IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    В тази тема съм се убедил, че всеки продал имот става понижител, ама всеки, който няма и никога не е притежавал имот, е най-яростен апокалиптик, любител на войни, пандемии, земетресения, лов на вещици тип вкарване в лагери и подобни антихуманни издевателства.
    Лорде, да имаш морски имот е страхотно. Ето, до късна есен при хубаво време си ползваш сезона, за мен това е сезона, а не 2та месеца гмеж навсякъде. Романтика, спокойствие, море, кеф ти да се къпеш, кеф ти познатите с времето кръчмари да обслужват само теб и тук таме някой друг. Ето, казах и че утре отивам и милата кръчмарка на плажа каза: ,,за теб работим, заповядай ще има всичко".
    Last edited by bulgarian lev; 19.10.2023, 20:56.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • В тази тема съм се убедил, че всеки продал имот става понижител, ама всеки, който няма и никога не е притежавал имот, е най-яростен апокалиптик, любител на войни, пандемии, земетресения, лов на вещици тип вкарване в лагери и подобни антихуманни издевателства.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Ти си продължаваш с някви манипулации да ми слагаш някакви думи в устата и после и сам си разсъждаваш

        Изобщо не си наясно и продължаваш.Последното за което ги е продал, е с цел ПР за да си "финансира проектите"

        Иначе да,и аз бях като теб.Бленувах 5,но имах само 3 ипотеки.На 2 обора даже бях направил основен ремонт.Но един ден видях по ТВ МЪск да разправя за имотите си и веднага и аз така,без да се замислям даже,реших да ги продам и да имам само един.
        Вестник Стършел още ли е на печат?

        Коментар


        • Дори да е така заедно с имотите ще заминат също всички останали активи, заедно с пазара на труда. А останалите активи ще паднат дори повече от имотите. В резултат те пак няма да са достъпни дори да са на -50% защото ако са толкова ниско всичко ще е леш - нито ще има работа, нито банките ще дават заеми, а и други активи да имаш те също ще са долу.
          Какъв е тоя свят в който живеете където само имотите падат а всичко друго е ок? На плоската земя ли живеете?
          Така ,така.
          Само че другите активи можеш да ги продадеш за един ден,докато тук няма как.Ти купувач не може да намериш с МЕСЕЦИ,кво остава да се освободиш от подводницата

          А кое щяло да пада повече и кое не.Най-много винаги падат балоните.А НИ в БГ са КОЛОСАЛЕН ДИРИЖАБЪЛ .Най-големия балон надуван някога в БГ Излишък,демография,лошо качество,нулева инфраструктира,локация гето и т.н.пък струва колкото по Белия свят.Е ,няма как
          Last edited by petrg5s; 19.10.2023, 19:36.

          Коментар


          • Американският пазар на ДЦК губи стратегическата си основа

            Необичайната волатилност на доходността говори за дългосрочни предизвикателства пред най-влиятелния сегмент на световните финансови пазари

            и ще цитирам един независим финансов и имотен експерт с инициали н к
            а когато най-големия пазар на най-големата икономика кихне,
            инвеститорите в дцк на задлъжнели страни от периферията на еу, дефекират в гащите
            препоръка е

            Коментар


            • лоша новина, петърчо Богатството на Илон Мъск се свива с 16 млрд. долара заради слабия отчет на Tesla

              сега и твоето богатство сигурно ще намалее с 16 млрд.
              но ако не го дадат по телевизията, може и да ти се размине
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Петърчо курник в живота си не е купил или продал, но чете здраво Мъск, имитира действията му наум. . А той Мъск че не е направил само това което е пуснал като инфо заьсебе си е ясно.
                станАл една сутрин и го видел по телевизора
                и решил веднага и той като него
                ох, не мога
                буахахахахаахяххяххяяяях
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  на това изречение 2 пъти припаднАх от смях
                  особено на червеното
                  мисля, че пак губя съзнание
                  Петърчо курник в живота си не е купил или продал, но чете здраво Мъск, имитира действията му наум. . А той Мъск че не е направил само това което е пуснал като инфо заьсебе си е ясно.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Дори да е така заедно с имотите ще заминат също всички останали активи, заедно с пазара на труда. А останалите активи ще паднат дори повече от имотите. В резултат те пак няма да са достъпни дори да са на -50% защото ако са толкова ниско всичко ще е леш - нито ще има работа, нито банките ще дават заеми, а и други активи да имаш те също ще са долу.

                    Какъв е тоя свят в който живеете където само имотите падат а всичко друго е ок? На плоската земя ли живеете?
                    Форума е за имоти, аз затова за тях писах но иначе си абсолютно прав.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Ти си продължаваш с някви манипулации да ми слагаш някакви думи в устата и после и сам си разсъждаваш

                      Изобщо не си наясно и продължаваш.Последното за което ги е продал, е с цел ПР за да си "финансира проектите"

                      Иначе да,и аз бях като теб.Бленувах 5,но имах само 3 ипотеки.На 2 обора даже бях направил основен ремонт.Но един ден видях по ТВ МЪск да разправя за имотите си и веднага и аз така,без да се замислям даже,реших да ги продам и да имам само един.
                      на това изречение 2 пъти припаднАх от смях
                      особено на червеното
                      мисля, че пак губя съзнание
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Retribution Разгледай мнение
                        Хора, инфлацията е много кофти нещо - няма как да се остави да продължава защото не води до добро, разбирате ли? Ако за да се спре инфлацията трябва да се бутне златния ви имотен пазар ще се направи. И като се направи цените падат с 15 20 % а лихвите се качват поне с няколко. Много бъро се потъва в такава ситуация - не се лъжете, банките пари безплатно не дават!
                        Дори да е така заедно с имотите ще заминат също всички останали активи, заедно с пазара на труда. А останалите активи ще паднат дори повече от имотите. В резултат те пак няма да са достъпни дори да са на -50% защото ако са толкова ниско всичко ще е леш - нито ще има работа, нито банките ще дават заеми, а и други активи да имаш те също ще са долу.

                        Какъв е тоя свят в който живеете където само имотите падат а всичко друго е ок? На плоската земя ли живеете?

                        Коментар


                        • Бившият шеф на Сметната палата Валери Димитров смени Нели Кордовска от поста зам.-председател на Фонда за гарантиране на влоговете в банките.

                          Кордовска освобождава поста поради изтичане на мандата, се разбира от съобщение на Българската народна банка.

                          Фондът за гарантиране на влоговете в банките набира средства от годишни вноски на търговските банки и гарантира влогове до равностойността на 196 хил. лв., ако лицензът на банка бъде отнет или влоговете в нея бъдат обявени за неналични.

                          https://www.dnevnik.bg/biznes/2023/1..._vuv_fonda_za/

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	41.7 КБ
ID:	4121909

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Ти си продължаваш с някви манипулации да ми слагаш някакви думи в устата и после и сам си разсъждаваш

                              Изобщо не си наясно и продължаваш.Последното за което ги е продал, е с цел ПР за да си "финансира проектите"

                              Иначе да,и аз бях като теб.Бленувах 5,но имах само 3 ипотеки.На 2 обора даже бях направил основен ремонт.Но един ден видях по ТВ МЪск да разправя за имотите си и веднага и аз така,без да се замислям даже,реших да ги продам и да имам само един.
                              Страшен комедиант си, Петърчо
                              Last edited by kinyalo; 19.10.2023, 18:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Бърз check в нета виж какво вади - https://www.nine.com.au/property/new...2-dd819580fc20
                                Т.е. е имал имоти за стотици милиони, които е разпродал с цел ПР ход, уж да си финансира проектите. Ето ти, ама типичен пример как с манипулация, знаейки, че много хора го идолизират и ще го последват - ще направят я ипотека, я продажба на имот, влагайки парите в неговата компания. Кажи ми честно, че се връзваш на толкова елементарни трикове?Петърчо, да знаЙш от горчив опит ти казвам, че най-тежко се заплаща наивността в живота.
                                Ти си продължаваш с някви манипулации да ми слагаш някакви думи в устата и после и сам си разсъждаваш

                                Изобщо не си наясно и продължаваш.Последното за което ги е продал, е с цел ПР за да си "финансира проектите"

                                Иначе да,и аз бях като теб.Бленувах 5,но имах само 3 ипотеки.На 2 обора даже бях направил основен ремонт.Но един ден видях по ТВ МЪск да разправя за имотите си и веднага и аз така,без да се замислям даже,реших да ги продам и да имам само един.
                                Last edited by petrg5s; 19.10.2023, 17:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X