IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    И какво очакваш Рулетка да се случи след това? Да продадат имот на безценица на някой рулеткаджия???, хахахахахахааааа пълното нещастие в утопиите на влакогонците-перонджии

    ПП Колко хиляди пъти в темата е написано за рулеткоподобни, да не реват на чужди гробища, колко??????????
    Абе беха си направили по едно време група и всеки петък от 10ч ходеха да плачат групово на Римската стена за поевтиняващите ни имоти

    После се оказало че всъщност не им е било чак толкова мъчно щото имотите поскъпвали та групата се разпаднала

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Джудже, е тука вече позна.
      Ще почне катеренето и още как.
      Особено когато банките започнат да си прибират това, което е тяхно.
      И какво очакваш Рулетка да се случи след това? Да продадат имот на безценица на някой рулеткаджия???, хахахахахахааааа пълното нещастие в утопиите на влакогонците-перонджии

      ПП Колко хиляди пъти в темата е написано за рулеткоподобни, да не реват на чужди гробища, колко??????????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

        Благодаря на Selena & Zalmoxis за добрите думи. Извинявам се за това, че намесих въпроси от лично естество в темата, но определено, това което ми казаха хората от тази тема, с които се чух днес и подкрепата във форума са голяма утеха и източник на кураж. Стига мелодрами, успех на участниците на имотния пазар - купувачи, продавачи и държачи!
        Номче надявам се всичко да приключи успешно с детето това са важните неща в живота

        А относно това че си оставаш понижител лошо няма - Понижителството в днешно време е за истински мъже с големи топки, железни нерви и излишни пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Джудже, е тука вече позна.
          Ще почне катеренето и още как.
          Особено когато банките започнат да си прибират това, което е тяхно.
          Ако не си забелязал банките даже вече не искат да прибират и чуждите пари

          Какви времена настанаха отиваш да дадеш на банката пари без лихва и тя не ги иска

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Прави ли ти впечатление, че се продават доста апартаменти, които са дизайнерски (или поне така изглеждат) завършени и напълно обзаведени и сякаш никой не е живял в тях след довършването (респективно след основния ремонт ако са старо строителство) - на какво се дължи това според теб.

            не е ли по-добре собствениците/инвеститорите им да пуснат наематели на хубав наем и да ги жулят всяка година с актуализация +10% минимум.
            Страхотна идея как не сме се сетили до сега да правим дизайнерски апарти та да ги отдаваме под наем

            Берти има хора които от това правят пари могат със сравнително малък паричен ресурс да направят един апарт да изглежда добре и да го продадат по бързо и на по висока цена

            Такъв апарт ако го даваш под наем ще трябва да му искаш над 1500лв наем в зависимост от размера местоположението и лукса вътре не че няма и за такива апарти наематели но аз съм по скоро скептичен към тази ниша

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

              Рулетка, защо пак си объркал темата? Наемите са ти по-интересни, че скоро започва катеренето и при тях.
              Джудже, е тука вече позна.
              Ще почне катеренето и още как.
              Особено когато банките започнат да си прибират това, което е тяхно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Всъщност работят, въпреки, че излиза обратното съобщение. Дано се оправи детето Ви.
                Благодаря на Selena & Zalmoxis за добрите думи. Извинявам се за това, че намесих въпроси от лично естество в темата, но определено, това което ми казаха хората от тази тема, с които се чух днес и подкрепата във форума са голяма утеха и източник на кураж. Стига мелодрами, успех на участниците на имотния пазар - купувачи, продавачи и държачи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  Рулетка, защо пак си объркал темата? Наемите са ти по-интересни, че скоро започва катеренето и при тях.
                  Прави ли ти впечатление, че се продават доста апартаменти, които са дизайнерски (или поне така изглеждат) завършени и напълно обзаведени и сякаш никой не е живял в тях след довършването (респективно след основния ремонт ако са старо строителство) - на какво се дължи това според теб.

                  не е ли по-добре собствениците/инвеститорите им да пуснат наематели на хубав наем и да ги жулят всяка година с актуализация +10% минимум.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Как е положението с курниците!
                    Ъпърляците-брокерчета успяват ли да уплашат некоя плашлива душица и да я набутат с доживотна ипотека.
                    Рулетка, защо пак си объркал темата? Наемите са ти по-интересни, че скоро започва катеренето и при тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                      Не работят личните съобщения, пробвах да пиша на Лева, не става
                      Всъщност работят, въпреки, че излиза обратното съобщение. Дано се оправи детето Ви.

                      Коментар


                      • Как е положението с курниците!
                        Ъпърляците-брокерчета успяват ли да уплашат некоя плашлива душица и да я набутат с доживотна ипотека.

                        Коментар


                        • Nomche, стискам палци всичко да мине по най-лекия възможен начин. Бързо и безпроблемно възстановяване!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Ох, по-голяма болка от това да е болно детето няма Много съжалявам и пожелавам бързо и успешно възстановяване !
                            Не съм се сблъсквала с такъв проблем, но погледни какво открих
                            https://www.dw.com/bg/%D0%BC%D0%B8%D...%81/a-53367622

                            Отново пожелавам успешно възстановяване !
                            Скъпа,

                            В тези жеги би трябвало да си в Созопол. Ако е така дай знак. Аз ще идвам до там с децата идната седмица и ще се радвам да пием по бира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                              Благодаря Лев, специални благодарности също на Песи и Купата. Много бърза, човешка и мъжка реакция и подкрепа от тяхна страна, много съм признателен. Дано се размине всичко, та повод за черпане да има, можеше и при по-лежерни обстоятелства да се случи това, но животът за това е пъстър.

                              Макар подкрепата да дойде от повишителската страна на форума, засега оставам по-скоро понижител, хаха.
                              Радвам се че срещам хора тук и мъже!
                              То и аз като нещо не успявам да купя и аз ще започна да понижавам, дали ще успея обаче.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Ох, по-голяма болка от това да е болно детето няма Много съжалявам и пожелавам бързо и успешно възстановяване !
                                Не съм се сблъсквала с такъв проблем, но погледни какво открих
                                https://www.dw.com/bg/%D0%BC%D0%B8%D...%81/a-53367622

                                Отново пожелавам успешно възстановяване !
                                Благодаря Dury. Засега положителното е човещината тук във форума и доста доброто лекарско отношение, което срещнахме тези дни покрай нашия случай, а много болници се наложи да посетим за 24 часа. Винаги в моето семейство сме имали приятели лекари, затова съм ги възприемал с нужното уважение, но голяма част от тези непознати хора последните няколко дни ме впечатлиха дори още повече.

                                Що се отнася до статията, точно на място е и да, това е другата възможност за диагноза на нашия случай. Въпреки, че и двамата родители сме ваксинирани от преди няколко месеца, възножно е да го е карал безсимптомно покрай детската градина.

                                Иначе смятах да не пиша в темата известно време, даже мисля успях за малко повече от седмица, но какво нещо е живота, хихи. Още веднъж благодарности на всички.
                                Last edited by nomche; 17.07.2021, 19:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X