IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
    Уорън Бъфет продава къщата си в Калифорния на брега на Изумрудения залив, за почти $7,5 млн през 2018 г. Къщата е закупена в началото на 70те за ...$150 000!!!
    Не знам каква е частта на имотите в портфолиото му, но печели много от продажби на имоти.
    панелка 70г струваше 7-8к ЛЕВА. Сега я продават за 150-200к лв. Дали не е подобно.
    и НИЩО не печелиш - все един апартамент/имение имаш за 50 години. Дали нуличките са повече или по малко е все тая.
    Като бяхме милионери всички 1997г да не би да бяхме много богати? Онея в Зимбабве като са трилионери
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Tова е дълга тема ако седна да пиша ще ми отнеме 1 седмица.Само едно да вметна.Преди 100 години златото е било пари.Сега си е най обикновена стока.
      Парите по определение са стока, еквивалентна на всички видове стоки. Златото изобщо не е обикновена стока. Обикновена стока е олиото. Но и олиото може да стане еквивалентно на всички видове стоки, ако дойдат афганистанците.

      Коментар


      • По повод на къщи, купувани някога със злато, се сетих, че дядо ми в началото на 30те също е купил две къщи по този начин. Явно тогава това е било широко разпространено, за избягване на несигурността на книжните пари, около и след войната. Всякакъв опит да се търсят оценки и да се правят паралели между стойността на златото и имотите тогава и сега е осъден на неуспех.
        Не бива да се пропуска, че в тези къщи е живяно много години, ползвани са активно от поколения. Това няма как да не се брои, не бива да се смята само каква е моментната цена.
        Партия была, есть и будет есть!

        Коментар


        • Уорън Бъфет продава къщата си в Калифорния на брега на Изумрудения залив, за почти $7,5 млн през 2018 г. Къщата е закупена в началото на 70те за ...$150 000!!!
          Не знам каква е частта на имотите в портфолиото му, но печели много от продажби на имоти.
          Партия была, есть и будет есть!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Нищо не знаеш ама не виждам смисъл да влизам в безмислени спорове.Мисля че казах има имоти за 0,6% от цялото портфолио.
            Не знам от къде я видя тая цифра 0,6% ама щом казваш ок.На мен пък въобще не ми се занимава със спорове.Имам си един редкретенчо дето се забавлявам с него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Напротив.Бъфет има много имоти които работят за него.Да съгласен съм,че много пари е направил и продължава да прави чрез фондовата борса,но той е отделил доста внимание към имотите.Борсата е начин да изкараш много по голям профит от имотите да речем,но е и също толкова рискова ако не продадеш навреме.Имам имоти имам и доста акции.Знам какво може да очаквам и от двете.
              Нищо не знаеш ама не виждам смисъл да влизам в безмислени спорове.Мисля че казах има имоти за 0,6% от цялото портфолио.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Примернио с банкови и застрахователни компании.И много други компании но не и с имоти.Ако беше инвестирал в имоти сега нямаше да е мулти милиардер а най обикновен милионер.
                Напротив.Бъфет има много имоти които работят за него.Да съгласен съм,че много пари е направил и продължава да прави чрез фондовата борса,но той е отделил доста внимание към имотите.Борсата е начин да изкараш много по голям профит от имотите да речем,но е и също толкова рискова ако не продадеш навреме.Имам имоти имам и доста акции.Знам какво може да очаквам и от двете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                  Редкретенчо много трябва да четеш моето момче.Много си елементарничък.Прости разсъждения и безброй измишльотини за пандизи и прочие.Дръж се като пораснал.Не се прави на пуберитет.Излагаш се.Няма смисъл да се напъваш да се мериш с мен.Невъзможно е повярвай ми!
                  Не се и опитвам, то това остана - с пропаднали престъпници да се меря
                  Да пусна ли тук воплите ти пандизчийски? Че ти си осъден и лежал бе драги хахахаха! Преебан дребен тарикат, няма луди да ти завиждат и да искат да са на твоето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    А компанията му с какво се занимава ? Айде да вземеш ти да прочетеш малко повече преди да пишеш.Всички знаем,че е голям инвеститор на борсата.
                    Примернио с банкови и застрахователни компании.И много други компании но не и с имоти.Ако беше инвестирал в имоти сега нямаше да е мулти милиардер а най обикновен милионер.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Радев, вкарай малко яснота на незрящите, в случая Яндокс кретена и баш топ Кретена от Ловеч-Оснабрюк в резюме - злато, цени в злато от началото на века в топ локации в провинцията и защо къща струвала милион в злато (не се знае в какви Бг лева е струвала тази перла-имот и колко пъти е бил деноминиран Бг лева оттогава) сега и 100К не може да и вземе Яндоксчо например - виден златар и инвеститор с объркани сметки. За него няма справедливост нещо.
                      Падна ми батерията, и си лягам. Обясни му с думи прости защо ще е вечно на перона в колянно-лакътна позиция.
                      Благодаря! Задачата ти не е лека!
                      Tова е дълга тема ако седна да пиша ще ми отнеме 1 седмица.Само едно да вметна.Преди 100 години златото е било пари.Сега си е най обикновена стока.
                      Last edited by nradev; 26.08.2021, 01:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Народът е отсъдил-сиромах човек, жив дявол
                        То това е така ама станаха и прости.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Май си прав.Изяждат се от вътре.Болни са вярно.Бог да ги прости!
                          Народът е отсъдил-сиромах човек, жив дявол

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Бъфет не инвестира в имоти и затова е мулти милиардер.Само 0,6% от активите му са в имоти.А ограмотете се малко и после пишете.
                            А компанията му с какво се занимава ? Айде да вземеш ти да прочетеш малко повече преди да пишеш.Всички знаем,че е голям инвеститор на борсата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin

                              Теб те видяхме , можеш само да просиш пари от панделата Правил ли си го? Еми правил си го, оттам нататък освен смях да правиш - друго няма.
                              Къде Бъфет, къде пък Тръмп дето втория се счупи от фалити
                              Май не правиш разлика между фалит на физическо лице и фалит на юридическо лице.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Ти представяш ли си как ги яде това,че са сиромаси.То им личи от далеч.Ама стават смешни.Все едно аз да се надсмивам на именията на Тръмп или империята от недвижими имоти на Бъфет.
                                Бъфет не инвестира в имоти и затова е мулти милиардер.Само 0,6% от активите му са в имоти.А ограмотете се малко и после пишете.

                                Коментар

                                Working...
                                X