IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Ако са покрай Царица Йоана от тунела до Била и малко след това- Люлин 10, 9, 7 и частично 3 и 2 пиши, ако имаш нещо. Аз моите 2 ги взех по 50 000 евра( 49000 и 49500) първата края на 2019, втората март тази година, като втората беше за тотален ремонт в Люлин 9 точно до метрото по 43 реални квадрата и двете.
    Не мое да не си ми звънял за една в 5-та...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
      В люлин 5 си купуваш веднага за 900 да не кажа и по- малко особено в 3- те цигански блока

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
        Споменатата цена на метър бе в 5-цата на Юлин...
        Има, нЕма 20% над 900 юро/метъра, март 2021...
        Боксониерата (митака ги разбира) бе в състояние тоталка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Гле'ам Митето дири по люлинско маломерки. Зимата там продадох такава в ЕПК на 1 150€/метъра. Та се питам сега на колко са...?!?
          Ако са покрай Царица Йоана от тунела до Била и малко след това- Люлин 10, 9, 7 и частично 3 и 2 пиши, ако имаш нещо. Аз моите 2 ги взех по 50 000 евра( 49000 и 49500) първата края на 2019, втората март тази година, като втората беше за тотален ремонт в Люлин 9 точно до метрото по 43 реални квадрата и двете.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Гле'ам Митето дири по люлинско маломерки. Зимата там продадох такава в ЕПК на 1 150€/метъра. Та се питам сега на колко са...?!?
            Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              50- 60 000евро в зависимост от състоянието и квартала, за боксониера 35-45 000 евро пак зависи от състоянието и квартала
              Имам, двустаен, тухла, до метро, ама подготви над 2Х второто число, поне за някаква форма на запитване...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                50- 60 000 евро в зависимост от състоянието и квартала, за боксониера 35-45 000 евро пак зависи от състоянието и квартала
                Купи ги, от мен имаш 30% отгоре да ми ги продадеш. Но май ще трябва да ми продаваш в гара Бов.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Марсианеца яко е объркал рейса. В Плевен няма оферта на 650 евро в свестен диапазон имоти. Към 800 до 1000. За Сф на 650€ отнасяме и таван с общ кенеф в Слатина. Ама това е мечта. Между другото Люлин регистрира най-голям процент поскъпване.
                  Гле'ам Митето дири по люлинско маломерки. Зимата там продадох такава в ЕПК на 1 150€/метъра. Та се питам сега на колко са...?!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    Параметри и ценови диапазон?
                    Избор нямаш голям...
                    50- 60 000 евро в зависимост от състоянието и квартала, за боксониера 35-45 000 евро пак зависи от състоянието и квартала

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Объркал си рейса...
                      На споменатата цена съм го отнесъл без да разбереш...


                      Марсианеца яко е объркал рейса. В Плевен няма оферта на 650 евро в свестен диапазон имоти. Към 800 до 1000. За Сф на 650€ отнасяме и таван с общ кенеф в Слатина. Ама това е мечта. Между другото Люлин регистрира най-голям процент поскъпване.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        както и да е,
                        виж сега аз какво търся:
                        маломерки около метро, ама тухла.
                        земя или къща до 50км около софия
                        Вчера ми звъня някакво брокерче, даже не знам откъде ми има телефона за строеж в Дружба 1 близо до метрото тухла, ама не запомних докъде са стигнали дали беше акт 14 или по- напред. Има всичко налично- от маломерки до тристайни. Ако искаш мога да ти дам телефон. За Люлин го питах, но ми каза че само за Дружба 1 рабител в момента( няма солидарност между брокитата- можеше да спомене някой люлински колега). Аз се интересувам от готови маломерки( може и за ремонт но с акт 16) та не представляваше интерес за мен, а и Дружба 1 ми е непознат. Едно време доста " бразилци" имаше там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          както и да е,
                          виж сега аз какво търся:
                          маломерки около метро, ама тухла.
                          Параметри и ценови диапазон?
                          Избор нямаш голям...

                          Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          земя или къща до 50км около софия
                          Принципно къща върви със земя, но имам и такава без земя.
                          Имам и доста земя...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Споменатите, не са купувачи, а и не могат да ми кажат нищо.
                            Въпроса бе към "героя" от "реалните квадрати"...

                            п.п. ама той не мръцва нищо...
                            както и да е,
                            виж сега аз какво търся:
                            маломерки около метро, ама тухла.
                            земя или къща до 50км около софия
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Объркал си рейса...
                              На споменатата цена съм го отнесъл без да разбереш...

                              Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                              аз не съм мите, но мога да те офертирам с 650 евро, ако няма други драми, освен нужда от ремонт на самия партамент ..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Мите,
                                Ако си навитак, другата седмица имам на пазар 3-ст. панел, 90 м2. за ремонт. Квартала е Св. Троица. К'ва цена си способен да оферираш?


                                аз не съм мите, но мога да те офертирам с 650 евро, ако няма други драми, освен нужда от ремонт на самия партамент ..
                                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                                Коментар

                                Working...
                                X