IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Остави го ден-два да почине момчето да измисли нещо ново да ни сапуниса.
    Ето харесах му една къщичка да си почива лятото, ей сега за 2 минути - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fwcxx&f1=1

    Все пак е редно някъде лятото да се положи уморен кокал от натоварения живот и постоянните пътувания между двете вили в Априлци, двата апартаметна във Вазоз, ЮАР, Азия, обученията на нов персонал и пускането на прахосмукачка в квартирата под леглото а.к.а. сървърното.
    Жони последно изчисли че търси апарт 190м2 с 2бр. гаражи за €500К. Ако прибавим и 2бр. ваканционни имота по €250К. То Жони е готов с 1 мил. Сега остава само да каже като замаушката, че се е досетил, че ги има под леглото в една стара кутия от обувки, където бил захвърлил флашката с койни от едно време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Джонката го няма и големите пари изчезнаха от темата.
      Тук таме некой социално слаб коментира по нещо.
      Остави го ден-два да почине момчето да измисли нещо ново да ни сапуниса.
      Ето харесах му една къщичка да си почива лятото, ей сега за 2 минути - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fwcxx&f1=1

      Все пак е редно някъде лятото да се положи уморен кокал от натоварения живот и постоянните пътувания между двете вили в Априлци, двата апартаметна във Вазоз, ЮАР, Азия, обученията на нов персонал и пускането на прахосмукачка в квартирата под леглото а.к.а. сървърното.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        И аз ли станах брокер?
        Ще станеш' като не пишеш за бленувани спадове
        Last edited by X_Y; 04.03.2021, 08:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

          Щом подрепяш високите цени -ДА.
          Хахаха' в десятката' който не бълнува понижения' се назначава брокер

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Вижте например този убавец ,известен форумник към онова време какво е написал преди 9 години:



            9 ГОДИНИ след това, продължава да си стои непокътнат 99, 9% от сградния фонд в страната..

            Я го питайте пък този ,също много популярен перонджия, дали след 9 години чакане, е закупил нещо:



            И КЪМ ДНЕШНА ДАТА КОЛКО АБСУРДНО ЗВУЧИ ТОВА:

            25.03.2011, 21:46



            Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
            това ли е новата тема в която
            сте се събрали всички нуждаещи се
            от апартамент в София.
            или ако може по така в центъра евентуално
            нещо за 200 на квадрат........




            200 е много. Смятам ги към 150 евро, обзаведено и ЧЗП.
            Как мислиш? Достижимо ли е?
            Сметачи на рояци колкото щеш. С молива зад ухото и вечно под наем. Ако некой с тати смелчага взел та му закупил нещо почва да му срива цената, хм, ти да видиш....странни птици са перонаджиите - ортодоксални висши бозайници, поливалентни разбирачи и пишман икономисти.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Джонката го няма и големите пари изчезнаха от темата.
              Тук таме некой социално слаб коментира по нещо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega
                Внимавайте като купувате физическо злато че навсякъде има фалшификати. Възможно е дори и при големите дилъри и в банките да има. Настоявайте всичко да се провери с XRF машина пред вас! Външните тестове с киселина и тегло/обем не важат! Особено по големите кюлчета много добре ги фалшифицират. Правят ги от волфрам и отгоре позлатени с чисто злато което е не повече от 5% от общото тегло. На външен вид са идентични с оригинала и минават всички тестове с изключение на ренгена. Дори и на опаковките всичко е 1:1 и серийните номера са истински.”
                Това се отнася само за опаковани кюлчета. Монетите от с волфрамово ядро се хващат веднага по това, че звънтят необичайно глухо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ти на без козчо не му обяснявай, той това много добре го знае.
                  тревогите са преди това, дали хазяина няма да промуши под вратата новото споразумение.
                  плаща месеца и се успокоява....до следващия път.
                  Пълшок, чети внимателно.
                  Имах друго предвид.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    ОББ но те притежават секция от сграда, не знам инвеститора ли го е закъсал и защо е тяхно. Техните имоти не са излизали на ЧСИ.
                    Ето ги ОББ. От Януари не са пускали нищо тук. Аз съм ги гледал преди месец обаче не си спомням колко бяха, бяха малко. ДСК и Уникредит имаха най-много. Куротни доста по спомен. В София нищо.

                    https://ubb.imot.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                      банките не могат да продават преди ЧСИ само когато иде реч за ипотека на физ. лице, но фирмените задължения са друга боза и там банката може да си продава както ще. При физ. лица врътката е друга.
                      е казвайте ги тия врътки, де.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        мерси.
                        срещал съм и преди мнения тук, че банките продават преди чси,
                        но по спомени банките не могат да продават сами ипотекирано имущество.
                        Нямам представа какъв е случая и не стигнах до там да съм се интересувал. Може тя да е била инвеститор, не знам дали изобщо им е разрешено да правят такива неща, или пък да са им обещетение - още по-малко вероятно ми се струва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          мерси.
                          срещал съм и преди мнения тук, че банките продават преди чси,
                          но по спомени банките не могат да продават сами ипотекирано имущество.
                          банките не могат да продават преди ЧСИ само когато иде реч за ипотека на физ. лице, но фирмените задължения са друга боза и там банката може да си продава както ще. При физ. лица врътката е друга.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Ново двайсе. Брокер се изненадва че е станал брокер. Голям отпор на амбразурата. Да не са ви сложили в борба на глада и часовника тиктака да се изпишат максимално небивалици?
                            На брокерите, или поне с тези с които говорих не им пука много-много в момента и проджабичките им вървят. Чак съм учуден, че не са ме притеснявали. Още са далеч според мен от това да напъват форума, на къде духа вятъра ще си проличи предполагам след края на месеца като се види какво се случва с мораторума.
                            А това, че съм анонимен не означава, че пиша врели-некипели. Eто ти едно скрииншотче да се гърчиш, че не си познал пак кой е брокер.

                            То пък в тоя смотан форум една снимка не може да качи човек и да се вижда - https://i.imgur.com/nBDbRs6.png

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                              виж ся, времето на наемателите идва на всяко 1-во число на месеца.
                              ти на без козчо не му обяснявай, той това много добре го знае.
                              тревогите са преди това, дали хазяина няма да промуши под вратата новото споразумение.
                              плаща месеца и се успокоява....до следващия път.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                ОББ но те притежават секция от сграда, не знам инвеститора ли го е закъсал и защо е тяхно. Техните имоти не са излизали на ЧСИ.
                                мерси.
                                срещал съм и преди мнения тук, че банките продават преди чси,
                                но по спомени банките не могат да продават сами ипотекирано имущество.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X