IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

    В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
    Ако бях във възраст да се местя в Сицилия да си близвам винце с морска храна да съм го направил. Поживьом увидим.
    Цената на къщата е поне двойна. Взех я на тази цена защото имаше грижи по нея. И условия.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

      В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
      Имал съм Сицилианец за наемател.... Хората се чудят как да избягат от там... Дали в Северна Италия или Европа все е ок..... дори и София е топ на фона на Сицилия според тях....И в Неапол доста ходят....не че е за фалба мястото....
      Виж Сардиния е друга бира..... и цена....
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.09.2023, 23:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Е, аз взех за двойна цена триетажна къща и дива гледка море, без общински паркинг пред мен, без кейове и асфалт.
        ако не беше кацнала на свлачище щеше да е още по-скъпа, но да се надяваме, че няма да се събуди скоро

        В Сицилия проблем, че малко анархия + мигрантите от Африка иначе сезона е троен на българският, храната е храна (и морска и плодове и зеленуци)
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          сицилия...
          ти виж вътре колко е като пространство и мебели и го питай той за колко какво взе (гледката особено)
          Е, аз взех за двойна цена триетажна къща и дива гледка море, без общински паркинг пред мен, без кейове и асфалт.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ама...как виждаш у нас да има лоши времена в близките 10 години примерно ?
            Все по-голяма интеграция с ЕС водеща до изравняване на стандарта, ЕЗ, Шенген да не забравя КРЕДИТИ и дълг в ЕЗ тип / има нема 100% от БВП примерно/ Само с дълг ще помпат по неколко процента от БВП-то на година...
            Слд това може да стане лошо..... евентуално некъде около 2039 и 2049....
            сгъне ли европа - сгъваме и ние, защото работим много за натам
            не си прави илюзии,че може Ханс да е зле а ние да сме добре
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              https://nova.bg/news/view/2023/09/26...C%D0%BA%D0%B8/ Самонастанил се мъж в общинско жилище в столичния квартал „Слатина” се барикадира в него. Свидетели на екшъна видели как мъжът се залива с бензин. Впоследствие самонастанилият се заплаши, че ще самозапали.
              нещо ми говори, че ще има още такива новини и все повече понижители ще липсват в темата
              Ако Кавръка не спечели революцията и почне да ги настанява безвъзмездно в твои, мои и на цялата сволач имотни собственици.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                то сега са хубави времена няма как да сравняваш... ама...
                Ама...как виждаш у нас да има лоши времена в близките 10 години примерно ?
                Все по-голяма интеграция с ЕС водеща до изравняване на стандарта, ЕЗ, Шенген да не забравя КРЕДИТИ и дълг в ЕЗ тип / има нема 100% от БВП примерно/ Само с дълг ще помпат по неколко процента от БВП-то на година...
                Слд това може да стане лошо..... евентуално некъде около 2039 и 2049....

                Коментар


                • https://nova.bg/news/view/2023/09/26...C%D0%BA%D0%B8/ Самонастанил се мъж в общинско жилище в столичния квартал „Слатина” се барикадира в него. Свидетели на екшъна видели как мъжът се залива с бензин. Впоследствие самонастанилият се заплаши, че ще самозапали.
                  нещо ми говори, че ще има още такива новини и все повече понижители ще липсват в темата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Без да сравнявам икономическата и всякаква друга ситуация в страната с тогава / няма грам прилика между 2011 и сега или която и да е година в поне близките 10-20 години/ съм убеден, че строителите са си научили урока . Никой нема да строи , за да продава после без пари.
                    Тва без да коментирам, че при сегашните схеми на зеленото строител няма как да е на загуба дори нищо да не продаде / парите и договорите текат към едни фирми,със 100 лева капитал а земите и проектите са на други и т.н./
                    то сега са хубави времена няма как да сравняваш... ама...
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      С тез балкони тип лоджия с висящо пране и малки прозорци ясно е кви сицилианци са наоколо. И как би го поддържал ти? Евтиния наистина.
                      сицилия...
                      ти виж вътре колко е като пространство и мебели и го питай той за колко какво взе (гледката особено)
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        2011-та в района около колелото на рейс 74 - пентхаус 100кв +тераси по 750Е кв с акт16
                        Без да сравнявам икономическата и всякаква друга ситуация в страната с тогава / няма грам прилика между 2011 и сега или която и да е година в поне близките 10-20 години/ съм убеден, че строителите са си научили урока . Никой нема да строи , за да продава после без пари.
                        Тва без да коментирам, че при сегашните схеми на зеленото строител няма как да е на загуба дори нищо да не продаде / парите и договорите текат към едни фирми,със 100 лева капитал а земите и проектите са на други и т.н./
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.09.2023, 22:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Байлор(д)чето ако не е финиширало за вечерта да каже това как го намира.

                          https://www.idealista.it/en/immobile/26535144/

                          ПП отпред освен директна гледка море има и безплатен общински паркинг, че му е слабост паркирането
                          С тез балкони тип лоджия с висящо пране и малки прозорци ясно е кви сицилианци са наоколо. И как би го поддържал ти? Имаш 15€ месечно такса, 180€ годишно, трябва да живееш там или да го отдаваш и управляваш. Евтиния наистина.
                          Last edited by bulgarian lev; 26.09.2023, 22:42.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Зависи какво разбираш под мяу :-) Но аз помня стари зарязани проекти / в Уинслоу са били продадени по спомен едва 10-15% от жилищата преди да го замразят и продадат и после рестартират новите и цифрите и аз ги помня подобни че бяха/ Та мяу в смисъл недовършени проекти ще има ...особено големите и на смотани места... ако ги започнат. Аз не бих се включил СЕГА в такъв проект на каквато и да е цена освен при схема 5% сега и 95% на Акт 16...., ама дори и тогава не съм сигурен.....:-)
                            Виж че предлагането ще е свръхмного и това че ще срути цените не го споделям като мнение.... Ти би ли се включил в проект който примерно е сега на 2000 и после стане 1200 ? Нема ли да ти светне ламБата, че този строител нема кеш и не може да го довърши ?!
                            2011-та в района около колелото на рейс 74 - пентхаус 100кв +тераси по 750Е кв с акт16
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Байлор(д)чето ако не е финиширало за вечерта да каже това как го намира.

                              https://www.idealista.it/en/immobile/26535144/

                              ПП отпред освен директна гледка море има и безплатен общински паркинг, че му е слабост паркирането
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                като те чета оставам с впечатлението, че ти очакваш голямо мяу на имотния пазар преди мен даже

                                уинслоу рекламираха с чехлите на зелено по 1350 (по памет), след това на мястото на проекта нали ги промениха други след тях - един приятел взе приятен двустаен по 850Е ... в онзи момент с хубавия прозорец за купуване
                                Зависи какво разбираш под мяу :-) Но аз помня стари зарязани проекти / в Уинслоу са били продадени по спомен едва 10-15% от жилищата преди да го замразят и продадат и после рестартират новите и цифрите и аз ги помня подобни че бяха/ Та мяу в смисъл недовършени проекти ще има ...особено големите и на смотани места... ако ги започнат. Аз не бих се включил СЕГА в такъв проект на каквато и да е цена освен при схема 5% сега и 95% на Акт 16...., ама дори и тогава не съм сигурен.....:-)
                                Виж че предлагането ще е свръхмного и това че ще срути цените не го споделям като мнение.... Ти би ли се включил в проект който примерно е сега на 2000 и после стане 1200 ? Нема ли да ти светне ламБата, че този строител нема кеш и не може да го довърши ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X