IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    е, щом са пълни ресторантите, начи не е зле положението
    Да, но не купуват нищо друго.

    Не ходят по вилите на квартира, а главно в хотелите.

    Уикендите плажът много се пълни с българи от провинциални градчета, палят колата и идват на плаж и не плащат за хотели.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Къде е новия апартамент ? Или къща правиш ? По едно време питаше за солари та си помислих, че може да е къща.

      Тия от линка ги гледах в новините. Баси , колко време са ги чакали та обявиха пеесе случая бе? Не трябва ли да ги олепат или поне да ги стреснат още първия път ?
      трябва, но от разни европейски институции и нпо-та не ни дават вече да бием ромовете
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Довърших го, в момента го обзавеждам. Тия повече ми приличат на келнери в Албена.
        на мен на оркестър
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Обаче аз съм чувал от местните, че потокът туристи в Балчик е слаб и не могат да съживят района и местната икономика.

          Преди години нямаха пари и харчеха съвсем малко. Сега ресторантите по брега са пълни.
          е, щом са пълни ресторантите, начи не е зле положението
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Тука по-дребните зърнопроизводители въобще не чакат да им махат нулите. Купуват без пазарлъщи. Ти си чекай.
            Няма какво да чекам, на фекаломорието дори и да ми подарят вила няма да си направя труда да я приема.
            Аз живея и почивам в нормалните държави, тази беднотия си е за вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Точно така. На центъра пък един приятел купи една стара сграда до старата автогара и я реставрира също. (ще стане доста шикозен ресторант)
              Обаче аз съм чувал от местните, че потокът туристи в Балчик е слаб и не могат да съживят района и местната икономика.

              Преди години нямаха пари и харчеха съвсем малко. Сега ресторантите по брега са пълни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                Много интересна първа асоциация !?! Поради що тъй?


                Тоз ватман е истински лорд. Имаше 6 имота преди 20г. Сега не знам колко ги е увеличил
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Този дворец не е ли една стара, каменна сграда на първа линия, на път за двореца?
                  Точно така. На центъра пък един приятел купи една стара сграда до старата автогара и я реставрира също. (ще стане доста шикозен ресторант)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    Шегувам се с джонката. Вилата вече е купена. Богати чужденци тук не липсват, един швейцарец реставрира цял дворец на крайбрежната в Балчик. Никой тук не чака и не се надява на бедни гастари.
                    Този дворец не е ли една стара, каменна сграда на първа линия, на път за двореца?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Вилата е хубава, но е скъпа.

                      Намира се на високо, във вилната зона на Балчик и е далече от плажа.

                      Може да я купи богат чужденец.
                      Шегувам се с джонката. Вилата вече е купена. Богати чужденци тук не липсват, един швейцарец реставрира цял дворец на крайбрежната в Балчик. Никой тук не чака и не се надява на бедни гастари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                        500м2 за 55К Продава ПАРЦЕЛ в област Добрич, гр. Балчик - 495 кв.м / 54500 EUR :: imot.bg Обява

                        джонка, ела в махалата. Ще ти уредя една хубава сглобяема къща за този парцел и с Левчо ще те направим човек. (нема да те бия много, обещавам)

                        алтернативата е: Продава ВИЛА в област Добрич, гр. Балчик - 320 кв.м / 380000 EUR :: imot.bg Обява
                        Вилата е хубава, но е скъпа.

                        Намира се на високо, във вилната зона на Балчик и е далече от плажа.

                        Може да я купи богат чужденец.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Мерси за предложенията. Когато задраскат по една нула от цените, ми се обади пак.
                          Тука по-дребните зърнопроизводители въобще не чакат да им махат нулите. Купуват без пазарлъщи. Ти си чекай.

                          Коментар


                          • Правителството в Китай планира да купи милиони непродадени жилища - Investor.bg

                            Леле, дано не го направят тоя номер и тук, че ше стане страшно в темата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              500м2 за 55К Продава ПАРЦЕЛ в област Добрич, гр. Балчик - 495 кв.м / 54500 EUR :: imot.bg Обява

                              джонка, ела в махалата. Ще ти уредя една хубава сглобяема къща за този парцел и с Левчо ще те направим човек.

                              алтернативата е: Продава ВИЛА в област Добрич, гр. Балчик - 320 кв.м / 380000 EUR :: imot.bg Обява
                              Мерси за предложенията. Когато задраскат по една нула от цените, ми се обади пак.

                              Коментар


                              • 500м2 за 55К Продава ПАРЦЕЛ в област Добрич, гр. Балчик - 495 кв.м / 54500 EUR :: imot.bg Обява

                                джонка, ела в махалата. Ще ти уредя една хубава сглобяема къща за този парцел и с Левчо ще те направим човек. (нема да те бия много, обещавам)

                                алтернативата е: Продава ВИЛА в област Добрич, гр. Балчик - 320 кв.м / 380000 EUR :: imot.bg Обява
                                Last edited by два_таралежа; 17.05.2024, 10:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X