IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ти да не си болен бре? Биткойн направи 350% само за една година. Ти кога ще се извиниш за глупостите, които изговори за Биткоин?
    Къде? Нищо не разбирам от биткойн и никога не съм коментирал. Що лъжеш ве, варненски мушмурок. Ей, на маймуни се правите, мелеонери сладки. Ето, и ти не разбираш от имоти, ама говориш…
    В Испания съфорумника със скъпия обяд е шофьор/градинар/бояджия/пиколо/прислуга. Има доста такива, живеят под наем с пакита, негри и колумбийци. Има и такива, дето си завъртат бизнес и си преживяват доста прилично.Но даже и испанците мърморят, че цените на имотите са безобразни и чакат да пукне някой роднина, че или да се настанят, или да продадат и да живуркат с парите.
    Last edited by Minaiivan; 18.03.2024, 21:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      заакачам те, за да се поотпуснеш малко
      Аз се поотпуснах, откакто разбрах, че воплите на Кавръков до централните банки не са хванали дикиш и лихвата 3 години, не ми е повдигната. Също малко ме успокои факта, че лица с ТЕЛК на около 55г., няма да ги мобилизрат на украинския фронт засега, ако не вдигнат възрастта до 65.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Не точно аз...хахаха, мислиш ли, че аз ще се кандидатирам за брокер, вместо да основа компания, която ще изземе оборота на половината брокерски компании?
        заакачам те, за да се поотпуснеш малко
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          лордче, да не си кандидатствал за брокер
          Не точно аз...хахаха, мислиш ли, че аз ще се кандидатирам за брокер, вместо да основа компания, която ще изземе оборота на половината брокерски компании?
          Last edited by Bailor; 18.03.2024, 21:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            От днес имам лична причина да мразя брокери. Тези полуидиоти, толкова са се самозабравили, че приемат хора в тяхната брокерска компания, единия с големи продажби на автомобили, баровец, ама пред фалит, другия с продажба на криптовалути и те си мислят, че тези несретници щяли да им вдигнат продажбите. Ами успех бе кауни, що така търсите неистово нови хора? Въздържам се да съобщя коя е компанията засега, щото очаквам да фалира до няколко месеца. Името й звучи гръмко, но не е сред най-популярните на пазара, смешници...
            лордче, да не си кандидатствал за брокер
            препоръка е

            Коментар



            • Сигурно не съм ви споделял една история за един съсед на първия етаж в блока, където живее дъщеря ми. Гледам го умислен на пейка през един блок от нас, купил 5 бири от Лидл. Повика ме да изпия една в неговата компания и ми казва: Вуйчо/той така зове всеки/, един приятел ме кани на Ибиза, да просим там, че имало много богати хора там и изхвърляли цели торти по кофите, но аз се колебая. Попитах го защо се колебае, като климата е топ, а милионерите са на всяка улица. Той ми вика: Е, да де, ама ферибота е скъп и трябва да се криеш из машинното, а ако те набара капитана, ще го глобят 6000€ и затова, тези капитани предпочитат такива нелегали да ни изхвърлят в морето и да не плащат тази глоба.
              Last edited by X_Y; 18.03.2024, 22:00.

              Коментар


              • От днес имам лична причина да мразя брокери. Тези полуидиоти, толкова са се самозабравили, че приемат хора в тяхната брокерска компания, единия с големи продажби на автомобили, баровец, ама пред фалит, другия с продажба на криптовалути и те си мислят, че тези несретници щяли да им вдигнат продажбите. Ами успех бе кауни, що така търсите неистово нови хора? Въздържам се да съобщя коя е компанията засега, щото очаквам да фалира до няколко месеца. Името й звучи гръмко, но не е сред най-популярните на пазара, смешници...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                  Е как ще имам, имаш само ти. Кой може в днешно време да си позволи Велинград ???
                  Абе, пичове, един не се намери от вас да каже, извинявайте, ама говорим глупости от пет години, цените се качиха със 120 процента, вместо да се сринат със 70, ако сме подвели някой, сори….
                  Ти да не си болен бре? Биткойн направи 350% само за една година. Ти кога ще се извиниш за глупостите, които изговори за Биткоин?
                  Last edited by better; 18.03.2024, 19:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    Кой първи трябва да го каже това? Досещаш ли се? (жокер: МЯУ)
                    ще се учудя ако направи дори и намек за нещо подобно
                    интересно какво казва на накавръчко по тоя повод
                    дали поне на него лично е казал; сори, брат, не бях прав.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                      Е как ще имам, имаш само ти. Кой може в днешно време да си позволи Велинград ???
                      Абе, пичове, един не се намери от вас да каже, извинявайте, ама говорим глупости от пет години, цените се качиха със 120 процента, вместо да се сринат със 70, ако сме подвели някой, сори….
                      Кой първи трябва да го каже това? Досещаш ли се? (жокер: МЯУ)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        То само със следене не става. Трябват и парЕ. А ти нЕмаш. Затова ще си останеш със следенето.
                        Е как ще имам, имаш само ти. Кой може в днешно време да си позволи Велинград ???
                        Абе, пичове, един не се намери от вас да каже, извинявайте, ама говорим глупости от пет години, цените се качиха със 120 процента, вместо да се сринат със 70, ако сме подвели някой, сори….

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Не се е изгубил, скача от ник в ник и така до края на света
                          Да не би сега да плува без гащи в Марбеля и да нагъва пържоли за по 80-100 евро?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                            [ATTACH=CONFIG]n4166974[/ATTACH]



                            къде се изгуби този герой?
                            Не се е изгубил, скача от ник в ник и така до края на света

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-10-18 161642.jpg
Views:	2
Size:	54.4 КБ
ID:	4166974




                              къде се изгуби този герой?
                              Last edited by два_таралежа; 18.03.2024, 15:22.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-03-18 112342.jpg
Views:	1
Size:	42.8 КБ
ID:	4166967


                                ===2049===

                                кольо го няма никакъв и нищо не коментира. дали не си е посегнал?

                                Коментар

                                Working...
                                X