогава няма шанс, независимо дали отделни единици живеят добре.

            А форумът е място за чесане на езици и избиване на комплекси, отдавна темата не е сериозно разисквана и вече изобщо не гледам на нея като на нещо смислено. Затова и често говоря глупости, но ти го правиш също, както и всички останали го правим. Важното е да бъдем толерантни един с друг, да си помагаме, да си протягаме ръка при нужда и да не толерираме по никакъв начин безобразията, които се случват наоколо. Останалото са едни драсканици.

            Жив и здрав да си!
            Помагането е само на думи , обикновенно лафа е , "като не те търсят приятелите , знами са добре" . Държавата я правят хората! А положението на България е такова първо заради нашите Големци , второ и по важно заради интересите на големите!!! История си учил евентуално би трябвало да знаеш кое ,как. Хибридните хватки са естество а не изключение, но темата е дълга и впредвид твоето идолопоклонничество ,не би бил продуктивен диалогЪТ!

            Коментар


            • изобщо не ми харесва накъде вървят нещата
              още малко и ще има прегръдки и потупване по гърба

              да идва лордчето и да ги почваме пак понижители и акционери
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                аз съм по закачките
                бой само в краен случай
                втори или трети път го споменаваш а аз не си го спомням
                но ти много ме дразнеше и малко прекалявах
                да, прецених после, че не си ми направил нищо

                и последно, откъде можеше да знаеш, че не съм някой глиган
                Мише размера в тия неща нема такова значение ако специалиста е 90+ и кво се правиш на ощипан незнам ,но няма значение. Дразнел ме някой в некакъв форум, бе вие социален живот нямате ли бе , жени ,деца. Почвам да си мисля ,че евгича си е визитка за доста хора тука.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Измисли си ти бе мишок , стига лала и се закача. Помниш едно време те каних учтиво да те ступам , но не пожела,раздаваше го много отворен , като някои други узъри тука, поне от позиция на времето , осъзна ли къФ палячо беше?
                  аз съм по закачките
                  бой само в краен случай
                  втори или трети път го споменаваш а аз не си го спомням
                  но ти много ме дразнеше и малко прекалявах
                  да, прецених после, че не си ми направил нищо

                  и последно, откъде можеше да знаеш, че не съм някой глиган
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Жонка , това е като събирането на капачки! Знаеш ли колко деца заминават,щото родителите нямат пари?! Ходил ли си някога в онкология някаква, положението е мамата си джаса!!!
                    ПП Мъж на място не е човек който е дал 1001лв бе Жонка , тва е мъж с нЕкакви пари. Мъж на място е първо като каже нещо да се прави , второ да не обижда сульо и пульо в някакъв форум ,да не говорим за народ ,родина и прочие трето и натам...... и да ти кажа няма да ме разбереш.
                    ПП Ползата от тоя форум е спорна ако говорим за тематика и предназначение. Тука се избиват всякакви комплекси и се проектират всякакви дефицити! Ползата е като при пълнене на бездънната яма,никаква.
                    Виж сега, ако държавата беше държава и народът беше народ, нямаше да има този проблем по онкологиите, който описваш. Поне финансовия, иначе болни деца има навсякъде за съжаление. Защото пари в държавата има, просто се крадат, а системата е прогнила и разядена от корупция и алчност.
                    И дарението не е бездънна яма. Важен е примерът и е важно не ти или аз да дадем по 1000, а масата да даде по 2 лева. Да има масова солидарност сред хората и масова нетърпимост към крадците, измамниците, тези дето хвърлят боклуци, тези дето убиват жестоко животни и пр. Тогава може и да има шанс за България. Дотогава няма шанс, независимо дали отделни единици живеят добре.

                    А форумът е място за чесане на езици и избиване на комплекси, отдавна темата не е сериозно разисквана и вече изобщо не гледам на нея като на нещо смислено. Затова и често говоря глупости, но ти го правиш също, както и всички останали го правим. Важното е да бъдем толерантни един с друг, да си помагаме, да си протягаме ръка при нужда и да не толерираме по никакъв начин безобразията, които се случват наоколо. Останалото са едни драсканици.

                    Жив и здрав да си!
                    Last edited by ejonny2376; 22.03.2024, 19:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
                      Значи все пак доказа, че си мъж на място.

                      Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

                      Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.
                      вадя го от игнора
                      браво!

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
                        Значи все пак доказа, че си мъж на място.

                        Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

                        Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.
                        Жонка , това е като събирането на капачки! Знаеш ли колко деца заминават,щото родителите нямат пари?! Ходил ли си някога в онкология някаква, положението е мамата си джаса!!!
                        ПП Мъж на място не е човек който е дал 1001лв бе Жонка , тва е мъж с нЕкакви пари. Мъж на място е първо като каже нещо да се прави , второ да не обижда сульо и пульо в някакъв форум ,да не говорим за народ ,родина и прочие трето и натам...... и да ти кажа няма да ме разбереш.
                        ПП Ползата от тоя форум е спорна ако говорим за тематика и предназначение. Тука се избиват всякакви комплекси и се проектират всякакви дефицити! Ползата е като при пълнене на бездънната яма,никаква.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                          22.03.2024 18:58 1 001.00 FOUNDATION P.ANDREEV +359889560925100
                          Друго детенце си избрах обаче! Жонка има още поне 10к деца на същия хал. Ако искаш да им помогнеш , първо , почни да плащаш данъци тука , второ спри да лалаш глупости и трето ,научи се ,че родина и държава не са едно и също нещо! [ATTACH=CONFIG]n4168344[/ATTACH]
                          Изключително много уважавам хора, които си държат на думата, а ти си такъв. Жив и здрав да си и винаги джоба да е пълен!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                            22.03.2024 18:58 1 001.00 FOUNDATION P.ANDREEV +359889560925100
                            Друго детенце си избрах обаче! Жонка има още поне 10к деца на същия хал. Ако искаш да им помогнеш , първо , почни да плащаш данъци тука , второ спри да лалаш глупости и трето ,научи се ,че родина и държава не са едно и също нещо!
                            Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
                            Значи все пак доказа, че си мъж на място.

                            Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

                            Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              то се видя кой лала..
                              айде в игнора.
                              Берти , не беше такъв човек, проблеми ли имаш , изкуфяваш ли незная , дано всичко да ти е наред!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                не знам какъв повод имаш
                                ако трябва измисли си някакъв
                                никой няма да проверява
                                Измисли си ти бе мишок , стига лала и се закача. Помниш едно време те каних учтиво да те ступам , но не пожела,раздаваше го много отворен , като някои други узъри тука, поне от позиция на времето , осъзна ли къФ палячо беше?

                                Коментар

                                Working...
                                X