IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

    Малко по-надолу пак в пряка на Луи Айер имаше някакви бургазлии дето бяха изкопали вече дупката преди 5-6 месеца, ама като не ги знам какви са, нищо не ми излезе и в гуглето по име на предприемача и ме хвана шубето даже да им звъня.
    Аз съм на същият хал с това дето го мисля сега.... По-скоро предприемача е известен в гуглето с ....лошо.... не за строителството....
    Би трябвало да го подмина ама няма друго....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

      Не бих казал, че ще стигнем до съгласие за цените. Аз планирам местене пак в тристаен, но в по-добър квартал, обаче на оферта от половин милион лева някак не се блазня. От друга страна половината мога да кеширам от настоящия ми апартамент.
      Един приятел, който ми предлагаше Люлинска едностайка взе че я продаде за няколко хиляди евра над това, което на мен ми се струваше скъпо. Бях споменавал средната цена тука и като цяло повечето я смятаха за висока. Така че след моя опит от продажбата в Лагера и този случай в Люлин, взех да се чудя вече в мен ли е проблема. После пак се връщам на мисълта, че да дам 250 К евро за нещо дето или ще е на ШЗ или за изриване е повече от приемливото за мен. Ако ще ги давам, искам да е нещо дето ще кажа уау от раз.
      В нас е проблема.... И аз мисля , че цените са високи, но други не мислят така....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        в кръгът на шегата
        всеки строител, който използва минерална/каменна вата и еталбонд за фасадата е в неговия wish list
        бокал са вътре със сигурност, за други има доста варианти
        да, но само ако попада в около 20 уиш локации.
        иначе трябва са призная, че песимисчо е станал кооперативен.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          да тва е....
          Малко по-надолу пак в пряка на Луи Айер имаше някакви бургазлии дето бяха изкопали вече дупката преди 5-6 месеца, ама като не ги знам какви са, нищо не ми излезе и в гуглето по име на предприемача и ме хвана шубето даже да им звъня.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            пичове, много добре се разбирате двамата ))
            номче, изчакай малко, песимисчо секи момент ще даде детайлите.
            Не бих казал, че ще стигнем до съгласие за цените. Аз планирам местене пак в тристаен, но в по-добър квартал, обаче на оферта от половин милион лева някак не се блазня. От друга страна половината мога да кеширам от настоящия ми апартамент.
            Един приятел, който ми предлагаше Люлинска едностайка взе че я продаде за няколко хиляди евра над това, което на мен ми се струваше скъпо. Бях споменавал средната цена тука и като цяло повечето я смятаха за висока. Така че след моя опит от продажбата в Лагера и този случай в Люлин, взех да се чудя вече в мен ли е проблема. После пак се връщам на мисълта, че да дам 250 К евро за нещо дето или ще е на ШЗ или за изриване е повече от приемливото за мен. Ако ще ги давам, искам да е нещо дето ще кажа уау от раз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

              Ако е на Тасков и Стоянов, гледах го преди няколко месеца на сайта им. Много големи общи части, пък спалните 3 метра широки. Една от причините да разкарам Лагера беше точно тесните спалнички. Като го вземах си мислих, че 3 метр е ОК, но после се разкандардисах, няма си удрям всеки път краците като минавам покрай леглото в спалнята.
              да тва е....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                ако песимисчо ти сподели дори една от неговите наблюдавани 20 локации аз съм готов да почерпя яко. ей така, за развитието.
                ма не ми се верва,
                за партизанин е той.
                а ти чак за строител го питаш ))
                в кръгът на шегата
                всеки строител, който използва минерална/каменна вата и еталбонд за фасадата е в неговия wish list
                бокал са вътре със сигурност, за други има доста варианти

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • пичове, много добре се разбирате двамата ))
                  номче, изчакай малко, песимисчо секи момент ще даде детайлите.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                    Има и такива моменти, какво да се прави. Досега и трите неща дето съм вземал на зелено съм вземал след като моят етаж е бил готов, т.е. не е съвсем зелено. Сигурно е интересно човек да се включи на тъмно зелено, ще се наложи да чакм явно.
                    Ще чакам тогава 4и40-то да сподели, ако има интерес.
                    Ех тези мистериозни купувчи на свръхсекретни проекти на зелено, с по 100 чакащи. Сякаш зкупилия на зелено няма интерес от това проекта да се изкупи възможно най-бързо да си минимизира риска. Или строителя няма интерес да го промотира възможно най-широко. Много сте наивини да вярвате на форумните брокита. В София няма нито един започнат нов проект тази година. Всичко е довършване..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Отдавна беше, може и месец - има нова сграда до Южният парк - в Южната част на Гоцето до Луи Айер / не са Ливадите/ 2-3 та линия от парка. Джони каза 1800 цена, но аз я видях обявена без ДДС....Потърси на сайта ще излезе нещо....
                      Ако е на Тасков и Стоянов, гледах го преди няколко месеца на сайта им. Много големи общи части, пък спалните 3 метра широки. Една от причините да разкарам Лагера беше точно тесните спалнички. Като го вземах си мислих, че 3 метр е ОК, но после се разкандардисах, няма си удрям всеки път краците като минавам покрай леглото в спалнята.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Това дето Джони пуска преди време в Гоцето до парка не те ли устройва ? Ще си в зоната на 73-то....Ако не се лъжа някъде го гледах на 1400-1500 без ДДС, а ти предполагам не си Джони....
                        Джони, дай жокер, човече за Гоцеделчевото. Тръгнах по профила ти да гледам, ама голямо ти е творчеството, а и в търсачката излизат само два реда на пост. Или аз не търся като хората или много време ще иде на вятъра да го търся.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                          Пропуснал съм какво е посочил Джони, сега ще трябва да го търся назад някъде.
                          Отдавна беше, може и месец - има нова сграда до Южният парк - в Южната част на Гоцето до Луи Айер / не са Ливадите/ 2-3 та линия от парка. Джони каза 1800 цена, но аз я видях обявена без ДДС....Потърси на сайта ще излезе нещо....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            За действия приемам съвети само от хора които са преживели почти колкото мен "радост и тъга", мерси Ботич, но шахматната дъска е по-сложна отколкото си мислиш.
                            Левчо, ситуацията е мътна и непредвидима или поне беше такава.... На теория миналият март можеше да доведе до сериозни сътресения и като нищо впоследствие и до спад на цените на имотите... Обаче света напук на Заплатката не позволи това да се случи. Дори толкова се увлякоха, че имотите поскъпват и изчезват по-бързо от периода на доброто икономическо развитие преди това...
                            Т.е.е всяка една прогноза се прави на базата на очаквани константни нормални условия, но като някой политик се намеси повечко или пък обратното / не се намеси/ сичкото прогноза отива в коша....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              бате стига с това БСП хал хабер си нямаш кой промотираш!
                              +1 На тия им дай само да разпределят и да облагат инициативните. За краденето на държавна пара( разбирай на данъкоплатеца) да не говорим....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Това дето Джони пуска преди време в Гоцето до парка не те ли устройва ? Ще си в зоната на 73-то....Ако не се лъжа някъде го гледах на 1400-1500 без ДДС, а ти предполагам не си Джони....
                                Пропуснал съм какво е посочил Джони, сега ще трябва да го търся назад някъде.

                                Коментар

                                Working...
                                X