IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    това със смъртността е, защото не се обявяват масово хората.
    правят един бърз тест от аптеката и отиват на лекар само ако им стане тежко положението.
    народопсихология и никой не му се занимава с РЗИ
    Тъй тъй, всичко е измама, той българина е свикнал да търпи
    Никой не ви лекува бе джанъм. Тия дето умряха на стълбите пред болниците помниш ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Март гледаме мача.Сам се сещаш че в момента ситуацията е като торта,която отвън изглежда прекрасно,но отвътре е развалена.
      В момента хората които купуват за инвестиция чакат срива.Това са хора с големи възможности.Никой не влиза на тия цени в момента.Цените ги крепят изкуствено,за да не се срине всичко рязко.
      13 ли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Пишат фалшиви смъртни актове масово.
        Всичко което не е на твойто е фалшиво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Март мина,да но кризата дойде при нас есента,усети се с втория локдаун,който беше Ноември,тогава ни пратиха и нас в къщи.От тогава нещата в бизнеса още повече се влошават.Така че полека с изказванията.
          И десети локдаун да има цените на имотите нямат връзка със заплатите.Я ми припомни в коя криза са поевтинели бентлита ролс ройс астон мартин?Не ги купуват ама не поевтиняват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            това със смъртността е, защото не се обявяват масово хората.
            правят един бърз тест от аптеката и отиват на лекар само ако им стане тежко положението.
            народопсихология и никой не му се занимава с РЗИ
            Пишат фалшиви смъртни актове масово.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Спада,ще дойде от това че банките ще започнат да затягат още повече кредита,риска вече отива и към тях.Ти гледаш ли ръста на безработицата,няма сектор почти който да не е ударен.Дори в ИТ бизнеса се свиват бюджети.Икономиката отива в двойна рецесия,наемите паднаха,не четеш ли новини,не виждаш ли какво става около теб,нямаш ли познати с бизнес,лли всички цъфтят и връзват ?Моловете са като призраци,заведенията са фира вече над 30%,днес имаще щурм на Министерски съвет,тепърва още повече хора дето са карали някак си вече няма да имат никакви пари.Изобщо в кой свят живеете ,?Навън се говори да се удължават локдауни до Март.Тази година я пиши като миналата,но миналата имаше огромна инерция,и затова и НИ не се засегнаха.Цяло лято хората щракаха с пръсти и си харчеха парите щото си мислеха,че Март е бил просто лош сън,но съня продължи в кошмар през есента....
              Тебе ако те командва телевизора и интернета не забравяй че има хора които не гледат телевизия и не четат простотии из интернета..Толко години си в тоя форум и не поумняваш.Ти никога няма да купиш и проблема не са цените...
              Last edited by power grid; 24.01.2021, 22:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ти май не стопляш, че гризнахте най-голямото дърво по тоя начин Сега хем народа безработен, хем помощи йок и за него, и за бизнеса. Да не говорим за безхаберието, благодарение на което Б-стан се върти около 10-12 място В СВЕТА по смъртност от ковид-19 на глава от населението.
                това със смъртността е, защото не се обявяват масово хората.
                правят един бърз тест от аптеката и отиват на лекар само ако им стане тежко положението.
                народопсихология и никой не му се занимава с РЗИ
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Ми така е, като дойде вирусът всички, даже песимиста ми се смееха на прогнозата за 10 процента ръст.

                  Преди 3 години спорихте не дали, а с колко ще се вдигнат лихвите. Смеехте се като прогнозирах спад на лихвите по ипотеките.

                  Други се смееха като им казах, че не само може, но ЩЕ ВЛЕЗНЕМ в чакалнята с борд и без промяна в курса.

                  Ти и Пешо се смеехте като прогнозирах, че бай ще изкара пълен мандат.

                  Няма проблем, смей се, дръж си крадените кинти в долари и напАльони. Дано само "обратното на острото" не затрие отново темата пак за да сверим догодина прогнози и резултати.
                  Ти май не стопляш, че гризнахте най-голямото дърво по тоя начин Сега хем народа безработен, хем помощи йок и за него, и за бизнеса. Да не говорим за безхаберието, благодарение на което Б-стан се върти около 10-12 място В СВЕТА по смъртност от ковид-19 на глава от населението.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Ми така е, като дойде вирусът всички, даже песимиста ми се смееха на прогнозата за 10 процента ръст.

                    Преди 3 години спорихте не дали, а с колко ще се вдигнат лихвите. Смеехте се като прогнозирах спад на лихвите по ипотеките.

                    Други се смееха като им казах, че не само може, но ЩЕ ВЛЕЗНЕМ в чакалнята с борд и без промяна в курса.

                    Ти и Пешо се смеехте като прогнозирах, че бай ще изкара пълен мандат.

                    Няма проблем, смей се, дръж си крадените кинти в долари и напАльони. Дано само "обратното на острото" не затрие отново темата пак за да сверим догодина прогнози и резултати.
                    Обръщам се към модераторите като идея.Ако продължават с обидите в темата изтрийте и тази спокойно.

                    Коментар


                    • https://news.bg/bulgaria/loshite-kre....html?amp=true
                      Ето какво се случва с кредитите и да няма спекулации и лъжи..
                      Много добре е описано връзката и това какво показва ръста от 14%,на лошите кредити при фирмите за бързи заеми,както и корелацията им с тези на банките.Прочетете добре статията и не се връзвайте на лъжите в темата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                        ....
                        Ми така е, като дойде вирусът всички, даже песимиста ми се смееха на прогнозата за 10 процента ръст.

                        Преди 3 години спорихте не дали, а с колко ще се вдигнат лихвите. Смеехте се като прогнозирах спад на лихвите по ипотеките.

                        Други се смееха като им казах, че не само може, но ЩЕ ВЛЕЗНЕМ в чакалнята с борд и без промяна в курса.

                        Ти и Пешо се смеехте като прогнозирах, че бай ще изкара пълен мандат.

                        Няма проблем, смей се, дръж си крадените кинти в долари и напАльони. Дано само "обратното на острото" не затрие отново темата пак за да сверим догодина прогнози и резултати.
                        Last edited by X_Y; 24.01.2021, 21:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Не знам за кои пишеш - режийните разходи за имот са под 1% на година, за да не издребнявам с нули....
                          А 100К инвеститори в имоти също не ми е ясно откъде ги взимаш след като толкова не са апартаментните сделки в София за последните 5 години сумарно.... И чак пък да няма какво да ядат.... Хлебчето в Лидъл днеска го купих на 9 стинки.... Няма какво имотно да се купи...., а евтино съвсем....
                          Айде че ми зеха компутъра имам работа в спалнята / .... До след десетина дни :-)
                          Аз знам - за недовъшени прогимназии на една туба бензин от София. Купени еФтинко, после двойно повече пари за ремонт, 20% годишно за отопление и транспорт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Не разчитай на лошите ипотеки от мораториума. Да не изброявам всичко, но първо те ще са много малко, после трябват години докато стигнат до ЧСИ - предоговорят се, има процедури и т.н. Това не става за 2 месеца... , после хубавото от малкото греди ще отиде за банковите чиляци, после някакви боклуци на няколко рунда / т.е. след 2 години поне/ за масовката.... Това е капка от пазара....
                            Разбира се че някои изчакват по-добри времена, но да продължаваш да пишеш за рязък срив е несериозно. Отлъде ще дойде такъв ? Защо ? Каква би била причината за целта ?
                            Аз например ще ти напиша защо очаквах малък спад - основно щото мислех, че строителите ще се унесат и няма да ударят спирачката. И не щото ще закъсат / няма/ , но някои от тях имат възможност/ стари терени/ да свалят 10-15 , че дори и 20% и пак да са ок и по този начин да пускат по някой промо кофти апарт за да си купят нов Мерцедес...., но изглежда и това няма да се случи....
                            Все повече изглежда че Бони, Купата и Ледчо ще са прави и пъста по-скоро би се ускорил.... / подчертавам това не ми харесва хич щото преди да спра планувах да купя още 1 апарт.../
                            Ще се изненадаш каква малка част от разсрочените по мораториума кредити са ипотеки. Три четвърти са фирмени кредити, три четвърти от останалите са потребителски, смятай какво остава. Бота чака закъсали ипотекари, а лошите ипотеки напук на всичко намаляват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Я кажи какво ще правят 100к "инвеститори" в имоти, като няма и какво да ядат. От 1 година приход към 0, 10-20% за режийните разходи
                              Не знам за кои пишеш - режийните разходи за имот са под 1% на година, за да не издребнявам с нули....
                              А 100К инвеститори в имоти също не ми е ясно откъде ги взимаш след като толкова не са апартаментните сделки в София за последните 5 години сумарно.... И чак пък да няма какво да ядат.... Хлебчето в Лидъл днеска го купих на 9 стинки.... Няма какво имотно да се купи...., а евтино съвсем....
                              Айде че ми зеха компутъра имам работа в спалнята / .... До след десетина дни :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не разчитай на лошите ипотеки от мораториума. Да не изброявам всичко, но първо те ще са много малко, после трябват години докато стигнат до ЧСИ - предоговорят се, има процедури и т.н. Това не става за 2 месеца... , после хубавото от малкото греди ще отиде за банковите чиляци, после някакви боклуци на няколко рунда / т.е. след 2 години поне/ за масовката.... Това е капка от пазара....
                                Разбира се че някои изчакват по-добри времена, но да продължаваш да пишеш за рязък срив е несериозно. Отлъде ще дойде такъв ? Защо ? Каква би била причината за целта ?
                                Аз например ще ти напиша защо очаквах малък спад - основно щото мислех, че строителите ще се унесат и няма да ударят спирачката. И не щото ще закъсат / няма/ , но някои от тях имат възможност/ стари терени/ да свалят 10-15 , че дори и 20% и пак да са ок и по този начин да пускат по някой промо кофти апарт за да си купят нов Мерцедес...., но изглежда и това няма да се случи....
                                Все повече изглежда че Бони, Купата и Ледчо ще са прави и пъста по-скоро би се ускорил.... / подчертавам това не ми харесва хич щото преди да спра планувах да купя още 1 апарт.../
                                Спада,ще дойде от това че банките ще започнат да затягат още повече кредита,риска вече отива и към тях.Ти гледаш ли ръста на безработицата,няма сектор почти който да не е ударен.Дори в ИТ бизнеса се свиват бюджети.Икономиката отива в двойна рецесия,наемите паднаха,не четеш ли новини,не виждаш ли какво става около теб,нямаш ли познати с бизнес,лли всички цъфтят и връзват ?Моловете са като призраци,заведенията са фира вече над 30%,днес имаще щурм на Министерски съвет,тепърва още повече хора дето са карали някак си вече няма да имат никакви пари.Изобщо в кой свят живеете ,?Навън се говори да се удължават локдауни до Март.Тази година я пиши като миналата,но миналата имаше огромна инерция,и затова и НИ не се засегнаха.Цяло лято хората щракаха с пръсти и си харчеха парите щото си мислеха,че Март е бил просто лош сън,но съня продължи в кошмар през есента....

                                Коментар

                                Working...
                                X