IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    кой съска

    ти с твоите 'гастари' не си спрял да хейтиш всичко дето мърда, а накрая какво излезе?
    Берти, още ли се занимавате с тоя соц слабия? Дай му игнор, не го мъчи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Левчо, имам един познат, дето си пада малко ценител ... ъъъ абе да кажем че прави оценки на ресторанти в Европа. От Плевенско е и има наследствена къща там та ходи от време на време. Един път минаваме през Плевен с моето семейство и сядаме да ядем в някакъв ресторант, фея ли беше , абе не помня, и гледам в менюто wagyu beef. Беше нещо от рода на 120 кинта за 100 гр та не изглеждаше ментак. После си говорим с пича и му казвам, ядох wagyu в Плевен, той не вярва, вика вртнали са те. Казвам му ресторанта , отива нема, свършило, вкарали малко само за проба и няма вече ... как да е, минава време, един ден отварям форума и гледам, че си писал, че в момента ядеш wagyu beef. Беше към 3 следобед и ти пускаше постове през 5 минути та си викам абе малко ме съмнява да дадеш 200-300кинта за пържола да я ядеш по никое време а и вместо да се кефиш да я ядеш да постваш в некъф форум , па бил той и с преуспели инвеститори, ма му звъня на човека и викам бегай в ресторанта пуснАли са wagyu. Човека отива и след час почва да ме псува че само бил път, немало wagyu ... имало предишната седмица ма им се развалил хладилника и го продали на некъф ресторант в София. Ма сега чакали новата доставака до 2 седмици ... Абе явно съм объркал ресторанта ... та отдвана се канех да те питам, кой беше ресторанта в който яде wagyu ?
      Ресторант ,,Лайф" - много добре поддържа ниво. В началото на Дружба се намира, виж го в мапа. Не е лош, препоръчвам го.
      Фея беше малък ресторант в центъра, добре ме подсещаш, но да проверя, не знам дали съществува в момента.
      Last edited by bulgarian lev; 01.05.2024, 21:39.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Е как работят "нещата" в БГ ? Като почнете да се вживявате в някакви успешни истории та чак по някое време почвате да си веревате ... За да имаш читав живот в Европа ти трябват поне 4500 евро след такси. Това е санитарния минимум. За тия пари ще си с 35% данъци и нагоре та ше трябва да го добуташ до 7-8к евро бруто или аре да го опростим 100к евро годишно. За мен е абсолютно без съмнение , че всички в този форум сте в този tax brake, живеете навън, децата Ви учат навън ... само не ми е ясно кой е останал в България та Ви плаща тия наеми или каквото е там та да Ви осигури този доход

        П.С. Опаааа, ученето на децата не влиза в тия 100к, требе оше едни 30 к евро отгоре, Ма на всички е ясно , че т'ва са пари за семки и се изкарват с некви си 5-6 апартамента под наем. Абе обшо взето, даваш под наем 20-30 апартамента и си живееш и си пееш.
        Колега, защо се занимаваш с тоя? Не ти е на нивото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Не брокеразите, аз, моето момче. . Имам нужда и започвам. И казвам кви са фактите.
          Левчо, имам един познат, дето си пада малко ценител ... ъъъ абе да кажем че прави оценки на ресторанти в Европа. От Плевенско е и има наследствена къща там та ходи от време на време. Един път минаваме през Плевен с моето семейство и сядаме да ядем в някакъв ресторант, фея ли беше , абе не помня, и гледам в менюто wagyu beef. Беше нещо от рода на 120 кинта за 100 гр та не изглеждаше ментак. После си говорим с пича и му казвам, ядох wagyu в Плевен, той не вярва, вика вртнали са те. Казвам му ресторанта , отива нема, свършило, вкарали малко само за проба и няма вече ... как да е, минава време, един ден отварям форума и гледам, че си писал, че в момента ядеш wagyu beef. Беше към 3 следобед и ти пускаше постове през 5 минути та си викам абе малко ме съмнява да дадеш 200-300кинта за пържола да я ядеш по никое време а и вместо да се кефиш да я ядеш да постваш в некъф форум , па бил той и с преуспели инвеститори, ма му звъня на човека и викам бегай в ресторанта пуснАли са wagyu. Човека отива и след час почва да ме псува че само бил път, немало wagyu ... имало предишната седмица ма им се развалил хладилника и го продали на некъф ресторант в София. Ма сега чакали новата доставака до 2 седмици ... Абе явно съм объркал ресторанта ... та отдвана се канех да те питам, кой беше ресторанта в който яде wagyu ?
          Last edited by segato; 01.05.2024, 21:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            то и прУф. Краси Петров има има дипломи, но това не го прави по-малко швул от тебе.
            Треа да се обадя на проф Петров, да видя безимотен гашник ли е или е купил, а нашите швули лапат мухите от 12 години вече, а преди са лапали пак. Аз от два цикъла купих имоти - 2004 първи дом, после след балона така да се каже и кризата - от 2014 колко досега. Те се счупиха да регистрират цени. Ами ще купят, имоти има. И в Пирдоп, и в Клисура, и в Мездра, и в Своге....колкото щеш.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Гугъл и "Смейсебук" лъжат, брокеразите казват истината и само истината....
              Не брокеразите, аз, моето момче. . Имам нужда и започвам. И казвам кви са фактите.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Къде са х3 бре, я дай пример?
                Бетерчо, във Варна има имоти които не бих купил и на 1/2 цена от предлаганата, но има имоти които бих и които не са ти в полезрението. Когато се купува имот се гледат много неща. За квартиранти които търсят първи дом е по-лесно. Възраждане ги устройва, мисля. Но не щат нещо там.
                Last edited by bulgarian lev; 01.05.2024, 21:04.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Не е Бахамите, ама не дивея по нивята като тебе. 2,3,4 няма как да знаеш какво и колко. Не съскайте бе, по злобни сте от жени
                  кой съска

                  ти с твоите 'гастари' не си спрял да хейтиш всичко дето мърда, а накрая какво излезе?
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                    Казвам живея бе мило, не работя. Работят нещата за мен в Бг. Прави разлика де Ако имате намерение да се трепете до 65 години, аз нямам. Пенсията е хубаво нещо
                    Е как работят "нещата" в БГ ? Като почнете да се вживявате в някакви успешни истории та чак по някое време почвате да си веревате ... За да имаш читав живот в Европа ти трябват поне 4500 евро след такси. Това е санитарния минимум. За тия пари ще си с 35% данъци и нагоре та ше трябва да го добуташ до 7-8к евро бруто или аре да го опростим 100к евро годишно. За мен е абсолютно без съмнение , че всички в този форум сте в този tax brake, живеете навън, децата Ви учат навън ... само не ми е ясно кой е останал в България та Ви плаща тия наеми или каквото е там та да Ви осигури този доход

                    П.С. Опаааа, ученето на децата не влиза в тия 100к, требе оше едни 30 к евро отгоре, Ма на всички е ясно , че т'ва са пари за семки и се изкарват с некви си 5-6 апартамента под наем. Абе обшо взето, даваш под наем 20-30 апартамента и си живееш и си пееш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Хем им казах от първа ръка когато търсих квартира в Пловдив преди месец...една и съща обява я налазили 100 агенции с по трима брокерчета най-малко с жълто по устата които се цакат взаимно. И купувам, и отдавам, и наемам. Аз съм на пазара с квото и да е, така се е случило. И давам примери от практиката, а не да ровя Гугъл и "Смейсебук"
                      Гугъл и "Смейсебук" лъжат, брокеразите казват истината и само истината....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Виж сега Гъгъл-всезнайко,

                        а знаеш ли средния брой обяви през различни агенции за един и същи имот отдаващ се под наем? От реалната цифра махаш набирателните обяви и тези които не са махнати след като имота е отдаден. Ще се изненадаш какво трицифрено число се получава и тогава ще си обясниш опашката пред вратата на ратко за освободена маломерка.

                        И друго: значи вярваш на броя обяви за под наем, но не вярваш на средните цени?? Или просто искаш бъдещите зазиданяци да вярват в това което много им се ще да чуят?? Ти си лесен, ще наследиш още, ама има перонци дето като кольо ще наследят само по 1/6 от етаж от къща в Горно-надолнище. Те какво ще правят?
                        Хем им казах от първа ръка когато търсих квартира в Пловдив преди месец...една и съща обява я налазили 100 агенции с по трима брокерчета най-малко с жълто по устата които се цакат взаимно. И купувам, и отдавам, и наемам. Аз съм на пазара с квото и да е, така се е случило. И давам примери от практиката, а не да ровя Гугъл и "Смейсебук"
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Не е Бахамите, ама не дивея по нивята като тебе. 2,3,4 няма как да знаеш какво и колко. Не съскайте бе, по злобни сте от жени

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                            Казвам живея бе мило, не работя. Работят нещата за мен в Бг. Прави разлика де Ако имате намерение да се трепете до 65 години, аз нямам. Пенсията е хубаво нещо
                            аа ясно
                            рентиер от шумен (с 2 апарта във Варна), който с наемите живее в топлите страни (вероятно Бахамите)

                            така може
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              и какво сега 'гастарите' ???
                              Казвам живея бе мило, не работя. Работят нещата за мен в Бг. Прави разлика де Ако имате намерение да се трепете до 65 години, аз нямам. Пенсията е хубаво нещо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                С килийно.
                                ма то и за килийното се иска акъл!

                                Коментар

                                Working...
                                X