IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Има го личното. Сега го видях. Разбрахме се! Споко!
    Благодаря Лев, специални благодарности също на Песи и Купата. Много бърза, човешка и мъжка реакция и подкрепа от тяхна страна, много съм признателен. Дано се размине всичко, та повод за черпане да има, можеше и при по-лежерни обстоятелства да се случи това, но животът за това е пъстър.

    Макар подкрепата да дойде от повишителската страна на форума, засега оставам по-скоро понижител, хаха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
      Не работят личните съобщения, пробвах да пиша на Лева, не става
      Има го личното. Сега го видях. Разбрахме се! Споко!
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
        Моля някой спешно да ми прати на СМС телефона на Bulgarian Lev, детето ми е със страшна диагноза Болест на Кавазаки и ми трябва да чуя някой, който може да помгне. Моят телефон е 0888353507
        Ох, по-голяма болка от това да е болно детето няма Много съжалявам и пожелавам бързо и успешно възстановяване !
        Не съм се сблъсквала с такъв проблем, но погледни какво открих
        https://www.dw.com/bg/%D0%BC%D0%B8%D...%81/a-53367622

        Отново пожелавам успешно възстановяване !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

          Така е и редно след толкова печатане. Когато печатането става безконтролно, то рано или късно цената на другите активи, компенсира обезценката при печатането. Единствения актив който не компенсира е кеша. Демек тия които държат кеш, плащат сметката и духат супата. Само гледай да пръскаш редовно против дървеници, че да не ти излапат старите курници.
          Няма страшно.Моите са с бетонова конструкция и гипскартон стени .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Не мога да дам прогноза колко още ще послъпнат имотите,но тук в Щатите старите курници избъскаха яки цени нагоре.Харесвайки рентиерството излезе така че купувайки жилища 2016 за почти 700к си запазих парите в тая инфлация . Наемите пък са чудесен доход с който да обикалям света.
            Така е и редно след толкова печатане. Когато печатането става безконтролно, то рано или късно цената на другите активи, компенсира обезценката при печатането. Единствения актив който не компенсира е кеша. Демек тия които държат кеш, плащат сметката и духат супата. Само гледай да пръскаш редовно против дървеници, че да не ти излапат старите курници.
            Last edited by the Judge; 17.07.2021, 16:57.

            Коментар


            • Не мога да дам прогноза колко още ще послъпнат имотите,но тук в Щатите старите курници избъскаха яки цени нагоре.Харесвайки рентиерството излезе така че купувайки жилища 2016 за почти 700к си запазих парите в тая инфлация . Наемите пък са чудесен доход с който да обикалям света.

              Коментар


              • Не работят личните съобщения, пробвах да пиша на Лева, не става

                Коментар



                • Моля някой спешно да ми прати на СМС телефона на Bulgarian Lev, детето ми е със страшна диагноза Болест на Кавазаки и ми трябва да чуя някой, който може да помгне.
                  Last edited by nomche; 17.07.2021, 18:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                    Не му давай такъв акъл, че се сещам къде ще довтаса. И както бехме първи врагове ще станем неразделни от масата и вискито (за негова сметка).
                    ми аз там периодически довтасвам. другия месец - пак.
                    чак врагове, не знам, но понякога наистина прескачам границата на добрия тон.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Венко от мен да знеш убавите работи стават бавно....Аз дебна един пияндурник дето го мързи да работи и порка да свърши парата за пиене от продажбата на таванското ателие и ще го оферирам за 250кв.м. идеална част от УПИ то и два гаража.Ама пие от скъпото уиски от 90 стотинки стограмката и нема да закъса скоро...Животът ме научи да чакам търпеливо.Ако направя и тоя удар повече нищо не искам...
                      това ще е много добър ход.
                      успех, пеше.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                        С 13% повече са сделките за имоти в Бургас за първото полугодие на 2021 г.:: Investor.bg
                        С 13% повече са сделките за имоти в Бургас за първото полугодие на 2021 г.

                        За центъра на Бургас цените на имотите се движат между 1300 и 1500 евро на кв. м, в Меден рудник – около 700 евро на кв. м, а в Славейков – 900 евро на кв. м

                        ================================================== ======================================

                        Амааа... Как така?!!! Нали уж имахме демографска криза и огромен демографски проблем? Кой по дяволите купува?!!! Защо купува?!!! Тия хора акъл нямат ли?!!!
                        важното е желание и пари да имат
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • С 13% повече са сделките за имоти в Бургас за първото полугодие на 2021 г.:: Investor.bg
                          С 13% повече са сделките за имоти в Бургас за първото полугодие на 2021 г.

                          За центъра на Бургас цените на имотите се движат между 1300 и 1500 евро на кв. м, в Меден рудник – около 700 евро на кв. м, а в Славейков – 900 евро на кв. м

                          ================================================== ======================================

                          Амааа... Как така?!!! Нали уж имахме демографска криза и огромен демографски проблем? Кой по дяволите купува?!!! Защо купува?!!! Тия хора акъл нямат ли?!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Заеби тези гаражи изпуснал си момента, скъпи са. След оная глупост форекса с маломерните. И Тук може да се нахендриш.

                            Според мен вземи нещо по морето. Има сценарии в един момент да отлепят поскъпването да се прехвърли и там.

                            И Да не стане така ще си ходите на почивка с жената , децата и бетер цялата рода. Все ще изкараш нещо да го пускаш на познати.
                            Пък е хубу да поотпуснеш душичката.
                            Не му давай такъв акъл, че се сещам къде ще довтаса. И както бехме първи врагове ще станем неразделни от масата и вискито (за негова сметка).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              диска тука ли е да чете.
                              от известно време почнах и аз да бръмча на гаражи.
                              немам удари като пешето, но като нема риба / да се чете маломерки/ и рака е риба.
                              Заеби тези гаражи изпуснал си момента, скъпи са. След оная глупост форекса с маломерните. И Тук може да се нахендриш.

                              Според мен вземи нещо по морето. Има сценарии в един момент да отлепят поскъпването да се прехвърли и там.

                              И Да не стане така ще си ходите на почивка с жената , децата и бетер цялата рода. Все ще изкараш нещо да го пускаш на познати.
                              Пък е хубу да поотпуснеш душичката.
                              Last edited by Майстора233; 17.07.2021, 11:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge

                                берджо, не те ли е срам сега, че толкова години мамеше накавръка. Хич ли не те гризе съвестта? Поне едно извинение да беше поднесъл на всички на перонЯ. Но, не. Мама те учила, че ти си най-умния и разбира се ти грешки не правиш, защо ще се извиняваш. Аз на твое място бих потънал вдън земя, а ти още имаш нахалството да пишеш тук и при това че огласи че се оттегляш.
                                Ха ха ха тоя и срам...Виж наглост и самочувствие в излишък има

                                Коментар

                                Working...
                                X