IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Да взима един Ти Би Ай Депозит на 2% за 12 месеца и да мирува.

    Аман..пак безплатни съвети ама за Байлора нали е наш човек другите да вървят на майната си
    Аз си имам в TBI, Тези са ми целеви, за яхта. Падежа ми е през януари. През 2024г. очаквам да вдигнат лихви по депозити и да добавя. Огромните пари са ми за облигации. Ама тях ще получа след година, а ако продам и имот, вече ще кандидатсвам за промишлено предприятие, инвеститор клас А.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Е, ти, ако не си разбрал, че богат е този, който не дава.....
      Така е .Уорън Бъфет яде само на промоция в Макдоналдс и аз съм така откакто купих акции на Макдоналдс,свалям приложението и ям само най евтиното..такъв е живота

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Колко да е тази скапана вноска по ипотека бе перонцииии? 1000лв. много ли е срашна, аааа
        Никой не знае ..тавана е ясното небе над София ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

          А бе ти се правиш на голям милионер ама нали ти разправяше как ходиш да ядеш за 60лв и храниш цялото семейство от някаква барака по пътя за морето, хайде не се прави на такъв какъвто не си.Ти ако беше такъв щеше ли всеки ден да спамиш като гладен брокер през няколко часа?
          Ние да не пасем трева ?
          Е, ти, ако не си разбрал, че богат е този, който не дава.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            под 100К ойро на лот ще ти дойде скъп комисионът
            не, че няма файда, но % такси за купуването през посредник ще ти се вдигне, защото имат минимум сума на комисион и за по-малки суми ти идва дебело
            Да взима един Ти Би Ай Депозит на 2% за 12 месеца и да мирува.

            Аман..пак безплатни съвети ама за Байлора нали е наш човек другите да вървят на майната си

            Коментар


            • Колко да е тази скапана вноска по ипотека бе перонцииии? 1000лв. много ли е срашна, аааа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Не ме касае, аз и близките ми си имаме работа. И далеч, никой от нас не е застрашен от безработица. Аз мисля скоро да вляза на пазара на облигации.
                под 100К ойро на лот ще ти дойде скъп комисионът
                не, че няма файда, но % такси за купуването през посредник ще ти се вдигне, защото имат минимум сума на комисион и за по-малки суми ти идва дебело
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                  А бе ти се правиш на голям милионер ама нали ти разправяше как ходиш да ядеш за 60лв и храниш цялото семейство от някаква барака по пътя за морето, хайде не се прави на такъв какъвто не си.Ти ако беше такъв щеше ли всеки ден да спамиш като гладен брокер през няколко часа?
                  Ние да не пасем трева ?
                  Байлора е богат ,има къщи в Редута на високото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                    Може 5000 да взима не знам ама като дойде безработицата и на 1500 ще се молиш да работиш щото банката не я интересува и няма да те чака да когато ти скимне да си платиш вноската.Така че не си прави сметките без кръчмаря.
                    Очаква се аз през ноември и декември да получа подобна, без да плащам наеми, а да получавам такива в добавка, та на кой ще се моля само в твоята сбъркана глава може да си представяш. 4 бонбона месечно ме устройва да ги залепя, а брато е инженер с 2 отгоре и не ми се мисли, колко ги е залепил, след, като ежемесечно ги превишава, а имат съксес парти запланувано.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ти, защо въобще си въобразяваш, че на мен в бъдеще, ще ми се налага да работя?
                      Нали си имам имоти да работят за мен, пенсия също, да, ако желая ще работя за втора такава, ако ли не, само на риба ще ходя и ще играя шах. Може и стара броеница кехлибарена да си купя, за да посрещам изгрева и да отброявам всеки оставащ ми ден на този грешен свят.
                      А бе ти се правиш на голям милионер ама нали ти разправяше как ходиш да ядеш за 60лв и храниш цялото семейство от някаква барака по пътя за морето, хайде не се прави на такъв какъвто не си.Ти ако беше такъв щеше ли всеки ден да спамиш като гладен брокер през няколко часа?
                      Ние да не пасем трева ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Не ме касае, аз и близките ми си имаме работа. И далеч, никой от нас не е застрашен от безработица. Аз мисля скоро да вляза на пазара на облигации.
                        Аааа.така ли ?
                        Как така ?Кога реши облигации да купуваш ?
                        Само да те светна че нямаш много време ,защото в момента в който дори леко дадат сигнал че лихвите са на пик са приключили,цените ще се вдигнат и доходността ще падне ...сега може и има мегдан но не се бави ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Байлорчо я кажи при този тренд ще поскъпват ли кредитите ?
                          Питам за комшията ?

                          https://www.pariteni.bg/novini/rabot...sektora-247708

                          Предложенията за работа на кариерния сайт "ДжобТайгър" (JobTiger) през октомври 2023 г. са с 2900 по-малко или минус 6 процента от тези в предходния месец, показва ежемесечният анализ на компанията за човешки ресурси и кариерен сайт.
                          40% спад на предложенията за работа в ИТ сектора Предлагането на работа по градове е намаляло във всички от водещите областни градове

                          3 ноември 2023 18:48

                          От началото на годината броят на предложенията за работа от вкъщи или дистанционна работа е намалял с 31 процента или 3050 обяви по-малко, което е пряко свързано с по-малкия брой обяви в сектора на информационните технологии, в който преобладават този тип предложения.
                          Спрямо септември т.г

                          Ха ха ха ха

                          Безработицата идваа !!
                          Не ме касае, аз и близките ми си имаме работа. И далеч, никой от нас не е застрашен от безработица. Аз мисля скоро да вляза на пазара на облигации.

                          Коментар


                          • https://www.pariteni.bg/novini/kredi...editite-247706

                            Айдее

                            Ха ха ха ха ...

                            Кредити нагоре!

                            Ако човек се депресира и започне да си мисли, че никой не мисли за него, никой не му звъни за рождения ден, нека пробва да не си плати вноската по ипотечния кредит например. Тогава рязко ще разбере, че някой много се интересува от него. Натам вървим - към малко по-сложни времена!

                            Скъпи,скъпи ще плащате двойно и тройно

                            Това ще се усети при онези, които днес имат някой и друг лизинг, ипотечен кредит, вземат 5000-6000 лева заплата, работят много, но в един момент ще се окаже, че месечна вноска по заема се е покачила със 150-200 лева и сметката няма да излезе. В САЩ се случва това и прави впечатление, че започват да се използват спестяванията и кредитните карти "бумтят", тоест, буферите се изяждат.


                            Икономист: Безработицата ще се увеличи и това ще се отрази негативно върху кредитите Когато си в периферията, инфлацията винаги е по-висока, при теб процесите винаги идват по-бавничко, но удрят по-тежичко, коментира Кузман Илиев
                            Last edited by nkavrakov1982; 03.11.2023, 23:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                              Може 5000 да взима не знам ама като дойде безработицата и на 1500 ще се молиш да работиш щото банката не я интересува и няма да те чака да когато ти скимне да си платиш вноската.Така че не си прави сметките без кръчмаря.
                              Ти, защо въобще си въобразяваш, че на мен в бъдеще, ще ми се налага да работя?
                              Нали си имам имоти да работят за мен, пенсия също, да, ако желая ще работя за втора такава, ако ли не, само на риба ще ходя и ще играя шах. Може и стара броеница кехлибарена да си купя, за да посрещам изгрева и да отброявам всеки оставащ ми ден на този грешен свят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ами, излъгал ли съм , при 17% инфлация 1% лихва на шумата какво е?
                                Байлорчо я кажи при този тренд ще поскъпват ли кредитите ?
                                Питам за комшията ?

                                https://www.pariteni.bg/novini/rabot...sektora-247708

                                Предложенията за работа на кариерния сайт "ДжобТайгър" (JobTiger) през октомври 2023 г. са с 2900 по-малко или минус 6 процента от тези в предходния месец, показва ежемесечният анализ на компанията за човешки ресурси и кариерен сайт.
                                40% спад на предложенията за работа в ИТ сектора Предлагането на работа по градове е намаляло във всички от водещите областни градове

                                3 ноември 2023 18:48

                                От началото на годината броят на предложенията за работа от вкъщи или дистанционна работа е намалял с 31 процента или 3050 обяви по-малко, което е пряко свързано с по-малкия брой обяви в сектора на информационните технологии, в който преобладават този тип предложения.
                                Спрямо септември т.г

                                Ха ха ха ха

                                Безработицата идваа !!
                                Last edited by nkavrakov1982; 03.11.2023, 22:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X