IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Бъркаш сметките.

    20 франка (злато) струват 600 лв.

    500 монети (по 20 франка) х 600 лв = 300 000 лв


    Студентски град и Зоните не са лоши за под наем.
    А ти да осъдиш СУ...Математика учите ли там?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Обръщай маломерките в 6,45 грамови докато е време. Догодина една маломерка досами Бизнес Парка ще струва не повече от 1000 франка.
      Ето доживях да се съглася с тебе....Според мен и тия са му много.Бизнес парка ще го преквалифицират или в свинеферма или в гъбарник...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Тия ги изкарах предната седмица, гледам тук - балъци, рекох да ви купя жълтиците, като не можете да смятате
        Е, поздравления Крети. Понякога И смелите печелят. Дано да си продал койните на връо..... ,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мен точно това ме притеснява
          1 000х600лв = 600 000лв
          Венко да вземеш да осъдиш УНСС то да ти върне прасетата и кинтите дето даде за дипломата .....и ако може обезщетение да ти плати

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            да, така може.
            аз ги броя 1монета /20 франка/ 600лв.

            студентски е леш като ги няма студентите. а те всяка година намаляват.
            за зоните нямам наблюдения с наемите.
            А Бостаня как е като ги нема врътеливите дупари?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              то и ти във интернета даваш оценки на тоя и оня та разликата е другаде ....
              Ми то в интернета има доста изтрещели винаги купуват евтино и продават скъпо печелят от битхуйни форекс имоти злато акции....Само печелят по 1000 еврака дават на нощ за курви....Според теб редовни ли са?Или са се добрали до компютъра на Четвърти километър.Иначе няма двеста кинта за такса поддръжка и им е скъпо.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                https://www.pariteni.bg/novini/pari/...-sofiia-233223

                Младост 1 оглавява класацията за най-предпочитан квартал за живеене в София.
                Най-голям (13%) е делът на анкетираните, които искат да намерят своя дом в район Младост, като посочват на първо място микрорайон Младост 1.
                искат, ама нема /бележка на редакцията/

                Като най-неатрактивни се оказват кварталите Княжево, Зона Б-18, Зона Б-19, Сердика, Студентски град и Павлово.

                пеше, тоя какви ги пише тука?
                Тоя е некой кат Джонката с големи претенции дошъл от майната си човек който не познава София.Прочети го какво е написал само.Ако ще сравняваме транспорта на Зоните и Света Троица с този на Папурете то е ясно Бостаните губят.И с училищата е така и с каквото се сетиш.Явно човека има финансови интереси да пише подобни дришни.Но мен не ме интересува кой тъпак кво пише..Аз в Бостаня не стъпям ако ще Тръмп и Путин да се заселят там...Аз излизам от дома и съм в парка имам си двор наблизо само самолетна спирка няма магазини бол за всичко за кърищата не искам и да чувам...Интересно как е изпуснал Вадите манастирите ливадите Витошите....А и да ми пише за стари Софийски квартали изприщих се като му прочетох глупотевините.Тъпака да вземе да извади една карта на София отпреди век и да види кои квартали са у София и кой са села около София....Иначе нема проблем който иска да се завира по кърищата негова воля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  Ами колко да е захлебил, -40% ли колко беше за последните 2-3 дни. Яд ме е че изпуснах да взема на 31-32 биткойн и под 2000 етериум.
                  Мен тия спадове не ме ловят въобще, друга ми е играта.

                  ПП: като смяташ че си струва, вземи сега на 41, какво ти пречи - до 64 има 50%?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Света Троица даже не се споменава - то там даже и най-големите мизерници не искат да стъпват, камо ли да живеят.
                    Тоя де ги пише такива е некой виртуален милионер кат тебе живее у Люлин ама претенциите големи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Ами колко да е захлебил, -40% ли колко беше за последните 2-3 дни. Яд ме е че изпуснах да взема на 31-32 биткойн и под 2000 етериум.
                      той от много преди да се надуе тазгодишния балон е в играта
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        крети разцъква отдавна крипто ...та си мисля, че е захлебил...само предположение.
                        Ами колко да е захлебил, -40% ли колко беше за последните 2-3 дни. Яд ме е че изпуснах да взема на 31-32 биткойн и под 2000 етериум.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Във виртуалното пространство моеш да земаш заеми колко искаш и когато искаш.Можеш да си навсякъде по света и яко да печелиш да даваш по 1000 евро за елитни каки сека нощ.Въобще каквото си помислиш и пожелаеш с мисълта то веднага реалност....Явно Бог допусна интернета за да ни подготви за другия свят от рано..Там пророците казват било така
                          то и ти във интернета даваш оценки на тоя и оня та разликата е другаде ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            е, не може без жертви, колега пачанга.
                            ако не си купил 2008-2009, сигурен съм, че ще купиш на следващия връх.
                            мише, на връх не купувам.аз съм спекулант със имотите. наемодател не съм въпреки ,че стои това и онова празно но не ми се занимава с глупости .апартамент правен за хилядарки 2005 примерно ,да го отдам на някой сульо за 1000лева. не мерси , ти си по тая част доколкото знам .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Пак ли заем ще взимаш ?
                              Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
                              крети разцъква отдавна крипто ...та си мисля, че е захлебил...само предположение.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Пак ли заем ще взимаш ?
                                Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
                                Във виртуалното пространство моеш да земаш заеми колко искаш и когато искаш.Можеш да си навсякъде по света и яко да печелиш да даваш по 1000 евро за елитни каки сека нощ.Въобще каквото си помислиш и пожелаеш с мисълта то веднага реалност....Явно Бог допусна интернета за да ни подготви за другия свят от рано..Там пророците казват било така

                                Коментар

                                Working...
                                X