IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Всички южни райони са кошмар за придвижване не само до центъра но и вътре в тях. Освен ако си с метро, с кола забрави.
    Може би само тия около Цариградско са горе долу ок, без пиковите часове, че напоследък и там става страшно.
    Стана ми интересно за пиковите часове. Да вземем например Изток, предположи колко време отнема сутрин с кола до НДК, до Шератон, до парламента, до Витошка, до Славейков, до Кристал. Дай предположение и за вечер наобратно и ми кажи кой северен или западен район е по-добре от този "кошмар". А пък ако вземеш Тех-парка, Бизнес-парка, Мега-парка, небостъргачите Милениум и Капитал, северозападналите райони губят по един допълнителен час всекидневно. Виж до Централна гара, Лъвов мост, Татарли е друга бира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ластика е опънат, ножицата е разчекната от отваряне, канарите и те правят нещо, но не знам точно какво
      но палачинката скоро ще се обърне и бая голи задници ще лъснат в плиткото


      "Купувайте, че свършиха"

      "В цялата страна няма за цяр"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376

        Леле, това последното ли е прословутият имот на Колчагов? Че то не струва и колкото един гараж в центъра на София. А Колчагов само се хвалеше колко имотен бил.
        Какво стана с швейцарския паркет във виртуалния имот? Какво стана с бизнеса в Африка? Нали уж цяла година щеше да си там? Какво стана с автобиографията дето щеше да издаваш? Май, май… сал в сървърното под наем кесиш по цял ден… Също като янко у деЦката. Нещастно отроче на комунистически доносник. Срам за балканците от Априлци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Как точно дефинираш "чиста площ"? Със или без стени? Терасите влизат ли?

          И дай цени до Южния Парк край Ам. Посолство. Остави ги тези гета - Манастирски, Гео Милев, Стрелбище, Гоцета и подобни клоаки.
          Хм, Гоцето го наплю за задръстванията ама по Козяк опитвал ли си се да минеш с кола надолу към Арсеналски?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            А ти откъде знаеш какъв ми е стандартът?

            В Гоцето няма нито една нормална улица, нито пък има начин как за разумно време да се придвижиш до центъра. Това изключва квартала изцяло от шортлистата.

            За Света Троица дадох вече оферта - 2000 шведски крони на квадратен метър светла площ без стени и балкони. И това е много - за апарт в сграда пред срутване, в една от най-мизерните цигански махали на София.
            Всички южни райони са кошмар за придвижване не само до центъра но и вътре в тях. Освен ако си с метро, с кола забрави.
            Може би само тия около Цариградско са горе долу ок, без пиковите часове, че напоследък и там става страшно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Дъри, кои са другите хубави паркови зони?

              Знам, Изток ти е любим, но дефакто кварталът става единствено в зоната между Латинка и Борисовата. Останалата му част е по-зле и от Гоцето. А в тази зона не се строи нищо, поне аз не виждам.
              В центъра - сградата на Оборище - 3300 без ДДС, досами смрадта не Перловска и мръсотията и шумотевицата на Евлоги Георгиев. Не, мерси.

              Дай конкретни примери за сгради.
              Джони, аз не мога да ти покажа сгради защото не ги знам ,но си втълпяваш небивалици. Нито Перловската река е смрад, нито до Американското посолство е толкова хубаво. Трябва да гледаш по-ведро на живота и да не търсиш толкова много лошото защото накрая хубавото и лошото се сливат и вече не можеш да ги различиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Джони, не те разбирам защо си се омагьосал за този квартал като има и други много хубави квартали в София. Разгледай какво ново се строи до другите хубави паркови зони и центъра
                Дъри, кои са другите хубави паркови зони?

                Знам, Изток ти е любим, но дефакто кварталът става единствено в зоната между Латинка и Борисовата. Останалата му част е по-зле и от Гоцето. А в тази зона не се строи нищо, поне аз не виждам.
                В центъра - сградата на Оборище - 3300 без ДДС, досами смрадта не Перловска и мръсотията и шумотевицата на Евлоги Георгиев. Не, мерси.

                Дай конкретни примери за сгради.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  А ти откъде знаеш какъв ми е стандартът?

                  В Гоцето няма нито една нормална улица, нито пък има начин как за разумно време да се придвижиш до центъра. Това изключва квартала изцяло от шортлистата.

                  За Света Троица дадох вече оферта - 2000 шведски крони на квадратен метър светла площ без стени и балкони. И това е много - за апарт в сграда пред срутване, в една от най-мизерните цигански махали на София.
                  Джони, не те разбирам защо си се омагьосал за този квартал като има и други много хубави квартали в София. Разгледай какво ново се строи до другите хубави паркови зони и центъра

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    гоцето е топ
                    до американското, джонка може само да се оплакваш, че е скъпо а не ти отговаря на стандарта.
                    по- добре звънни на мавриков да ти даде офертата за света троЙца
                    пешето може и да се съгласи да те пуска тънко да паркираш зайчарника под навеса.
                    А ти откъде знаеш какъв ми е стандартът?

                    В Гоцето няма нито една нормална улица, нито пък има начин как за разумно време да се придвижиш до центъра. Това изключва квартала изцяло от шортлистата.

                    За Света Троица дадох вече оферта - 2000 шведски крони на квадратен метър светла площ без стени и балкони. И това е много - за апарт в сграда пред срутване, в една от най-мизерните цигански махали на София.
                    Last edited by ejonny2376; 09.10.2021, 12:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Как точно дефинираш "чиста площ"? Със или без стени? Терасите влизат ли?

                      И дай цени до Южния Парк край Ам. Посолство. Остави ги тези гета - Манастирски, Гео Милев, Стрелбище, Гоцета и подобни клоаки.
                      гоцето е топ
                      до американското, джонка може само да се оплакваш, че е скъпо а не ти отговаря на стандарта.
                      по- добре звънни на мавриков да ти даде офертата за света троЙца
                      пешето може и да се съгласи да те пуска тънко да паркираш зайчарника под навеса.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Стадото е подплашено,

                        .
                        ластика е опънат, ножицата е разчекната от отваряне, канарите и те правят нещо, но не знам точно какво
                        но палачинката скоро ще се обърне и бая голи задници ще лъснат в плиткото
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Давам цени на релевантен показател, а той е чиста площ. Ако се заиграем с РЗП-то става сложно.
                          Как точно дефинираш "чиста площ"? Със или без стени? Терасите влизат ли?

                          И дай цени до Южния Парк край Ам. Посолство. Остави ги тези гета - Манастирски, Гео Милев, Стрелбище, Гоцета и подобни клоаки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Пак станА брокер, а?
                            Верно ли? Не ми се вярва. Като брокер би трябвало да знае казуса по който беше задал въпрос. Май ще трябва да се допита до маверик по когото толкова плюеше.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Имаш лични.
                              мерси ще го помисля
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                а и си е така
                                хихихихи

                                това сигурно е било 1600€ /м2
                                преди да се сринат главоломно цените

                                възможно е и да е банско - брокерска обява
                                за повдигане и ъп на цените
                                но трудно
                                много трудно
                                хихихихи
                                Рускиня брокерка, личното и апартамент продава. Супер!
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X