IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Опитаха вече да го направят. Еврозоната си чака тайминга за ходовете които ще се предприемат - ковида ускори това и популистките ходове за заминали до 3 години. Да, интересно и сложно е надлъгването, но САЩ останаха без подкрепа. Враг номер 1 с разпалвсне на войни, конфликти, вмешателство, опит да разрушат Европа със стотици милиони бежанци...Тръмп ги върна 30 години назад в студената война.
    Бе разправят че някаква вълна тръгнала към САЩ от юг...Медиите мълчат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ти я пееш тая песен байно льо от години, не ми пречиш - нали си далеко, мизерувай и боледувай - пък аз ще почакам с прибирането
      Ай честито, и таз година сте намалели с 50 хиляди за отскок, в Германия пък ръст с 270 хиляди. А се говореха всякакви глупости кой как се прибирал - ей тук знам един куриер към Хермес, българин - пробваха да го преназначат с по-малко пари и излезе на борсата с 1500 евра на месец чисто за 1 година напред. Те така с прибирането, ама друг път
      Аз не кисна в немски форуми ти киснеш в български индоариец смешен.Я кажи разрешават ли ти да излизаш от къщи?Сложиха ти вечерен час и ушна марка.Следващата стъпка е в товарен вагон за Продимчец.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        ти си гледаш през малките проблеми, а аз ти казвам, че тръгне ли цар долар да слиза от трона ще си е..е майката еврото.
        имат 1000 лоста с които да разпаднат зоната. Една смотана гърция ги побърка, а я си представи гърция,испания, италия в едно срещу германия
        Опитаха вече да го направят. Еврозоната си чака тайминга за ходовете които ще се предприемат - ковида ускори това и популистките ходове за заминали до 3 години. Да, интересно и сложно е надлъгването, но САЩ останаха без подкрепа. Враг номер 1 с разпалване на войни, конфликти, вмешателство, опит да разрушат Европа със стотици милиони бежанци...Тръмп ги върна 30 години назад в студената война.
        Last edited by bulgarian lev; 24.01.2021, 23:04.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Ха ха ха ще си говорим живот и здраве.Така насран ще се прибереш у ПродимчецГолям го вадиш ама е мек
          Ти я пееш тая песен байно льо от години, не ми пречиш - нали си далеко, мизерувай и боледувай - пък аз ще почакам с прибирането
          Ай честито, и таз година сте намалели с 50 хиляди за отскок, в Германия пък ръст с 270 хиляди. А се говореха всякакви глупости кой как се прибирал - ей тук знам един куриер към Хермес, българин - пробваха да го преназначат с по-малко пари и излезе на борсата с 1500 евра на месец чисто за 1 година напред. Те така с прибирането, ама друг път

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Еврото и сега го има,но няма да го има в България.Долар има ,защото под долара седи икономика номер 1 в света.Промоции дали ще има или не е субективно.Фактите са че все повече хора са или без доходи или с намаляващи такива,тепърва,ще има ръст на лошите кредити и ,хората с намаляващи приходи и доходи.Пазара на имоти вече е в цикъл на спад.
            Ква икономика седи бре, Каврък? Да, големите топ компании са Американски, но са частни, могат да си експозират утре където искат парите. Това има отношение към капиталовите пазари, но не към курса на валутата. Седи военна машина.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              ...изгодна само за експорта. Така беше. Нещата се променят. Оттук насетне ще се прекроят потоците на парата. Така ще бъде, не ги ли следиш от 10 години - но не обменния курс само е важен (изкуствено играещ нагоре-надолу), а експозициите в дадена валута.
              ти си гледаш през малките проблеми, а аз ти казвам, че тръгне ли цар долар да слиза от трона ще си е..е майката еврото.
              имат 1000 лоста с които да разпаднат зоната. Една смотана гърция ги побърка, а я си представи гърция,испания, италия в едно срещу германия
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                еврото е така проектирано, че ако тръгне долара да се обезценява яко със сигурност ще извръткат още по-гадна криза в еврозоната, която и сега си тлее между югът и северът
                ...изгодна само за експорта. Така беше. Нещата се променят. Оттук насетне ще се прекроят потоците на парата. Така ще бъде, не ги ли следиш от 10 години - но не обменния курс само е важен (изкуствено играещ нагоре-надолу), а експозициите в дадена валута.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Евро ще има, скъп проект е и то ако нямаше сега 3/4 от Европейските държави да са отишли на кино в последните 9 години. Да се твърди обратното е конспирация, спекулация и несериозно отношение. По същата логика аз мога да попитам що още има долар и защо не са останали само суиз франка, канадеца и новозеландския долар примерно.
                  На перона думам - нема скоро да има промоции даже и в провинцията. Ще свикнат на 1000€ в градове от първата 4-ка до 10-ка и за Сф 1800€/кв м на панел 80-90 кв чиста застроена площ в приличен квартал ще им е промоция.
                  Еврото и сега го има,но няма да го има в България.Долар има ,защото под долара седи икономика номер 1 в света.Промоции дали ще има или не е субективно.Фактите са че все повече хора са или без доходи или с намаляващи такива,тепърва,ще има ръст на лошите кредити и ,хората с намаляващи приходи и доходи.Пазара на имоти вече е в цикъл на спад.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Дай парите за баса на Бърти да ми ги пази, след 3 месеца ще сме точно на същия хал без движение наникъде.
                    Никой луд няма да се забие в Б-стан да получава безработица след чужбина, сметката е друга Но като почнете да мрете и от глад там, ще е много интересен процесът на напускане на Титаник.
                    Ха ха ха ще си говорим живот и здраве.Така насран ще се прибереш у ПродимчецГолям го вадиш ама е мек

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Кратунчо ми нали в Германия убиха детето на твоите роднини от Продимчец,В Германия са едни лекари ум да ти зайде
                      Оф, бай Пешо, аре остави пролетариата да дума за лекари и медицина щото толкова им абарисва кратуната за кво иде реч. Сензации търсят навсякъде, услужлив разум (тоест примитивен) никога не водещ до прогрес. Поне знаят част от разговорната терминология. И от здраве разбират, и от диети, и от здравословен режим, и от медицина, и от ваксини, и от ръждата по лъжицата. От всичко.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Евро ще има, скъп проект е и то ако нямаше сега 3/4 от Европейските държави да са отишли на кино в последните 9 години. Да се твърди обратното е конспирация, спекулация и несериозно отношение. По същата логика аз мога да попитам що още има долар и защо не са останали само суиз франка, канадеца и новозеландския долар примерно.
                        На перона думам - нема скоро да има промоции даже и в провинцията. Ще свикнат на 1000€ в градове от първата 4-ка до 10-ка и за Сф 1800€/кв м на панел 80-90 кв чиста застроена площ в приличен квартал ще им е промоция.
                        еврото е така проектирано, че ако тръгне долара да се обезценява яко със сигурност ще извръткат още по-гадна криза в еврозоната, която и сега си тлее между югът и северът
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Тъй тъй, всичко е измама, той българина е свикнал да търпи
                          Никой не ви лекува бе джанъм. Тия дето умряха на стълбите пред болниците помниш ли?
                          Помня как март месец се стичаха гастери на талази защото в Западна Европа нямало да ги лекуват. Пиеха по 3 парацетамола за да не ги хване камерата на летището. Помня и българи, които си отидоха като кучета в Лондон, защото спешното им не смогваше.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            2029-та може да няма евро та чак толкова далеч не гледам.
                            гледането на цените на имотите и по-важно доходността от тях и ликвидността им е като гледане на кафе в условията на настоящата криза.

                            Евро ще има, скъп проект е и то ако нямаше сега 3/4 от Европейските държави да са отишли на кино в последните 9 години. Да се твърди обратното е конспирация, спекулация и несериозно отношение. По същата логика аз мога да попитам що още има долар и защо не са останали само суиз франка, канадеца и новозеландския долар примерно.
                            На перона думам - нема скоро да има промоции даже и в провинцията. Ще свикнат на 1000€ в градове от първата 4-ка до 10-ка и за Сф 1800€/кв м на панел 80-90 кв чиста застроена площ в приличен квартал ще им е промоция.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Тъй тъй, всичко е измама, той българина е свикнал да търпи
                              Никой не ви лекува бе джанъм. Тия дето умряха на стълбите пред болниците помниш ли?
                              Кратунчо ми нали в Германия убиха детето на твоите роднини от Продимчец,В Германия са едни лекари ум да ти зайде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Извън България има повече възможности и повече сигурност. Сега ще видим на изборите какво ще стане ама като гледам БСП и високи данъци са 100%. Наемите са супер изгодни в момента. Виж например това https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6aplli&f1=1

                                От 800 евро, сега не могат да го дадат и 550. Другия месец ще е 400. Колко труд са вложили само да го постегнат, само и само да ми го дадат за 400 евро да го осера за месец-два.
                                Че то навънка данъците са още по големи ако не броим нашенските киртаци дето са на социал или на минимална а повеето са и нелегални..Изборите ги печели Бойко.БСП някой друг път.

                                Коментар

                                Working...
                                X