IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Модераторите изтриха темата защото направиха справка и се оказа че ти ,Boni ,още купища никове пишете синхронно от едни и същи ip-та с цел генериране на трафик ,и бълване на глупости ,които обиждат потребителите и по този начин уронват престижа на медията
    Хейтърите генерирате видимост и рейтинг на темата безплатно, няма нужда никой да се мъчи с различни акаунти. IP-тата се виждат и от всеки грамотен потребител. Вижда се дори марката и модела на евтиния ти телефон, докато браузваш по спирките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Мисля, че си насочваш иначе справедливия гняв в грешна посока.

      Да, в АЕЦ-а се влиза с връзки, вероятно не се счупват от работа - и какво - автоматизирани системи, малки смени и големи заплати, вредни - кой бяга от хубавото?
      Имал два ТЕЛК-а - ще каже човек, че са 5 бона месечно.
      Бил напазарувал евтини НИ навремето - ами честно казани познавам много хора, които и на евтино не са пазарували НИ, защото акъла им не е струвал толкова.

      Гнева ти следва да не е насочен към тези, които са си оплели кошницата, а срещу тези, които ти пречат да оплетеш своята.
      Ето сега - прави се относително нескопосан опит за нов световен ред, царуване на кроникапитализма и съсипване на малкия и среден бизнес ... как па не един оправен човек работещ в АЕЦ да ми е проблема?!?

      Дюдове и дюдки, 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Преди 20г ти се правеше че учиш ...
        Уредил съм 15-20 души, ама имаше яко кинти по рекламата, покрай мутрите.
        Сега пак идват такива времена - 1000 души екстра, 10к покрай тях добре и другите тънат в мизерия
        Не се правех, а си учех.

        Но помня, че хората около мен не вземаха хубави заплати в масовия случай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Трябваше и мен да уредиш тогава,

          Наистина, покрай Интернет бума преди 2000 г. е имало хубави заплати, но за много малък кръг хора.

          Дъри е готина и наистина разбира от имоти и от икономическите процеси през последните 30 г.
          Преди 20г ти се правеше че учиш ...
          Уредил съм 15-20 души, ама имаше яко кинти по рекламата, покрай мутрите.
          Сега пак идват такива времена - 1000 души екстра, 10к покрай тях добре и другите тънат в мизерия
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Евго преди 2000 някои вземахме по 2к. И не бяхме хич малко.
            В мтел съм уредил доста да почнат на 600-700лв, мениджърче на магазинче 1500 + безплатни разговори НЕОГРАНИЧЕНО, а бяха по 2лв минутата.
            Единственото което не можеше преди 2000г беше да вземеш кредит, еле млад сульо, па и лихвите бяха по 15-20%
            Трябваше и мен да уредиш тогава,

            Наистина, покрай Интернет бума преди 2000 г. е имало хубави заплати, но за много малък кръг хора.

            Дъри е готина и наистина разбира от имоти и от икономическите процеси през последните 30 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              +1

              Така е.

              Обаче дори евтините имоти през 1999-2000 г. бяха непосилни за масовия българин. Имаше хора с пенсии по 50-60 лв, на мен стипендията ми беше 50 лв (а с допълнителна работа си изкарвах още 40-50 лв месечно). Цените бяха наполовина на сегашните, но заплатите бяха мизерни.

              Дори сега е по-възможно, млада двойка в СФ, с месечен общ доход 3000 лв да вземе кредит и да изплати един апарт. Тогава не можеше.
              Евго преди 2000 някои вземахме по 2к. И не бяхме хич малко.
              В мтел съм уредил доста да почнат на 600-700лв, мениджърче на магазинче 1500 + безплатни разговори НЕОГРАНИЧЕНО, а бяха по 2лв минутата.
              Единственото което не можеше преди 2000г беше да вземеш кредит, еле млад сульо, па и лихвите бяха по 15-20%
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Модераторите изтриха темата защото направиха справка и се оказа че ти ,Boni ,още купища никове пишете синхронно от едни и същи ip-та с цел генериране на трафик ,и бълване на глупости ,които обиждат потребителите и по този начин уронват престижа на медията
                Защо пишеш глупости ?!!! Няма как това да е истина ,първо защото не пишем от една и съща територия да не говорим ,че пишем от различни държави, второ никого не обиждам !
                Отново ще ти напиша, колкото и да пишеш в интернет и по форуми цените няма да се съобразят с това, механизмите са други

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Погледни новата тема малко по-назад и сам ще се убедиш ,че не лъжа
                  Отново имаме възможност да проверим дали е истина или не и ще ти се наложи да се молиш наново да я тръкнат за да не се вижда ,че скача
                  Модераторите изтриха темата защото направиха справка и се оказа че ти ,Boni ,още купища никове пишете синхронно от едни и същи ip-та с цел генериране на трафик ,и бълване на глупости ,които обиждат потребителите и по този начин уронват престижа на медията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Не не скача ,няма как да скочи от лъжите ти и тези на Boni и останалите фейк профили от където пишете като по команда всичките
                    Погледни новата тема малко по-назад и сам ще се убедиш ,че не лъжа
                    Отново имаме възможност да проверим дали е истина или не и ще ти се наложи да се молиш наново да я тръкнат за да не се вижда ,че скача

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                      Мисля, че си насочваш иначе справедливия гняв в грешна посока.

                      Да, в АЕЦ-а се влиза с връзки, вероятно не се счупват от работа - и какво - автоматизирани системи, малки смени и големи заплати, вредни - кой бяга от хубавото?
                      Имал два ТЕЛК-а - ще каже човек, че са 5 бона месечно.
                      Бил напазарувал евтини НИ навремето - ами честно казани познавам много хора, които и на евтино не са пазарували НИ, защото акъла им не е струвал толкова.

                      Гнева ти следва да не е насочен към тези, които са си оплели кошницата, а срещу тези, които ти пречат да оплетеш своята.
                      Ето сега - прави се относително нескопосан опит за нов световен ред, царуване на кроникапитализма и съсипване на малкия и среден бизнес ... как па не един оправен човек работещ в АЕЦ да ми е проблема?!?

                      Дюдове и дюдки, 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
                      +1

                      Така е.

                      Обаче дори евтините имоти през 1999-2000 г. бяха непосилни за масовия българин. Имаше хора с пенсии по 50-60 лв, на мен стипендията ми беше 50 лв (а с допълнителна работа си изкарвах още 40-50 лв месечно). Цените бяха наполовина на сегашните, но заплатите бяха мизерни.

                      Дори сега е по-възможно, млада двойка в СФ, с месечен общ доход 3000 лв да вземе кредит и да изплати един апарт. Тогава не можеше.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Това вече няма как да го проверим защото изтриха темата. Както се зарадва защото изписа един куп глупости ще започнем наново и за сега скача
                        Не не скача ,няма как да скочи от лъжите ти и тези на Boni и останалите фейк профили от където пишете като по команда всичките

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Справката спрямо началото на година е в спад .
                          Беше стигнала и 90 000 евра като средната беше малко над 1280 евро вчера дори .
                          Спрямо година назад като сложил и отклоненията които се дължат на по малкото оферти и това че офертите се дублират ,реално ръст няма .
                          Това вече няма как да го проверим защото изтриха темата. Както се зарадва защото изписа един куп глупости ще започнем наново и за сега скача

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Мисля, че си насочваш иначе справедливия гняв в грешна посока.

                            Да, в АЕЦ-а се влиза с връзки, вероятно не се счупват от работа - и какво - автоматизирани системи, малки смени и големи заплати, вредни - кой бяга от хубавото?
                            Имал два ТЕЛК-а - ще каже човек, че са 5 бона месечно.
                            Бил напазарувал евтини НИ навремето - ами честно казани познавам много хора, които и на евтино не са пазарували НИ, защото акъла им не е струвал толкова.

                            Гнева ти следва да не е насочен към тези, които са си оплели кошницата, а срещу тези, които ти пречат да оплетеш своята.
                            Ето сега - прави се относително нескопосан опит за нов световен ред, царуване на кроникапитализма и съсипване на малкия и среден бизнес ... как па не един оправен човек работещ в АЕЦ да ми е проблема?!?

                            Дюдове и дюдки, 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
                            Нито на теб нито на мен ни влиза в работата как работи една атомна централа .
                            Атомната централа освен като такава да генерира атомна енергия е и въпрос засягащ националната сигурност .
                            Когато даден специалист обявява че е на работа там ,а реално нон стоп почти е тук във интернет ,за какво говорим ?
                            Няма гняв тука.
                            Да не говорим че въпросния индивид без причина обижда кой където свари наляво и надясно .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              , 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
                              Само за протокола, цената тогава в Толстой, беше три пъти по-ниска, та правете си сметката каква ще бъде след 20 години

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                Хайде, да прекратим глупостите къде и кога работи Пешо, а да погледнем какво става с Кавръковата справка днес

                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: 2-СТАЕН,
                                Местоположение: град София

                                Особености: Тухла
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                                Средна цена на имотите в извадката: 89160 euro
                                Средна цена на кв.м: 1278 euro
                                Справката спрямо началото на година е в спад .
                                Беше стигнала и 90 000 евра като средната беше малко над 1280 евро вчера дори .
                                Спрямо година назад като сложил и отклоненията които се дължат на по малкото оферти и това че офертите се дублират ,реално ръст няма .

                                Коментар

                                Working...
                                X