IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    не
    засега тези ми пари ще стоят в тези активи
    цени 2016 - не са лоши
    прекалено много кеш имам
    а се придържам към едно еврейско правило
    Ама защо ? Ето ,бота се чуди какви хора ги вършим тези неща Вкарай ги в това от което са спечелени !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      това изобщо не е вярно
      тъй като е казано доста наивитетно -
      разгледана е САМО опцията имот - банка

      ако се разглеждат повече възможности срещу
      тази на закупуване на НИ СЕГА на тези цени
      ще блесне несъстоятелноста на горния пример

      хихихихи
      Хайде, напиши го ти по-умно хахаха
      Ще продаваш ли Поморие и апартаментите в Боровец ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Прекрасно ти се е получило в Боровец и Поморие, сега ще ги продаваш на пазарна цена , нали ?
        не
        засега тези ми пари ще стоят в тези активи
        цени 2016 - не са лоши
        прекалено много кеш имам
        а се придържам към едно еврейско правило

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Никой от нас не пише колко от дохода си ще похарчим въпреки ,че колкото и да е пак е по-добре от това да ги паркираш в банките без да взимаш нищо от тях. Поне някакъв наем ще капе вместо да им плащаш таксите. Тези които купуват с кредити ги взимат за да ги ползват лично те и семействата им и да живеят в тях.
          това изобщо не е вярно
          тъй като е казано доста наивитетно -
          разгледана е САМО опцията имот - банка

          ако се разглеждат повече възможности срещу
          тази на закупуване на НИ СЕГА на тези цени
          ще блесне несъстоятелноста на горния пример

          хихихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            нищо не купувам на тия цени освен в Банско
            където са ДВЕ ЗА ЛЕВ
            хихихихи

            навсякъде другаде цените са БАЛОН
            и хипер надути
            който сега закупи - цял живот ще съжалява

            п.с
            на Боровец и Поморие - може- ако ви продават на цени 2016
            като на мен ( поради редица стечения на обстоятелствата - лични )
            хихихихихи
            Прекрасно ти се е получило в Боровец и Поморие, сега ще ги продаваш на пазарна цена , нали ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              За една средна годишна заплата бих го разбрал (и аз така правя) ама да дадеш 10 годишни е 100 пъти по малко вероятно да намериш по голям балък.
              В тази връзка имот в еБанско за 200€ е повод за размисъл. И доста често съм го мислил. Не съм измислил още кой да работи и да дава хоумофис-а в банско
              Никой от нас не пише колко от дохода си ще похарчим въпреки ,че колкото и да е пак е по-добре от това да ги паркираш в банките без да взимаш нищо от тях. Поне някакъв наем ще капе вместо да им плащаш таксите. Тези които купуват с кредити ги взимат за да ги ползват лично те и семействата им и да живеят в тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Не се чуди и ти и аз и Яндокса ,а и всички пишещи тук го правим
                Ти си купуваш апартаменти в Атина и се чудеше дали да не прекупиш и в Истанбул, Яндокса, прекупи в Поморие и Боровец и се чуди дали да не купи в Банско ,така сме всички
                нищо не купувам на тия цени освен в Банско
                където са ДВЕ ЗА ЛЕВ
                хихихихи

                навсякъде другаде цените са БАЛОН
                и хипер надути
                който сега закупи - цял живот ще съжалява

                п.с
                на Боровец и Поморие - може- ако ви продават на цени 2016
                като на мен ( поради редица стечения на обстоятелствата - лични )
                хихихихихи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Не се чуди и ти и аз и Яндокса ,а и всички пишещи тук го правим
                  Ти си купуваш апартаменти в Атина и се чудеше дали да не прекупиш и в Истанбул, Яндокса, прекупи в Поморие и Боровец и се чуди дали да не купи в Банско ,така сме всички
                  За една средна годишна заплата бих го разбрал (и аз така правя) ама да дадеш 10 годишни е 100 пъти по малко вероятно да намериш по голям балък.
                  В тази връзка имот в еБанско за 200€ е повод за размисъл. И доста често съм го мислил. Не съм измислил още кой да работи и да дава хоумофис-а в банско
                  Last edited by bota156; 27.08.2021, 08:31.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    И ще извадиш парите от мястото дето се множат и ще ги захвърлиш в едни 4 стени дето само се рушат и губят?
                    Акъла ми не го побира кои и защо би го направил?
                    Не се чуди и ти и аз и Яндокса ,а и всички пишещи тук го правим
                    Ти си купуваш апартаменти в Атина и се чудеше дали да не прекупиш и в Истанбул, Яндокса, прекупи в Поморие и Боровец и се чуди дали да не купи в Банско ,така сме всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                      А тези които знаят как да завъртят на печалба спечелените пари, с печалбата да купят недвижим имот.
                      И ще извадиш парите от мястото дето се множат и ще ги захвърлиш в едни 4 стени дето само се рушат и губят?
                      Акъла ми не го побира кои и защо би го направил?
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Най-вече служат за обиране на парите на измамени камилчета, дето нямат представа как да ги завъртят на печалба иначе
                        А тези които знаят как да завъртят на печалба спечелените пари, с печалбата да купят недвижим имот.
                        Партия была, есть и будет есть!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Абе не мое така, имотите не са инвестиционен инструмент, те са колиби за жиееене за всеки ватман и хлебар като Яндокса който е изчислил че само ,,да е близо до метрото" е важно от локационна гледна точка, но разбира се само за удобство, цената требе да е същата.
                          Та те не повишават стойност, раздават ги на всеки калпак хитрец разменящ кокошка за кон на драго сърце - демек къще у село за къще в Симеоново. Що не.
                          Най-вече служат за обиране на парите на измамени камилчета, дето нямат представа как да ги завъртят на печалба иначе

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Споко, не си го закъсал само ти:
                            https://www.investor.bg/analizi/113/...nozina-334429/
                            Силно растящите цени на жилищата в ЦИЕ са недостъпни за мнозина
                            Абе не мое така, имотите не са инвестиционен инструмент, те са колиби за жиееене за всеки ватман и хлебар като Яндокса който е изчислил че само ,,да е близо до метрото" е важно от локационна гледна точка, но разбира се само за удобство, цената требе да е същата.
                            Та те не повишават стойност, раздават ги на всеки калпак хитрец разменящ кокошка за кон на драго сърце - демек къще у село за къще в Симеоново. Що не.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                              тема : Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

                              отговор :

                              почти никакво вече
                              имотите ще тръгват да падат
                              и падането им ще е доста дълго
                              - много години
                              ще падат най вече срещу метали злато и сребро


                              локацията не играе абсолютно никаква роля във времето
                              тя не съхранява стойноста на кеша

                              в момента на покупка обаче ако се стига по лесно до метрото
                              може и да се вземе предвид
                              хихихи
                              Споко, не си го закъсал само ти:
                              https://www.investor.bg/analizi/113/...nozina-334429/
                              Силно растящите цени на жилищата в ЦИЕ са недостъпни за мнозина

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                                Кавръка се оказа прав за конфискациите обаче, айдя да ви е честита

                                https://www.investor.bg/ikonomika-i-...na-bsp-334427/
                                ти гледай там зелените да не дойдат при вас.
                                мани ни нази тука.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X