IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Почти всички българи следят промоциите и тогава купуват, И не само при храните. Аз наскоро доста спечелих от няколко промоции.

    Не е хубаво да се нахвърляте на Карвръков, ходи на работа от 20-годишен (пише го в Linked.in) и не е мързелив.
    Да не говорим че се боря за Нов социален ред и щастие за всички,според след време всички ще са ми благодарни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение



      За пореден път се убеждавам, че перонната фауна е утайката на най мерзкото дъно, което може да има човешко същество

      Коментар


      • https://www.flagman.bg/article/306757

        Ха ха ха ..

        Вижте моите идеи ...

        Продължаваме напред до Промяната в имотния пазар !!!


        Жилища, които не се обитават две години - да се вземат от общината и дадат на различни социални групи, предлага архитект !!

        Предложенията ми на ниво Обшински съвети ,партии архитектски организации явно бавно си проправят път.
        Нека се поздравим за тези малки победи


        Сред много богатите хора, които са си купили жилища в центъра на Барселона и някои от тях ги държат празни, общината вкарва да живеят представители от различни социални слоеве. Така се постига многообразие в общността, каквато е и една от основните общоевропейски ценности - обединени в многообразието. Това някак си не достига при нас в България и имаме усещане за криворазбрана цивилизация, новобогаташите се стремят да живеят изолирано, предимно в затворени комплекси“, развива версията си арх. Панев.
        Last edited by nkavrakov1982; 08.11.2023, 13:31.

        Коментар


        • О-о , това е по-брутално и от най-лошите ми очаквания

          Лордов, предложи си имота на Джеф Безос да ти го купи за 1 000 000 000 евро... щото нали цените на тухлите ще бъдат вечно Up...

          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            То май вече им светна. Няма кой да остави банкстерите да дават 2-3% по депозитите, а да дерът плебса с 4% ипотечка (плаваща) и 8% потребителски.
            Ако дават тез проценти, щях да съм доволен..
            Дразнят ме 0.1 и 0.2 % за суми над 00000 лв...Още малко и ще трябва да им плащам....
            Чакам с нетърпение ДЦК....

            пп Нямам вяра на облигации на фирми на БФБ с 7-10 % доходност...
            Ако ме коригирате, ще бъда благодарен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Поредния пирон в ковчега на тухоглавия глупак с неосъществени мечти за охолен живот от наеми

              Перфектната буря е на път да се развие в БГ оборите !!!
              все още не се е пренесла на 5-10% , но се усеща настъплението

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Поне един да има дето си спомня. Плебса се редеше на опашки за лихви, играчите за ДЦК
                Глей, сеа Младежо...!
                Спомням си и времето когато гадните комунисти признаваха за разход на прохождащи фирми ДЦК и акции ....
                Отивам в една пирамида и казвам - вместо да ги давам на държавата, ще ги вложа в пирамидата ви..
                99% съм сигурен, че ще ги загубя, но важната е играта....От двете пирамиди, едната ми даде 227 % и така....
                Еееех, младост...радост !

                Коментар


                • 05:00 EUR Retail Sales (MoM) (Sep) -0.3% -0.2% -0.7%
                  05:00 EUR Retail Sales (YoY) (Sep) -2.9% -3.1% -1.8%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    Ракията изглеждаше в оригиналната си (пластмасова) бутилка!

                    Ако е барем 10-годишна - това вдига цената неимоверно!

                    Ама само на него квадрат (където е шишето), на другите квадрати - не.
                    Според мен 10 години ракия при лорда не може да се задържи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Къде са тея снимки с ракията от прехваления имот на лорда, че съм ги пропуснал? Лордов, ти този апартамент в Бургас да не го използваш като незаконен склад за безакцизен алкохол?
                      Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                      Къщата е 100% на самохвалния лорд. На една от снимките има пластмасови шипета пълни с първак, на друга е маса с брошура на Кауфланд вместо покривка - явно там замезва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                        Продаваха се на каса в централна банка.
                        Това предлагане на хартии срещу пари е най-добрата борба срещу инфлацията.
                        Имах поне 10 емисии ( 3,6,12 месечни и др) и ги менках . Най ме накефика едни, които бяха с лихвен процент на инфлацията.
                        Спасих доста кинти при високата инфлация.

                        Дано на някой централен банкер му светне под канчето...
                        То май вече им светна. Няма кой да остави банкстерите да дават 2-3% по депозитите, а да дерът плебса с 4% ипотечка (плаваща) и 8% потребителски.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                          Продаваха се на каса в централна банка.
                          Това предлагане на хартии срещу пари е най-добрата борба срещу инфлацията.
                          Имах поне 10 емисии ( 3,6,12 месечни и др) и ги менках . Най ме накефика едни, които бяха с лихвен процент на инфлацията.
                          Спасих доста кинти при високата инфлация.

                          Дано на някой централен банкер му светне под канчето...
                          Поне един да има дето си спомня. Плебса се редеше на опашки за лихви, играчите за ДЦК
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Защо пишеш дивотии не разбирам. Хората с имоти отдавна вече имаме охолен живот от наеми и това ,че на наемателите ни ще им се наложи да плащат повече и заради този данък не разбирам защо те радва. Наистина не те разбирам на теб какво ще ти помогне това ?!
                            Говори за тия купили на връО, т.е последните 2 год.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Къде са тея снимки с ракията от прехваления имот на лорда, че съм ги пропуснал?
                              Не ти трябва да го гледаш.Ще се погнусиш
                              Послано с вестници,мръсотия ,абе отврат.
                              Гнусна работа ,сериозно го казвам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ако ще го учиш, учи го както му е реда. Щото иска с промиции ит Кауфланд да надхирти системата и да купи имот когато паднат цените. И пак няма да купи и да паднат, обясни му защо, защото няма да му хареса предложенията на пазара, а и ще купят хиляди пред него. Не е измислил топлата вода.
                                Почти всички българи следят промоциите и тогава купуват, И не само при храните. Аз наскоро доста спечелих от няколко промоции.

                                Не е хубаво да се нахвърляте на Карвръков, ходи на работа от 20-годишен (пише го в Linked.in) и не е мързелив.

                                Коментар

                                Working...
                                X