IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    2025г. живи и здрави се качвам на бързия влак..
    За Меден рудник ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      2025г. живи и здрави се качвам на бързия влак..
      ако визираш имотния
      най-ранната спирка е къде 2049
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        2025г. живи и здрави се качвам на бързия влак..
        Да не стане среща с товарния влак.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ми ти ще погасиш заема, докато слушаш страшни приказки за лихви и гпр-та
          2025г. живи и здрави се качвам на бързия влак..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ми ти ще погасиш заема, докато слушаш страшни приказки за лихви и гпр-та
            Хахаха, прав си остатъчната ми главница е на 120% от акциите ми на международни пазари и 120% от тези на БФБ. Кешът ми е 50% от от остатъка от заема, без този от ВСК, който също е 50% от него, хахаха...
            Last edited by Bailor; 12.04.2024, 22:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Тц, имам си принципи, че без АКТ 16 не купувам. Пък и района не е зона и има доста места за паркиране.
              гаража вече не е в конкуренция с местата за паркиране
              гараж на кота 0, удобен за влизане спокойно може да докара цената на квадрат на апартамент в сградата

              препоръка е

              Коментар


              • Ето ви едно мое авторско видео от днес. В рамките на 20м. от имот до имот има 13празни апарта в които никога не е живяно. Забравил съм да снимам 2броя. Живял съм дълги години в този район и все още редовно съм в него. Този с дограмата имаше подмяна, която беше сигурно преди 10-15г. и преди и след това никога не е живяно в него. Останалите си мисля, че не е живяно откакто са построени. В същото каре има още поне още 20-30тина апартамент, които са със стара дървена дограма и занемарено състояние, но сигурно живее някоя и друга баба там, т.е. не мога да твърдя че не се живее в тях.

                Ето видеото:
                https://wetransfer.com/downloads/bfd...2183709/0e75ea

                Който иска да отвори картата и да види, че става въпрос за каре, което е не повече от 100х100метра, да не кажа че по права линия са 50-70метра, в квартал със зона водещ се широк център.

                Изводите са за вас, моите са че тухлите са в дефицит....


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  При мен е същото, но латерните, които от 10г. вещаят спад, явно изобщо не им е ясно модела на кредитиране. Навършиха се три години, откак съм изтеглил потребителския и вноската от 1/3,5 от заплатата ми, вече е 1/7.
                  ми ти ще погасиш заема, докато слушаш страшни приказки за лихви и гпр-та
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                    обяснявах няколко пъти, че при тоя модел на калкулация на лихвите
                    банките не могат да вдигнат ипотечките
                    кой разбрал, разбрал
                    и без това предпочитам народа да се плаши от покупки на собствено
                    При мен е същото, но латерните, които от 10г. вещаят спад, явно изобщо не им е ясно модела на кредитиране. Навършиха се три години, откак съм изтеглил потребителския и вноската от 1/3,5 от заплатата ми, вече е 1/7.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      банките все още го играят добри - взимай взимай.. после ще връщаш..
                      не е случайно това, че ипотечното кредитиране чупи рекорди всяко тримесечие
                      Моята героиня няма нищо общо с кредити парите са от мисия в чужбина...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        банките все още го играят добри - взимай взимай.. после ще връщаш..
                        не е случайно това, че ипотечното кредитиране чупи рекорди всяко тримесечие

                        обяснявах няколко пъти, че при тоя модел на калкулация на лихвите
                        банките не могат да вдигнат ипотечките
                        кой разбрал, разбрал
                        и без това предпочитам народа да се плаши от покупки на собствено
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          да, много силна опорка беше, как чси започват масово да продават имотиту на длънмици
                          и нашите юнаци купуват по 2 за лев
                          ама нещо не ги виждам тия закъсали ипотечковци
                          дали защото ги няма
                          Няма ги и няма да ги има въобще. Докато нашата перонна фауна точи строшените си зъби, за да не нараняват свинята майка, която отглеждат в селския двор, всички доходи във всички министерства, летят, най-вече в силовите. Дали очакваният спад на цените до 2039г. ще се сбъднат някога за тези несретници....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            да, много силна опорка беше, как чси започват масово да продават имотиту на длънмици
                            и нашите юнаци купуват по 2 за лев
                            ама нещо не ги виждам тия закъсали ипотечковци
                            дали защото ги няма
                            банките все още го играят добри - взимай взимай.. после ще връщаш..
                            не е случайно това, че ипотечното кредитиране чупи рекорди всяко тримесечие
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Богати ,богати,колко да са богати?Познавам един който пие пърцуца и се топли с 750W.
                              И аз познавам богати счетовододители в QQQ, които не са се качвали на автомобил, ама и шефа на Хайнекен е пътувал с трамвай, така, че.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Всеки перонец, като влезе в КЧСИ, остава дълбоко депресиран и не случайно нищо не цитира оттам
                                да, много силна опорка беше, как чси започват масово да продават имотиту на длънмици
                                и нашите юнаци купуват по 2 за лев
                                ама нещо не ги виждам тия закъсали ипотечковци
                                дали защото ги няма
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X