IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Сравнявал съм много пъти и резултатът никак не е в наша полза.

    ПС: А каква е регулярната цена? Тук на промо всичко е по-евтино, което говори какви огромни надценки слагат българските вериги.
    Стига с този негативизъм за България. То аз трябва да съм Песимиста :-)))
    https://m.dir.bg/business/pazari/kad...viya-za-zhivot

    Всяка верига си има собствена търговска политика ,
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.09.2021, 18:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Е, значи той ако се премести там и почне да плаща двойни цени в лидъл, трябва да му викаме линейка
      Много рано с промоцията,бе колега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Набедени експерти е БГ има доста.
        По скоро са платени, а не набедени. Набедени са тези ,които им вярват. И тези ,които ги цитират. Накрая ще се наиграят и ще станат наредени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          За наема сигурно е така. Въпросът е че сега караш на 2% чисто и си доволен :-), а трябва да е колко ? :-)
          Кой колко взимал на ден е ЕЖК. Според нумбеото се е вдигнала средната заплата до 800 евро / Митето е проверил :-)/
          Живота не е лесен в Атина сравнено със София за местните :-)
          нещата са сложни от дистанция като отдаваш, еле па като си се изпонапсувал с родата. Ако вдигна наема ще ми направят мръсно, па и за 100€ УНИКАЛНИ ядове да си направя за да е 5% а не 3,5%. Ще им дойде времето да ги продам, трябва да мине трансформацията на новия световен ред - 2025 и да видим какво що е станало и от мен и от света. Засега това ми е диверсификацията. Може да направя още една в Стамбул.
          Времената са бурни а аз нямам енергията да плувам в бурно море. Залагам си островчета и което оцелее
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
            Очаква се още по-голям скок на цените при имотите у нас - Последни Новини от DNES.BG

            Очаква се още по-голям скок на цените на имотите у нас
            Ще има и ръст на жилищното кредитиране, смята експерт


            ==============================================

            Амааа... Как така?!!! Но защо?!!! Откъде-накъде?!!!
            Набедени експерти е БГ има доста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

              Сравни lidl.de с lidl.bg лесно е :-)
              При асортимент 5-10 000 продукта / в Кауфланд са над 20 000/ винаги ще намериш няколко стотин или дори хиляди, които са по-евтини.
              Даден продукт може да е по-евтин поради много причини в Германия - например за млечните продукти субсидийте са много по-големи, фабриката е на място и съответно транспортните разходи са много по-ниски / за шоколади над 10-15% разлика/, обемите са различни, въпрос на КОНКУРЕНЦИЯ , местен протекционизъм, таргет за оборот и печалба на компанията и т.н.. Безкрай са възможните причини....:-)
              Факта е че специално с Германия храните са към 2 пъти по-скъпи / Гърция както Ботича каза към 50%/ Има и Европейска статистика по темата. Близо до нас като цени на храните са само Румъния и Полша.

              ПП Шоколади купувам чат пат за децата и обикновено са Ритер / в Германия са около 10-20% по-евтини преди като сравнявах, което е тамън транспорта/. Милка никога не съм купувал но по спомени като е на промо е към 1.50 не знам откъде изкара тези 2.69....

              ПП2 Ето сега проверих и в момента е 1.49 на промо в Кауфланд
              Сравнявал съм много пъти и резултатът никак не е в наша полза.

              ПС: А каква е регулярната цена? Тук на промо всичко е по-евтино, което говори какви огромни надценки слагат българските вериги.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                За наема сигурно е така. Въпросът е че сега караш на 2% чисто и си доволен :-), а трябва да е колко ? :-)
                Кой колко взимал на ден е ЕЖК. Според нумбеото се е вдигнала средната заплата до 800 евро / Митето е проверил :-)/
                Живота не е лесен в Атина сравнено със София за местните :-)
                Тия дето не си събираме имането по джобовете за шише мастика, даже ходим там да видим как е
                Добре че интернета е безплатен по парковете, да можете и вие да гледате Нумбео хахахаха!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  2k ЧИСТО е от малкия . Ама докога ще ви уча ....
                  Мога да вземам 3к ама ще трябва да се занимавам. Ако се полакомя за 4-5к щото и това е възможно ЩЕ ПОЧНАТ ПРОБЛЕМИТЕ - пропуснати наеми - празен, неплатени наеми, нови клиенти, освежаване - А това са РАЗХОДИ, РАЗХОДИ, РАЗХОДИ и пак на 2-3к ще слезна и ядовете в плюс. Затова и направения СТОИ. Като ми потрябват пари просто ще го продам - вече няма да дължа данък печалба.
                  За заплатите - знам от първа ръка за най-долната работа - 40-70€ дневно. Работят по 5-6 часа. Така че вземат колкото София (центъра на вселената)
                  Цените по магазините - от БГ ниво много малко стоки до 2 пъти - така че са +50% средно
                  За наема сигурно е така. Въпросът е че сега караш на 2% чисто и си доволен :-), а трябва да е колко ? :-)
                  Кой колко взимал на ден е ЕЖК. Според нумбеото се е вдигнала средната заплата до 800 евро / Митето е проверил :-)/
                  Живота не е лесен в Атина сравнено със София за местните :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    По спомени 800 и нещо евро след данъци беше средната заплата в Атина, но дори да е като софийската като сложиш 2 заплати годишно повече пак са повече парите. Най верния показател е движението на хората- като видиш гъркини да почнат да проституират в София, гърци да идват да гледат софийските пенсионери и гърци да работят в българското селско стопанство- тогава значи че сме станали по- добре. Докато българите ходят на гурбет там значи сме по- зле, никой не бяга от хубавото.
                    Consumer Prices in Sofia are 28.59% lower than in Athens (without rent)
                    Consumer Prices Including Rent in Sofia are 26.42% lower than in Athens
                    Rent Prices in Sofia are 18.04% lower than in Athens
                    Restaurant Prices in Sofia are 35.53% lower than in Athens
                    Groceries Prices in Sofia are 23.65% lower than in Athens
                    Local Purchasing Power in Sofia is 32.01% higher than in Athens

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Мите, има гугъл или нумбео и опитай пак Пенсиите са по-високи това да, но заплатите чекай....Разходите много повече... Невероятно, но факт е че в последните няколко години в София се живее по-добре от Атина / финансово и позволимост/
                      Все пак карам всяка година по месец в Гърция и пазаря от тамошният Лидъл чат пат и написах еднакви продукти / Кола не съм купувал нито тук нито там, но там е по-скъпа много/. Ако искаш си поиграй lidl.gr и lidl.bg

                      ПП Ето актуално промо:
                      https://www.lidl-hellas.gr/p/super-p...la-max/p120546
                      2 бутилки за 3.70
                      У нас 2 бутилки на промо са 2.30....
                      По спомени 800 и нещо евро след данъци беше средната заплата в Атина, но дори да е като софийската като сложиш 2 заплати годишно повече пак са повече парите. Най верния показател е движението на хората- като видиш гъркини да почнат да проституират в София, гърци да идват да гледат софийските пенсионери и гърци да работят в българското селско стопанство- тогава значи че сме станали по- добре. Докато българите ходят на гурбет там значи сме по- зле, никой не бяга от хубавото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Направо им се чудя на тез хора като идат некъде пият ли, ядат ли, на мускул ли карат или фотосинтезират.
                        Аз па се чудя кво правят българите в Атина и що гърците не се избиват за София

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Абе да ти кажа Киосаки си е доста добре финансово в момента- има имоти,коини, злато, сребро...... от радиошоуто, настолните игри,и канала в ютюб също доста кинти изкарва... А да не ти казвам каква стойност имат част от книгите му и колко хора са вдъхновили включително и мен
                          От книгите за балъци. Блинк блинк : От всичкото дето го описва е пробвал и точно то го фалира. Сигурно от много вдъхновение си я пропуснал тая част Те тая е стойността - под нулата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ботич, начи и старите коптори в Атина минаха 1000 ойро....Знаеш ли колко е средната заплата след данъци в Атина ? И че едни и същи продукти в Лидъл Гърция са с 50%+ по-висока цена ?
                            Относно доходността дет пишеш колко процента е 2000 бруто от 100К апарт ?
                            2k ЧИСТО е от малкия . Ама докога ще ви уча ....
                            Мога да вземам 3к ама ще трябва да се занимавам. Ако се полакомя за 4-5к щото и това е възможно ЩЕ ПОЧНАТ ПРОБЛЕМИТЕ - пропуснати наеми - празен, неплатени наеми, нови клиенти, освежаване - А това са РАЗХОДИ, РАЗХОДИ, РАЗХОДИ и пак на 2-3к ще слезна и ядовете в плюс. Затова и направения СТОИ. Като ми потрябват пари просто ще го продам - вече няма да дължа данък печалба.
                            За заплатите - знам от първа ръка за най-долната работа - 40-70€ дневно. Работят по 5-6 часа. Така че вземат колкото София (центъра на вселената)
                            Цените по магазините - от БГ ниво много малко стоки до 2 пъти - така че са +50% средно
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              ха ха.
                              да ти пусна ли обявите сега от същия сайт - под 1000€ НЯМА, а направен като празния ми е 1500€*86кв. Айде смятай - взет е за 30 с ремонта. Не вземам наем - евентуално ще се изнасям там
                              Е те тоя спа точно Ти си седнал да му отваряш очите - сега пее "ама гроздето е кисело" хахахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Направо им се чудя на тез хора като идат некъде пият ли, ядат ли, на мускул ли карат или фотосинтезират.
                                Там се отива с нагласата, че е по-скъпо и когато видят нещо по-евтино / един от 100 продукта/ се почват едни истории как там всичко е по-евтино и по-качествено....

                                Коментар

                                Working...
                                X