IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да купувам ли, че утре подпис ...
    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Ти ли ти ли знаеш какво притежаваме аз Ратен, защо не се обърнеш към агенцията, а гадаеш?
      Каква агенция!?!!
      Нещо си се нашмулил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Адреналинчо, първо питайте с Плъха, къде е имота на Пачанга и колко квадрата е, и тогава му давайте акъл.
        Единия с три ниви и два курника на село, другия с маломерен курник под наем в студентското гето и тръгнали да се подиграват на собственици на тухлени имоти в София.
        Ми така е, като не четете.
        Ти ли ти ли знаеш какво притежаваме аз Ратен, защо не се обърнеш към агенцията, а гадаеш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          А Бостаня как е като ги нема врътеливите дупари?
          А на село как е? Викаш имаш голем "парк".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Адреналинчо, първо питайте с Плъха, къде е имота на Пачанга и колко квадрата е, и тогава му давайте акъл.
            Единия с три ниви и два курника на село, другия с маломерен курник под наем в студентското гето и тръгнали да се подиграват на собственици на тухлени имоти в София.
            Ми така е, като не четете.
            хич не ме интересува, рулетка.
            и за твоя наем не ми дреме колко е
            това в случай, че се чудиш защо не те питам,

            пачангата ме зачуди не с това, че имал имот неоправян от 2005-та
            а, че бил СПЕКУЛАНТ в имотиту!?

            представяш ли си го? откак е у форума реве от цените, но иначе бил спекулант.
            а ти си обикновен смешник, рулетка.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз си оправих грешката, но и колегата Ратко (който е голям инвеститор и пич) беше сбъркал сметката с 1000-та франка.

              Така че и големите грешат.
              на мен ми е простено.
              едвам изклАсих първата част на висшата математика в у не се се
              всичко от училище бях забравил
              виж втора част я прелетях с отличен 4.

              грешките се поправят, евго.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                А ти да осъдиш СУ...Математика учите ли там?
                Аз си оправих грешката, но и колегата Ратко (който е голям инвеститор и пич) беше сбъркал сметката с 1000-та франка.

                Така че и големите грешат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Мен тия спадове не ме ловят въобще, друга ми е играта.

                  ПП: като смяташ че си струва, вземи сега на 41, какво ти пречи - до 64 има 50%?
                  Не смятам, че сега си струва, на 31 беше ок ама го изпуснах защото заспах преди да се сетя да сложа стоп. Иначе имах 3 крипто валути купувани когато биткойня беше 9к а етериума под 1000, ама се полакомих и продадох докато падаше всичко на 49, сега не ми се купува на тези нива.
                  Щеше ми се да оцеля върха, ама не успях от лакомия.

                  Коментар


                  • Адреналинчо, първо питайте с Плъха, къде е имота на Пачанга и колко квадрата е, и тогава му давайте акъл.
                    Единия с три ниви и два курника на село, другия с маломерен курник под наем в студентското гето и тръгнали да се подиграват на собственици на тухлени имоти в София.
                    Ми така е, като не четете.

                    Коментар


                    • И ся кво се оказа, че пачангата е страшен имотен лъв, гнуси се да отдава на 1000лв. наем, при положение, че 99% от целокупното население би дало мило и драго да вземе подобен наем...заплатка и накаврък национализирайте имотите на този империалист

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Нито знаеш къде нито нищо но пак се изхвърляш, пак ти казвам 1000 от воле и заминава за няколко дена но дали ще го съсипвам, не мисля . Виж ако има възможност за спекула след време бих превъртял едни пари с някакви оборотни копторчета
                        ПП Гардероб за 3 бона 2005 -та дали ще го изхвърля ,как мислиш ?
                        пачанга, ма ти имотен спекулант ли си?
                        па как не те прочетох да си купил нещо от 2005-та насам?
                        или ти спекулираш, като не купуваш.

                        пп гардероба от 2005-та може да го изхвърлиш със се балтоните вътре.
                        нема да им дойде модата скоро и на 2-те неща.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          е сметни го и с елката
                          1 000 по 600 равно на 600 000
                          ти в ту ли носи ягнето и дамаджаната?
                          Венко С,етката не е 1000 *600 а 50*600

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            пачанга, на тоя де е "правен за хилядарки" 2005-та мое да му земеш 600лв...ако го освежиш малко и смениш мебелите.
                            1000 нема кой да ти даде посмъртно.
                            личи си, че не си по тая част.
                            Нито знаеш къде нито нищо но пак се изхвърляш, пак ти казвам 1000 от воле и заминава за няколко дена но дали ще го съсипвам, не мисля . Виж ако има възможност за спекула след време бих превъртял едни пари с някакви оборотни копторчета
                            ПП Гардероб за 3 бона 2005 -та дали ще го изхвърля ,как мислиш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Венко да вземеш да осъдиш УНСС то да ти върне прасетата и кинтите дето даде за дипломата .....и ако може обезщетение да ти плати
                              е сметни го и с елката
                              1 000 по 600 равно на 600 000
                              ти в ту ли носи ягнето и дамаджаната?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                мише, на връх не купувам.аз съм спекулант със имотите. наемодател не съм въпреки ,че стои това и онова празно но не ми се занимава с глупости .апартамент правен за хилядарки 2005 примерно ,да го отдам на някой сульо за 1000лева. не мерси , ти си по тая част доколкото знам .
                                пачанга, на тоя де е "правен за хилядарки" 2005-та мое да му земеш 600лв...ако го освежиш малко и смениш мебелите.
                                1000 нема кой да ти даде посмъртно.
                                личи си, че не си по тая част.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X