IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    н особено в сравнение с на заплатката.
    .
    Този е особено тежък случай...признава за разлика от всички перонни понижители, като икономическото недоразумение Бота 156, че инфлация съществува, но щял да я бори с вдигане на данъците дубъл на имотите забележи, най-важния актив за 90% от целокупното българско население. Ако политик предложи подобна мярка, няма подземни тунели откъдето може да си спаси кожата. Ще свърши като Кадафи, изнасилен публично и презрян завинаги..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

      "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

      Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
      Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
      не знам, джонка. като не пишеш за имоти доста от постовете ти са смислени. особено в сравнение с на заплатката.
      но все пак, попчето ти гласува доверие и дори реши да заложи на теб.
      е, не успя да спечели, но поне и не изгуби.
      сдобрете се и го питай да наемеш лятната му резиденция за сървърно и ако остане място да си водите каки с евго.
      па ако неко кака артиса, може попчето да я опее или прекАди или каквото там правят попчетата в тоя случай.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

        "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

        Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
        Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
        Тази фраза незнам от кого е измислена, но нали се досещаш, че нито аз, нито Левчо, нито Дедо поп сме брокери. Това са абсурдни твърдения на един Бадибургски безработен ловешки бек с три ника. С единия се изживява винаги привечер, като огладнее, с друг ортодоксален, винаги сутрин, като стане в 6 да се реди на опашката за безработни роми в Оснабрюк. Знам, че си събрал много злоба и злост поради натрупани дефицити и пропуснати основополагащи репери в живота, които въпреки завидното ти финансово положение, което демонстрираш, те карат да се самоизяждаш от тези негативни емоции и нагласи. Приеми, че за минорните ти настроения, показателни от негативните ти коментари, не сме виновни тези, които те критикуваме и улавяме в лъжи, включая Бате Пешо, а червея, който те яде, си е вътре в теб. Ако те успокоява всички да сме брокери, добре така да бъде....питай обаче някой като Бертрам дали е така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          А да нямаш е отдавна по-добре.
          Ами да, който продал-продал. Цените са още набалончени, но няма да ги плащат. Що ли пък да платя Берлинска цена за софийски кофтор?

          ПС: Гаражът засега не се продава, понеже баща ми и той се пише нещо като инвеститор и печели по 100 лева месечно от него. Има си наемател.
          Last edited by X_Y; 08.04.2021, 08:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            джони, защо така се обръщаш срещу твоя ментор.
            все пак той единствен от форума заложи на теб, че ще купиш.
            Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

            "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

            Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
            Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
            Last edited by ejonny2376; 07.04.2021, 22:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
              Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%


              Георги Шопов: Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%:: Investor.bg


              На дедо поп звездите му подсказват поскъпването. +30% Лошоооо, ло-шо, много лошо. А на перонЯ ше стане яко гъчкано... За наемателите ще е по-добре. Наемите ще се повишат с не повече от 15%.

              песимисте, писнА ми вече да познавам...
              На тебе, Дедо Попе требва некакъв мини Нобел да ти дадем. За прогностичен гений и детайлно познаване на Бг татовицата и процесите в нея. Така е, за мислещ човек бил навън е лесно, има поглед върху уж абсурдите, но те са повече навън, Пероня е решил че у нас ще жъне вечно. Нищо подобно, ще цака за да има. А да нямаш е отдавна по-добре.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                И откога коридорите и терасите в един апартамент са част от общите части?
                Вече ми е ясно - ти нямаш и никога не си имал апартамент където и да било.
                джони, защо така се обръщаш срещу твоя ментор.
                все пак той единствен от форума заложи на теб, че ще купиш.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                  Май забравяш, че живееш в БГ. Жилищата по-просторни няма да станат, просто коридорите и терасите ще станат по-големи за сметка на дневни, кухни или спални. Демек общите части ще станат много по-голям %. И накрая еЖони ще реве като африканска хиена.
                  И откога коридорите и терасите в един апартамент са част от общите части?
                  Вече ми е ясно - ти нямаш и никога не си имал апартамент където и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                    Най-накрая хората ще могат да си позволят просторно жилище, а не хралупа. Дано стане. Що се отнася до цените, там не е много сигурно дали ще се качат.
                    Май забравяш, че живееш в БГ. Жилищата по-просторни няма да станат, просто коридорите и терасите ще станат по-големи за сметка на дневни, кухни или спални. Демек общите части ще станат много по-голям %. И накрая еЖони ще реве като африканска хиена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                      Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%


                      Георги Шопов: Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%:: Investor.bg


                      На дедо поп звездите му подсказват поскъпването. +30% Лошоооо, ло-шо, много лошо. А на перонЯ ше стане яко гъчкано...

                      песимисте, писна ми вече да познавам...
                      Най-накрая хората ще могат да си позволят просторно жилище, а не хралупа. Дано стане. Що се отнася до цените, там не е много сигурно дали ще се качат.

                      Коментар


                      • Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%


                        Георги Шопов: Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%:: Investor.bg


                        На дедо поп звездите му подсказват поскъпването. +30% Лошоооо, ло-шо, много лошо. А на перонЯ ше стане яко гъчкано... За наемателите ще е по-добре. Наемите ще се повишат с не повече от 15%.

                        песимисте, писнА ми вече да познавам...
                        Last edited by Арменския пoп; 07.04.2021, 17:24.

                        Коментар


                        • Къде изчезна брокера с хилядата акаунта, днес да няма оглед на някоя панелка по ЛяоЛин? Чак ми е нетипично да чета темата с нормални, смислени мнения свързани с реалността вместо тоталните несвързани брътвежи които по принцип се леят тук.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дървосекача Разгледай мнение
                            малко строителски полюции https://offnews.bg/ikonomika/stroite...-k-749444.html
                            Като им е толкова добре защо почти няма строежи на многофамилни сгради започнати последната година. Аз само един знам почнат и то в ливадите или някъде там.
                            Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 07.04.2021, 14:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              2 въпроса:
                              1) Мислиш ли, че Лърнър е приложим в най-корумпираната държава в ЕС?
                              2) Лърнър ли ти даде идея да гласуваш за БСП, най-пропадналата партия, докарвала България многократно да ситуация на фалит.
                              Съветвам те да изгледаш това дълго, но поучително видео и после да видиш кои са хората, учавствали тогава в управлението на БСП и които сега раздават акъли за данъчната система:
                              https://www.youtube.com/watch?v=vPoWG3aToxI

                              Наистина не е сериозно - млади и образовани хора да хвалят БСП и техните абсурдни идеи за данъци и подобни социални леви простотии.
                              1. Не е приложим, но също така не е приложим на запад ако на изток предлагат ниски данъци и всеки им заобикаля фискалната политика, така че който не може да наложи законова държава сам си носи отговорността. Защо запада да страда защото изтока не мога да наложат закона? Още повече че пиенето го поръчва запада а не изтока.
                              2. БСП са си най-обиковена лява партия на подчинение на западните лидери. Нямат никакви собствени идеи. Станишев вече почти 10 години е ШЕФ на втората по големина партия в ЕС. Щом такава партия е родила шефа на втората по големина партия в ЕС не ти ли светва една лампичка че може би заслужава малко кредит?

                              Левите простотии са печатането на пари а не данъците. И да завърша на позитивна нотка - не сравнявай 96-та със сега. 96-та никой не питаше за произход на пари и съмнителни транзакции. Аз получавам и пращам много преводи и усещам всеки месец се затяга контрола над парите. Миналата година започнаха да ми искат информация за контрагенти (големи фирми) като за криминално разследване. Финансовия контрол в много строг ако не си в белия списък на властта.

                              Коментар


                              • Ако в РБ се намалят кражбите с 50% и държавната администрация с 30-40% ще станем Швейцария на Балканите.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X