IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    дури,
    фотографията е изкуство
    предполагам, че това апартче на живо ще е много много мъничко.

    ПП ако намериш нещо изгодно в този ценови диапазон го пращай на ЛС на твоя другар купата, че той търси в този ценови диапазон.
    Ето и още нещо интересно в този ценови диапазон

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6x1vqv&f1=1

    Значи има, не е като да няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      дури,
      фотографията е изкуство
      предполагам, че това апартче на живо ще е много много мъничко.

      ПП ако намериш нещо изгодно в този ценови диапазон го пращай на ЛС на твоя другар купата, че той търси в този ценови диапазон.
      Не знам ,Берти, аз го гледам само на картинка. Така гледам и имотите в Созопол, но те така са отлетели в небесата ,че определено не ми се дават тези пари за тях. Ще губя пари, то се е видяло

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Без да се заяждам си мисля, че това не е зле :

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6x1taz&f1=1
        дури,
        фотографията е изкуство
        предполагам, че това апартче на живо ще е много много мъничко.

        ПП ако намериш нещо изгодно в този ценови диапазон го пращай на ЛС на твоя другар купата, че той търси в този ценови диапазон.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

          Скъпа,

          В тези жеги би трябвало да си в Созопол. Ако е така дай знак. Аз ще идвам до там с децата идната седмица и ще се радвам да пием по бира.
          За съжаление ако отида до Созопол, тази година ще е в края на лятото. Има и такива моменти за жалост, човек колкото и добре да живее му се налага да работи от време на време

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Добре, обясни тогава: При сегашните ценови нива какво може да се купи за сума до 100к и да се отдаде под наем с елементарна доходност. Май нищо, освен 15 квадрата дупка в Овча Купел. Това брои ли се за имот изобщо?
            Без да се заяждам си мисля, че това не е зле :

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6x1taz&f1=1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              В нормалните квартали цените са 2000 без ДДС върху фалшивите квадрати. Един такъв двустаен с паркомясто излиза не 150к, а 250к и нагоре. Тристаен 350к. И шансът да намериш изобщо нещо подходящо дори на тези цени е едно към хиляди.
              опитах се да съм по-малко придирчив, но ледчо се прави на ударен. знам, че дури има и не е само дури с имоти по-висок клас по разбиранията на форума, НО купуваМЕ ли на тези нива - НЕ. Това ми беше идеята, че в момента прозорецът е затворен за хората, които искат да правят бизнес с имоти и могат да вържат 2 и 2. За търсещите за лично ползване - все някога трябва да купят и ако стискат еврото на 0 лихва си е напрежение - Факт!

              Това с 'дизайнерските' апарти беше просто обръщане на внимание, че единствения начин собственика им да излезе сух от водата или с малко печалба е като ги продаде ( това ако ги е купил в последните 2 години )

              ПП единствените имоти, които лично за мен са интересни и що годе добри цени в този момент са ЗЗ ( и не на всяка цена) и за глезене нещо кокетно и класно по морето, но не къща/парцел, защото изискват много време да им отделя човек. По морето има изтегляне на купувачи, които платиха луди пари с обещания за добра неосъществена доходност. Имоти продавани по 1000+Е преди 10г сега се продават по 500-700Е довършени до ключ. Друг е въпросът, че е лудница с това презастрояване.
              Last edited by bertram; 18.07.2021, 09:16.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Сам си пишеш щуротии сам си се опровергаваш

                Ти даде уникалната идея да сме правели дизайнерски апарти и да ги отдаваме под наем пък сега сметката не ти излиза

                Има хора като Дъри които отдават и скъпи апарти, но за мен съм преценил че това не е изгодно, а ти ако искаш супер люкс ги прави и ги отдавай
                Добре, обясни тогава: При сегашните ценови нива какво може да се купи за сума до 100к и да се отдаде под наем с елементарна доходност. Май нищо, освен 15 квадрата дупка в Овча Купел. Това брои ли се за имот изобщо?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  нормален двустаен чисто 65 кв ти го продават на 78кв поне с общи части по 1300-1400 в не топ район, но все пак добър + разходи и тн ти стъпва на 110К ойро без довършителни, обазавеждане и гараж. С ремонт и обзавеждане стъпва на 135К ойро поне. ( за 110К апартамент няма да го оставиш на бдс) сложи и един граж по-скоро парко място... ето ти 150К Е .. на такова нещо колко наем трябва да му търсиш, че да си струва ?

                  и какво излиза, че подобен апартамент е само за нуждаещи се от собствено жилище и имащи 150К спестени или кредит от добрата банка, а за инвеститори не става или по-скоро можещи да смятат инвеститори.

                  колко от тук пишещите повишители могат да кажат - в последните 2 години купих 1,2,3 апарта двустайни 150к до ключ и печеля от тях?
                  само си чешем езиците и се хвърлят яки цифри, а никой не нагазва в дълбокото да купи на този пазар.
                  по мои сметки 'прагът' на търпимост на пишещите тук без значение повишител или понижител е 70-80К двустаен ново в нормален квартал и 90-100 тристаен ново в нормален квартал - при това за мнооого малка част са постижими цени... останалото е лакърдия.
                  В нормалните квартали цените са 2000 без ДДС върху фалшивите квадрати. Един такъв двустаен с паркомясто излиза не 150к, а 250к и нагоре. Тристаен 350к. И шансът да намериш изобщо нещо подходящо дори на тези цени е едно към хиляди.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Хубаво нещо са си имотите . Няма по-сладко нещо от наемите.
                    Каквото и да им говориш няма да те разберат те си знаят едно - Седи лисицата под асмата и си вика сигурно е кисело

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      нормален двустаен чисто 65 кв ти го продават на 78кв поне с общи части по 1300-1400 в не топ район, но все пак добър + разходи и тн ти стъпва на 110К ойро без довършителни, обазавеждане и гараж. С ремонт и обзавеждане стъпва на 135К ойро поне. ( за 110К апартамент няма да го оставиш на бдс) сложи и един граж по-скоро парко място... ето ти 150К Е .. на такова нещо колко наем трябва да му търсиш, че да си струва ?

                      и какво излиза, че подобен апартамент е само за нуждаещи се от собствено жилище и имащи 150К спестени или кредит от добрата банка, а за инвеститори не става или по-скоро можещи да смятат инвеститори.

                      колко от тук пишещите повишители могат да кажат - в последните 2 години купих 1,2,3 апарта двустайни 150к до ключ и печеля от тях?
                      само си чешем езиците и се хвърлят яки цифри, а никой не нагазва в дълбокото да купи на този пазар.
                      по мои сметки 'прагът' на търпимост на пишещите тук без значение повишител или понижител е 70-80К двустаен ново в нормален квартал и 90-100 тристаен ново в нормален квартал - при това за мнооого малка част са постижими цени... останалото е лакърдия.
                      Сам си пишеш щуротии сам си се опровергаваш

                      Ти даде уникалната идея да сме правели дизайнерски апарти и да ги отдаваме под наем пък сега сметката не ти излиза

                      Има хора като Дъри които отдават и скъпи апарти, но за мен съм преценил че това не е изгодно, а ти ако искаш супер люкс ги прави и ги отдавай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Адреналинчо, ти ми кажи какво си учил и завършил, защото ми се струва, че трудно би разбрал нещата, които бих ти обяснил.
                        Трябва да четеш, трябва!
                        Хахахахаха, че мен и теб ни делят вагон книги бе бе чиляк...две магистратури в СУ + безброй квалификации. Може ли една амеба да обяснява на Айнщайн каквото и да е било?? Хахахахахааааа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          И какво очакваш Рулетка да се случи след това? Да продадат имот на безценица на някой рулеткаджия???, хахахахахахааааа пълното нещастие в утопиите на влакогонците-перонджии

                          ПП Колко хиляди пъти в темата е написано за рулеткоподобни, да не реват на чужди гробища, колко??????????
                          Адреналинчо, ти ми кажи какво си учил и завършил, защото ми се струва, че трудно би разбрал нещата, които бих ти обяснил.
                          Трябва да четеш, трябва!
                          Last edited by Три без коз; 18.07.2021, 02:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Ако не си забелязал банките даже вече не искат да прибират и чуждите пари

                            Какви времена настанаха отиваш да дадеш на банката пари без лихва и тя не ги иска
                            Пак си ги дрънкаш ей така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Абе беха си направили по едно време група и всеки петък от 10ч ходеха да плачат групово на Римската стена за поевтиняващите ни имоти

                              После се оказало че всъщност не им е било чак толкова мъчно щото имотите поскъпвали та групата се разпаднала
                              Хубаво нещо са си имотите . Няма по-сладко нещо от наемите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Страхотна идея как не сме се сетили до сега да правим дизайнерски апарти та да ги отдаваме под наем

                                Берти има хора които от това правят пари могат със сравнително малък паричен ресурс да направят един апарт да изглежда добре и да го продадат по бързо и на по висока цена

                                Такъв апарт ако го даваш под наем ще трябва да му искаш над 1500лв наем в зависимост от размера местоположението и лукса вътре не че няма и за такива апарти наематели но аз съм по скоро скептичен към тази ниша
                                нормален двустаен чисто 65 кв ти го продават на 78кв поне с общи части по 1300-1400 в не топ район, но все пак добър + разходи и тн ти стъпва на 110К ойро без довършителни, обазавеждане и гараж. С ремонт и обзавеждане стъпва на 135К ойро поне. ( за 110К апартамент няма да го оставиш на бдс) сложи и един граж по-скоро парко място... ето ти 150К Е .. на такова нещо колко наем трябва да му търсиш, че да си струва ?

                                и какво излиза, че подобен апартамент е само за нуждаещи се от собствено жилище и имащи 150К спестени или кредит от добрата банка, а за инвеститори не става или по-скоро можещи да смятат инвеститори.

                                колко от тук пишещите повишители могат да кажат - в последните 2 години купих 1,2,3 апарта двустайни 150к до ключ и печеля от тях?
                                само си чешем езиците и се хвърлят яки цифри, а никой не нагазва в дълбокото да купи на този пазар.
                                по мои сметки 'прагът' на търпимост на пишещите тук без значение повишител или понижител е 70-80К двустаен ново в нормален квартал и 90-100 тристаен ново в нормален квартал - при това за мнооого малка част са постижими цени... останалото е лакърдия.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X