IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    А защо наемите за чужденци трябва да са автоматически по-високи от тези за българи?
    Има чужденци мизерници, има и богати такива. Същото е и с българите.
    Пиша ,че локацията не е желана от дипломатическите представители и тези на ръководни длъжности на големи чужди компании. Това са организации имащи високи бюджети, а и всички наемодатели, които отдаваме такива жилища не отдаваме на българи по много причини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Напротив. Винаги съм писала ,че това е локация ,която чужденци не наемат и сме го коментирали това с Джони
      Двустаен апартамент там при това за българи, каква цена е според теб ?
      А защо наемите за чужденци трябва да са автоматически по-високи от тези за българи?
      Има чужденци мизерници, има и богати такива. Същото е и с българите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        500E за това място и такова стегнато жилище... тия или са на зор и ли е набирателна.
        е питай ги песи и левчо и дъри - това под 800 няма как да се пусне ако ги питаш


        аз на мястото на попа щях да си го наема и да си живучкам докато дойде голямото мяу с тънките цени
        Напротив. Винаги съм писала ,че това е локация ,която чужденци не наемат и сме го коментирали това с Джони
        Двустаен апартамент там при това за българи, каква цена е според теб ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          5.26 EUR/m2 наем за обзаведен апарт е добре. Ако ме интересуваше тоя район щях да го овършея за 2-3 месеца ама то сега лято стана, карантината вдигнаха, работа от вкъщи, кой ще стои в София... да му мислят.
          Наем 5.26 (върху РЗПто). И на мен ми се струва доста изгодно. Като цена ще му искат обаче минимум едни 275к предполагам. За по-малък (72 квадрата) в съседната (и по-лоша) сграда, на втори етаж при това, искат 220к.

          Налице е тотално разминаване между наемните нива и продажните цени, напълно необяснимо за мен.
          Last edited by ejonny2376; 04.03.2021, 17:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Ето че и желаната от мен локация се появява отново. За сега под наем. Тези 95 квадрата са РЗП без общи части. Само 500 евро наем, защо ли?
            Като почака година-две без наемател, ще идва да ми се моли да го купя на 1500 Евро квадрата ми се струва.


            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fzh7n&f1=1
            500E за това място и такова стегнато жилище... тия или са на зор и ли е набирателна.
            е питай ги песи и левчо и дъри - това под 800 няма как да се пусне ако ги питаш


            аз на мястото на попа щях да си го наема и да си живучкам докато дойде голямото мяу с тънките цени
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Ето че и желаната от мен локация се появява отново. За сега под наем. Тези 95 квадрата са РЗП без общи части. Само 500 евро наем, защо ли?
              Като почака година-две без наемател, ще идва да ми се моли да го купя на 1500 Евро квадрата ми се струва.


              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fzh7n&f1=1
              5.26 EUR/m2 наем за обзаведен апарт е добре. Ако ме интересуваше тоя район щях да го овършея за 2-3 месеца ама то сега лято стана, карантината вдигнаха, работа от вкъщи, кой ще стои в София... да му мислят.

              Коментар


              • Ето че и желаната от мен локация се появява отново. За сега под наем. Тези 95 квадрата са РЗП без общи части. Само 500 евро наем, защо ли?
                Като почака година-две без наемател, ще идва да ми се моли да го купя на 1500 Евро квадрата ми се струва.


                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fzh7n&f1=1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                  Братя и сестри,

                  Пресни новини от данъчна служба от закона за местните данъци и такси: От 01.01.2020 на деклариране подлежат и сградите на А.14 и А15, като съответно се дължи данък колкото е и на А.16.
                  Инвеститорите скътавали данък на А.14 до миналата година бяхме изненадани леко неприятно. Май верно ше трее се продават имоти за без пари, само и само да оттървем данъците.

                  ето повече инфо: http://infomreja.bg/m/index.php?inside&article_id=72999

                  подобно съобщение получих за Банско: https://primorsko.bg/%D1%81%D1%8A%D0...6%D0%B8%D0%BC/

                  Подарявам апартаменти в Банско срещу плащане на данък!

                  Моля пероня да почерпи за добрите новини. (бърбън 4 рози харесвам)
                  ти нали беше взел актот 16 бре ... що се палиш.
                  читавия имот си носи данъка - нали трябва да има нещо около него.
                  иначе разни като тебе ще казват - направили сте града кочина. еми такса смет не е малко перо и като се плаща ще се чисти кочинката....ако че пак скатават, но като им пусне човек сигнал летят като линейки.

                  ПП тази 'новина' е на 1 година - да не си я пропуснал?
                  Last edited by bertram; 04.03.2021, 16:32.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    бла........ бла....... бла...... .....мяу .... бау ...злато .крум .... .....марианеееееее........ фръц ...
                    Пост след пост .......И едно и също ...... Демек - нищо ...............Сега , ще кажеш ли Категорично , най накрая , да си продаваме ли имотите или да купуваме .....
                    Локуме нема нужда да дърпаш ...... Кажи като имотно гуру и земеделски труженик , що да правим

                    Коментар


                    • Братя и сестри,

                      Пресни новини от данъчна служба от закона за местните данъци и такси: От 01.01.2020 на деклариране подлежат и сградите на А.14 и А15, като съответно се дължи данък колкото е и на А.16.
                      Инвеститорите скътавали данък на А.14 до миналата година бяхме изненадани леко неприятно. Май верно ше трее се продават имоти за без пари, само и само да оттървем данъците.

                      ето повече инфо: http://infomreja.bg/m/index.php?inside&article_id=72999

                      подобно съобщение получих за Банско: https://primorsko.bg/%D1%81%D1%8A%D0...6%D0%B8%D0%BC/

                      Подарявам апартаменти в Банско срещу плащане на данък!

                      Моля пероня да почерпи за добрите новини. (бърбън 4 рози харесвам)
                      Last edited by Арменския пoп; 04.03.2021, 15:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Това дори не ми се коментира, само ще се прекръстя.
                        Ужас !!!
                        Едно ще ви напиша, правите си сметката без кръчмаря !
                        Сестро, бива ли така?! Защо отнемаш надеждите? Абе я се приготви да ми подариш дребосъка в Изток...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Точно тука е голямата заблуда. Имотите ЩЕ станат за без пари. Няма как да има икономика ако хазяите ще конфискуват по 50% от доходите на населението което произвежда. Главата не ми го побира защо не е очевидно за всички. Наблюдаваме в момента ускорен преход към социализъм. Централните банки държат по 20-40% от всички дългове, 30% от ипотеките. Въпрос на няколко години е Европа или САЩ да си изберат управление за социялна справедливост, спират парите, всичко фалира и на следваия ден Централната банка притежава всичко, по закон печалбата отива в бюджета. За осталналите "печеливши" строга регулация и данъци.
                          точно така, просто изчакай още малко.
                          после държавата ще раздаде социална справедливост.

                          верно ли 50% от заплатката отива за наем?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            имотите без пари няма да станат.
                            Точно тука е голямата заблуда. Имотите ЩЕ станат за без пари. Няма как да има икономика ако хазяите ще конфискуват по 50% от доходите на населението което произвежда. Главата не ми го побира защо не е очевидно за всички. Наблюдаваме в момента ускорен преход към социализъм. Централните банки държат по 20-40% от всички дългове, 30% от ипотеките. Въпрос на няколко години е Европа или САЩ да си изберат управление за социялна справедливост, спират парите, всичко фалира и на следваия ден Централната банка притежава всичко, по закон печалбата отива в бюджета. За осталналите "печеливши" строга регулация и данъци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Хубуу разнищвате жилищата и златото я кажи как седят нещата с ЗЗ и доходноста при тях.
                              този влак отдавна замина.
                              доходността много зависи, но в читави землища с читави арендатори ако купуваш, за да рентваш е между 3%-5% доходността, но има и изключения.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Как е влака и перона?
                                Сега четох забавна новина . Котка спряла влака Лондон-Манчестер , при това била много спокойна . Наложило се пътниците да бъдат прехвърлени на друг влак

                                А тук ? Нещо ?

                                Коментар

                                Working...
                                X