IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение


    Тука пренаписвате учебниците по икономика и едно просто съотношение и еволюцията във времето трябва да обясняваме какво е, валидно ли е.
    Разбрах. Не обясни съотношението не защото не го разбираш, а защото е твърде елементарно и не си заслужава да си губиш времето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Да,не ми хареса.Евтино беше ,ама имаше само кофти апартаменти.
      От любопитство, може ли цена и горе-долу къде в Люлин?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Ти си тотално дезинформиран,ама правиш информирани прогнози.
        Ех този български манталитет: всеки не струва, ако не е съгласен с мен е дезинформиран и така нататък.

        Тука пренаписвате учебниците по икономика и едно просто съотношение и еволюцията във времето трябва да обясняваме какво е, валидно ли е.
        Да кажеш, че съм го измислил аз - несъм. Както и да е. При мен е проработил перфектно и който ми се е доверил последните 7-8 години, ми е благодарен.

        Всичко са модели, можете да ги ползвате или не.
        Вашия модел е да плюете вуте и да се правите на голямата работа, ама някои от вас е съмнително изобщо колко и какво имат, като ви слушам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          А от какъв зор ходи по огледи и разговори със строителя? Признай си, че много ти се искаше, но се уплаши.
          От кое да съм се уплашил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Не ти хареса офертата?
            Да,не ми хареса.Евтино беше ,ама имаше само кофти апартаменти.
            Last edited by nradev1111; 05.03.2024, 03:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              А от какъв зор ходи по огледи и разговори със строителя? Признай си, че много ти се искаше, но се уплаши.
              Със стоителя говорих.Познат ми е.Стабилна фирма.Обаче се оказа че има само на последен етаж със скосявания и големи тераси които се плащат като жилищна площ.Освен това няма ТЕЦ,а прако местата на поляната пред блока останали само.И си длъжен да си купиш.Въобще не ходих на оглед.
              Last edited by nradev1111; 05.03.2024, 04:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Не исках.
                А от какъв зор ходи по огледи и разговори със строителя? Признай си, че много ти се искаше, но се уплаши.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Не исках.
                  Не ти хареса офертата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Споко, ти не можа да си купиш имот в Люлин.
                    Не исках.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                      Те си знаят, да. Проблемът е, че това, което банките знаят, вие не го. Ще го научите де, много скоро.
                      Хахахаха, аз съм толкова подплатен с активи от най-различен калибър, че някоя човка с жълто около устата, може да ме трогне за моите инвестиции, хахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Много ти е пърцуцата.Легай да почиваш.
                        Споко, ти не можа да си купиш имот в Люлин.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                          Те си знаят, да. Проблемът е, че това, което банките знаят, вие не го. Ще го научите де, много скоро.
                          Ти личен банкер имаш ли си? Ако не, загазил си...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Е, след като банките ги кредитират, те си знаят. И на мен ми предлагаха 5 000 000 кредит за едно предприятие в Плевен, но отказах офертата. Пет милиона ми даваха срещу само 700 000лв. активи!
                            Много ти е пърцуцата.Легай да почиваш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Е, след като банките ги кредитират, те си знаят.
                              Те си знаят, да. Проблемът е, че това, което банките знаят, вие не го. Ще го научите де, много скоро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                2016 читав тристаен под 250к-300к Евро нямаше.
                                В момента нивото е 500к-600к Евро.

                                Как точно скок на заплатата от 1200 на 2400 лева бруто прави имотите днес по-достъпни - само брокеразите знаят.
                                Е, след като банките ги кредитират, те си знаят. И на мен ми предлагаха 5 000 000 кредит за едно предприятие в Плевен, но отказах офертата. Пет милиона ми даваха срещу само 700 000лв. активи!

                                Коментар

                                Working...
                                X