IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Bailor;n4180421]



    Коментар




    • Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Кво е това число бе лорде? Що има "б" ? Техническа грешка, едва ли?
        Вече се обърках, Ако числото е 70500, какво стана с онези 2 млн от вчера.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ще ти кажа, защо съм искрен. Защото никога не съм способен да завидя на по-успял от мен. Имам самочувствието да успявам, щото имам точно това самочувствие да съм пионер в много области. Това за имотите и двамата знаем, че е пълен ташак, ама аз купил ли съм 600м2 в София, купил съм. Сега съм в IBKR. До 10г. мисля да бия рекорда ми в имоти от 705 0б0€.
          Кво е това число бе лорде? Що има "б" ? Техническа грешка, едва ли?
          Вече се обърках, Ако числото е 705060, какво стана с онези 2 млн от вчера.
          Last edited by polax; 12.05.2024, 23:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG
            Защо има инфлация , а не дефлация, това е въпроса, не се оправдавай със смешни доводи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ще ти кажа, защо съм искрен. Защото никога не съм способен да завидя на по-успял от мен. Имам самочувствието да успявам, щото имам точно това самочувствие да съм пионер в много области. Това за имотите и двамата знаем, че е пълен ташак, ама аз купил ли съм 600м2 в София, купил съм. Сега съм в IBKR. До 10г. мисля да бия рекорда ми в имоти от 705 0б0€.


              На демо-сметки всички сте много силни!

              Last edited by X_Y; 13.05.2024, 09:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                в щатите има много земя
                продава се
                А, ти можеш ли да си я купиш? Май не

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  в щатите има много земя
                  продава се
                  Ами, купи си я и си я отдавай тогава
                  Направо я купи земята под къщата на сегато и стани негов лорд!
                  Last edited by Bailor; 12.05.2024, 22:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Надявам се да си искрен....
                    Ще ти кажа, защо съм искрен. Защото никога не съм способен да завидя на по-успял от мен. Имам самочувствието да успявам, щото имам точно това самочувствие да съм пионер в много области. Това за имотите и двамата знаем, че е пълен ташак, ама аз купил ли съм 600м2 в София, купил съм. Сега съм в IBKR. До 10г. мисля да бия рекорда ми в имоти от 705 0б0€.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Земята под дървените бараки в САЩ са собственост на ландрордове, не на теб
                      в щатите има много земя
                      продава се
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Радвам се на успеха ти, без да ти завиждам. За мен е смешно да завиждам на някого...
                        Надявам се да си искрен....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Земята под дървените бараки в САЩ са собственост на ландрордове, не на теб
                          а под панелките на кого е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Бе аз и на село съм живял, но ако видиш новото ми, ще ти падне чАнето.
                            Радвам се на успеха ти, без да ти завиждам. За мен е смешно да завиждам на някого...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                              Малко си объркал локациите (щатите с Великобритания), но по принцип си прав...В Лондон купуват имот с 99г право на собственост.
                              Плащат на гореспоменатите лордове годишна такса и те са пиявиците на Лондон.
                              Земята под дървените бараки в САЩ са собственост на ландрордове, не на теб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                                Абе, за човек живял в Люлин 5, това са си дворци
                                Бе аз и на село съм живял, но ако видиш новото ми, ще ти падне чАнето.

                                Коментар

                                Working...
                                X