IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Като бедняк на под 500 лева заплатка го обясняваш след 14-годишното слугуване в Диарбекир Изправяш ли си гърбицата на напречната греда сега хахахаха
    500 лева ми е бруто. Да, едва оцелявам, ако не са наемите съм заминал.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Ясно всичкото "перонджии " у форума са алчни богати пресметливи душици. Тоест правда раздаваш някаква такава, чрез обиди и изтъкване на собствената си значимост. Евала , ашколсун ! Цирк глобус !
      Овцете винаги ги е имало, уважаеми специалисте. Както искаш така го приемай. Губим пари всички, алчните дано да са се облекли в бизнес по твой модел и активи с по 200% за 5 години.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Бедните хора не ги подигравам. Те не са могли, няма да могат и сега, с бъдеще хептен. Подигравам гяволите, алчни и пресметливи...гърбица, точно така. И греда напречна.
          Като бедняк на под 500 лева заплатка го обясняваш след 14-годишното слугуване в Диарбекир Изправяш ли си гърбицата на напречната греда сега хахахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Бедните хора не ги подигравам. Те не са могли, няма да могат и сега, с бъдеще хептен. Подигравам гяволите, алчни и пресметливи...гърбица, точно така. И греда напречна.
            Ясно всичкото "перонджии " у форума са алчни богати пресметливи душици. Тоест правда раздаваш някаква такава, чрез обиди и изтъкване на собствената си значимост. Евала , ашколсун ! Цирк глобус !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Ти изнасяш лекции плевенски, че имота е светия грал. Това е. И не отговаря на истината .Както и обиждаш народа тука със едни квалификации в стил избягах от селото но то от мен не.Явно това те храни по някакъв начин което е жалко и трагично но ти дори не го осъзнаваш .А относно инфлацията, факт както и е факт ,че хората обедняват а не обратното ,щото инфрацията изпреварва .
              Бедните хора не ги подигравам. Те не са могли, няма да могат и сега, с бъдеще хептен. Подигравам гяволите, алчни и пресметливи...гърбица, точно така. И греда напречна.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                И когато говориш за народа беден не гледай само средната заплата и изопачената инфо в това отношение. Дори да има верни данни, сивата не се хваща, а и народа явно повечко отколкото смятате като процент има имоти, земя, наследствени активи които му дават възможности, сив бизнес, работа на повече от едно място и пр...
                Иди на летището и виж български не се говори вече почти. Прави си изводите.
                От работа който е забогатял да ми се обади . Изключенията потвърждават .Не на две , на пет места да работи ,само гърбица .Сивата икономика има още някоя годинка максимум .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Налапал си се с лафове, гледам...ефтинки са. Дали срещу вятъра или срещу вентилатора все тая.
                  Кефи ме викаш...кое бре? Заплата се не вдига всеки ден и никой не компенсира инфлацията и поскъпването. Ма и за това писах, вие се смеехте че от дефлация няма да излезнем. Народа бил беден и прочие глупости...
                  Айде измести лекциите по икономика към някой грамотен като тебе.
                  Ти изнасяш лекции плевенски, че имота е светия грал. Това е. И не отговаря на истината .Както и обиждаш народа тука със едни квалификации в стил избягах от селото но то от мен не.Явно това те храни по някакъв начин което е жалко и трагично но ти дори не го осъзнаваш .А относно инфлацията, факт както и е факт ,че хората обедняват а не обратното ,щото инфрацията изпреварва .

                  Коментар


                  • И когато говориш за народа беден не гледай само средната заплата и изопачената инфо в това отношение. Дори да има верни данни, сивата не се хваща, а и народа явно повечко отколкото смятате като процент има имоти, земя, наследствени активи които му дават възможности, сив бизнес, работа на повече от едно място и пр...
                    Иди на летището и виж български не се говори вече почти. Прави си изводите.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ако имаше повече от твоите "германци" у Лом за наематели скачах веднага с хан номер 1 по тез географски ширини. даже и prayer room щях да им спретна.
                      Кат на Пешко, те модерни по вашия край външните...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga

                        Има си начин какво се скрива и моеш да си избършеш само д-то с него .
                        Казах ти. Има хора тук и могат да ти потвърдят. Безапелационно. Това ти е достатъчно.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Вицове ,младежи ,село ,клоуни . Нервиш се нещо , слаб си .Поскъпването не ме засяга, поскъпването на имота имам в предвид. Виж поскъпването на труда не ме кефи ,щото ценообразуването е по стари цени и а вдигнеш а губиш оборот . Ама ти на заплата даже те кефи нищо че с увеличението на заплатката си купуваш по малко неща ! Но на корифея плевенски кво да обяснявам, той знае всичко . Мантрата е имот . Личните квалификации са сила неземна, сереш срещу вятъра и викаш малко ми е.
                          Налапал си се с лафове, гледам...ефтинки са. Дали срещу вятъра или срещу вентилатора все тая.
                          Кефи ме викаш...кое бре? Заплата се не вдига всеки ден и никой не компенсира инфлацията и поскъпването. Ма и за това писах, вие се смеехте че от дефлация няма да излезнем. Народа бил беден и прочие глупости...
                          Айде измести лекциите по икономика към някой грамотен като тебе.
                          Last edited by bulgarian lev; 10.07.2021, 23:54.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            С жена еврейка кво стенеш тогава.
                            Имам имоти, никога не съм писал за тях общо бе клоун, я се сопри и не ме квалифицирай. Вдевам ти в краруната че имотите ще поскъпват преди да се слупи онова нещо което наричаме Мяу.
                            Като имаш и ме сгъваш значи печелиш, ако ти не отърва поскъпването значи не можеш да им вземеш цената...може би само на онова в Йерусалим....ма то пък на жената. Греда!
                            И аз не броя в тези 330К жилището в което живея, наследствените кофтори, нито на жената.
                            Айде разказвай тез вицове на някой младеж от твойто село.
                            Вицове ,младежи ,село ,клоуни . Нервиш се нещо , слаб си .Поскъпването не ме засяга, поскъпването на имота имам в предвид. Виж поскъпването на труда не ме кефи ,щото ценообразуването е по стари цени и а вдигнеш а губиш оборот . Ама ти на заплата даже те кефи нищо че с увеличението на заплатката си купуваш по малко неща ! Но на корифея плевенски кво да обяснявам, той знае всичко . Мантрата е имот . Личните квалификации са сила неземна, сереш срещу вятъра и викаш малко ми е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                              Псувам по форумите ?! Ти си писател фантаст, много комплексиран при това ! В имот имам повече пара от тебе и два живота да живееш не можеш смогна с гастарски труд да стигнеш но ни се фукам ни стеням като тебе нито пък надмогвам селски над хората с думички перонец ,буш майстор и кви ли не селски лакърдии ! Ако искаш вади нотариалните актове , ще изтрием данни и прочие да видиме кой кого . Ако не млъквай и не стеняй повече . И тва ти го казва простия вифаджия !
                              ПП Може и на лични данните да си разменим , ако се разстеняш сега ,че нали лична информация .
                              Един съвет, даже на лични не поствай подобна информация. Даже на човек на когото вярваш.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Моето име е на тях бе плевенски изключая къщата в Йерусалим, на жената е тя и не я броим въобще. Спри с това стенание голям мъж си . Пънеш се че имаш и другите са клоуни , а спри се щото по имот те сгъвам в пъти . И ми обясни що трябва да купя аз, за кво, да пази стойност, всичко у имот и за кво бе шехерезадо ? Само имота ли пази стойност спрете тука няколко идиота да правите мантри .
                                С жена еврейка кво стенеш тогава.
                                Имам имоти, никога не съм писал за тях общо бе клоун, я се сопри и не ме квалифицирай. Вдевам ти в краруната че имотите ще поскъпват преди да се слупи онова нещо което наричаме Мяу.
                                Като имаш и ме сгъваш значи печелиш, ако ти не отърва поскъпването значи не можеш да им вземеш цената...може би само на онова в Йерусалим....ма то пък на жената. Греда!
                                И аз не броя в тези 330К жилището в което живея, наследствените кофтори, нито на жената. Ми нали тези които съм купил са и на жената, само едно купих на майка ми на името.
                                Айде разказвай тез вицове на някой младеж от твойто село.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X