IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga

    Що обръщаш внимание на фалшиви герои, гледай им сеира само ,достатъчно е.
    Ами аз рядко изказвам мнение ама се дразня от явни манипулации.Първо да уточня.Имоти и инвестиция са взаимоизключващи се понятия.Инвестиция има в бизнес, производство акции.Със същият ефект можете да си купите долари и да чакате 2 години да поскъпнат.Правил съм го и печалбата е много по-голяма от имот.И няма разходи по прехвърляне и ежегодни данъци.Но това е СПЕКУЛАЦИЯ не инвестиция.Същото е и с имотите.Спекулация и хазарт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Нямам предварителен. Радвам се за Софията, би следвало и ти да се радваш...защо тъжиш?
      Не тъжа,но отчитам рисковете при залитане в ни без да има адекватна икономическа полза от тези ни..
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        А, тридесет купувача, защо се крият зад още 30 000?
        Не разбирам защо така с насмешка пак. Аз не се шегувам. За да съм напълно ясен. Апарта на НДК-то беше може би най-доброто предложение в момента и вероятно привлече всички възможни купувачи с кеш за апарти над 2К евро квадрата. Ако има други купувачи за над 2К евро те са доста неориантирани. Според теб много ли е 30 купувача за апарти над 2К евро квадрата? Сега правя една справка от имот.бг за имоти над 2К евро квадрата. Само в Центъра са 997 апарта над 2К евро квадрата. Кога ще се задоволи това предлагане с тия 30 човека? И те не са 30 за квото падне, те са 30 за най-най-привлекателния апарт изобщо който се предлага. Реално може би 10 човека са в играта за не-топ апарти с кеш.

        Математика. Препоръчвам https://www.youtube.com/watch?v=_cqTOJp8U1c

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Просто споделям. Купих си преди 6 месеца и сега договарям още един. А какво на теб ти се струва изобщо не ми пука.
          И какво ще го правиш.Намаляващо население с бързи темпове.Намаляващи наеми.Очаква се данъците да се вдигнат.Само да спасиш кеша.Видиш ли тенденция-бягай.В един момент ще са като камък на шията.Много бързо забравихте 2008.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Що се радваш като си кандидат купувач? Предварителен имаш ли? Да не ти кажат ама инфлация и имаме още кандидати дай +10%
            Нямам предварителен. Радвам се за Софията, би следвало и ти да се радваш...защо тъжиш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Грозно негрозно. Математика е това. Къде са липсващите 60 апарта на ден? Мълчание.
              А, тридесет купувача, защо се крият зад още 30 000?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Хи хи хи аматва сериозно ли хи хих их
                Колкото повече го осмивате толкова повече се изобличавате че сте платени. Вече всеки е чувал най-малкото за Геймстоп, фалирала компания достигна 50 милиарда долара капитализация на майтап от форум. За толкова пари цяла България можеш да си купиш буквално. Как може изобщо да има съмнение че форумите са манипулирани?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Ти на ковида ли разчиташ да ти срине пазара? Доста грозно, и Кавръков така си мислеше...
                  Грозно негрозно. Математика е това. Къде са липсващите 60 апарта на ден? Мълчание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Над 55% от сделките, без коментар в цената!!!!!!!!!)))))

                    https://m.fakti.bg/imoti/572177-tuk-...vat-bukvalno-z

                    бий перона по главата, бий, бий, бий!)
                    Що се радваш като си кандидат купувач? Предварителен имаш ли? Да не ти кажат ама инфлация и имаме още кандидати дай +10%
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Разсмиваш ме. С писане по форуми се манипулират избори, преврати, схеми за помпене на акции за ТРИЛИОНИ. Само имотите в България с капитализация 10-тина милиарда не се влиаят от форуми . Особено най-големия форум за имоти в България. Кого заблуждаваш бе броки. Всички правителства се чудят как да регулират форумите да ограничават влианието им, обаче нащо броки е убедено че то нема нужда. Като пишеш такива очвадни глупости се издаваш че си платено брокерче.
                      Хи хи хи аматва сериозно ли хи хих их

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                        Стоя и гледам и си мисля, значи последните 6 месеца се освобождават по поне 60 допълнителни апарта ВСЕКИ ДЕН заради ковид! Аз обаче 60 нови обяви на ден не виждам, даже напротив. Манипулацията е явна. Цените са набалончени. Вместо държавата да се заеме да отпуши пазара та демографията малко напред да дръпне, те спасяват цените на имотите да не вземат да паднат малко от рекордните исторически стойности.

                        Уникално тъпа политика на геноцид за олимпийците. Пиша писмо на моя народен представител да повдигне така зададен въпроса в народното. Сещате се коя партия, но също се сещате че никоя друга партия няма да посмее да го зададе.
                        Ти на ковида ли разчиташ да ти срине пазара? Доста грозно, и Кавръков така си мислеше...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Заплатка, ти наистина вярваш че писането във форума може да повлияе на пазара..
                          Харесва ми ентусиазма ти, само параноята от брокери идва малко в повече
                          Разсмиваш ме. С писане по форуми се манипулират избори, преврати, схеми за помпене на акции за ТРИЛИОНИ. Само имотите в България с капитализация 10-тина милиарда не се влиаят от форуми . Особено най-големия форум за имоти в България. Кого заблуждаваш бе броки. Всички правителства се чудят как да регулират форумите да ограничават влианието им, обаче нащо броки е убедено че то нема нужда. Като пишеш такива очвадни глупости се издаваш че си платено брокерче.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Какви ли са тия хора дето обявяват намерение какво ще купуват преди да са купили? Не е ли по разумно да купиш първо пък после да помпиш цената? Какъв интерес имаш от това да привличаш интерес към сравнително ограничения актив който искаш да купиш и да си вдигаш само цената и конкуренцията? Освен ако реално не си продавач или броки разбира се . В такъв случай всичко се нарежда правилно.
                            Заплатка, ти наистина вярваш че писането във форума може да повлияе на пазара..
                            Харесва ми ентусиазма ти, само параноята от брокери идва малко в повече

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Над 55% от сделките, без коментар в цената!!!!!!!!!)))))

                              https://m.fakti.bg/imoti/572177-tuk-...vat-bukvalno-z

                              бий перона по главата, бий, бий, бий!:))
                              Това не е нужно, драги ми Лордиевич. перонЯ сега сам се думка по кратуните. Ако Домат ага не беше слушал простотиите на МЯУкян, сега щеше да е забравил за съществуването на темата. еЖони виртуалния и ортодокса обаче са му достойни заместници и твърдо следват пътя към... деЦката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Какви ли са тия хора дето обявяват намерение какво ще купуват преди да са купили? Не е ли по разумно да купиш първо пък после да помпиш цената? Какъв интерес имаш от това да привличаш интерес към сравнително ограничения актив който искаш да купиш и да си вдигаш само цената и конкуренцията? Освен ако реално не си продавач или броки разбира се . В такъв случай всичко се нарежда правилно.
                                Просто споделям. Купих си преди 6 месеца и сега договарям още един. А какво на теб ти се струва изобщо не ми пука.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X