IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение


    М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване)

    демек нещо като 3 стаи над 200 000 евро, това без такси по придобиване, ремонт и обзавеждане ?!?
    нещо като 300 000 евро минимум или над половин милион лева ... за да влезеш да живеш в 3 те стаи ..
    това повече ми изглежда като брокерска полюция от колкото като действителност,
    но може, щом ти казваш, а и аз както по рано казах, в българия душевно болни хора не липсват
    Ми смятай го както искаш - 63,89 м2 - 130 К... 5К беше наддаването

    Подобри офертата значително за Св. Троица.
    Около 1 080 може да говорим...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Ма ти верно си само у форума...


      М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване)

      демек нещо като 3 стаи над 200 000 евро, това без такси по придобиване, ремонт и обзавеждане ?!?
      нещо като 300 000 евро минимум или над половин милион лева ... за да влезеш да живеш в 3 те стаи ..
      това повече ми изглежда като брокерска полюция от колкото като действителност,
      но може, щом ти казваш, а и аз както по рано казах, в българия душевно болни хора не липсват
      действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

      Коментар


      • Ма ти верно си само у форума...
        Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

        лева може, ама евро .. аз лично не мога да го повярвам, не че луди хора няма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Днес приключих сделка - Връбница, панел, 1 ет. 1 130€/ метъра.
          В последните два месеца:
          Гео Милев, тухла, 2000 г, без асансьор 5 ет. - 1 600€/метъра (с много голям пазарлък).
          М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване);
          Стрелбище - панел, 3-ст, 1 540€/метъра (тук минаха тънко);
          Център - магазин, тухла 1 580 €/ метъра (прилична цена);
          В момента преговарям:
          М. ливади на Акт 14 - 1579/ метъра и втори на 1780.

          Та това е пазара...
          лева може, ама евро .. аз лично не мога да го повярвам, не че луди хора няма
          действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Ако е съвсвм в началото на 4 ( до трамвая на границата с 3) и ако тренираш спортно ходене може и да стигнеш за 10 минути до метростанция Люлин.
            Сега ме караш да ровя в бгмапа. бл. 432 беше, зад мебелната къща. До метростанция Юлин е на 10 мин. спокойно ходене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Ами този беше на пешеходно - 10 мин., засичано. Но не е там пойнта. Сделка март 2021, 33 м2, 38 К. Ако не бе прибързал собственика, го отнасяха на 41. Мое си сметнеш цена на метър за тоталка. Сега като ги гледам, то не че има какво да видиш - средна е 1350/60 - метъра.
              Извинявам се - в 4-ката беше.
              Ако е съвсвм в началото на 4 ( до трамвая на границата с 3) и ако тренираш спортно ходене може и да стигнеш за 10 минути до метростанция Люлин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                То станало като криптото тука вре, събуждаш се сутринта и обявите качили 2-3% офертната.

                Маверик да каже реални продажни минимални/максимални цени в момента на квартали в София, иначе е едно гадаене по обяви само.
                Днес приключих сделка - Връбница, панел, 1 ет. 1 130€/ метъра.
                В последните два месеца:
                Гео Милев, тухла, 2000 г, без асансьор 5 ет. - 1 600€/метъра (с много голям пазарлък).
                М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване);
                Стрелбище - панел, 3-ст, 1 540€/метъра (тук минаха тънко);
                Център - магазин, тухла 1 580 €/ метъра (прилична цена);
                В момента преговарям:
                М. ливади на Акт 14 - 1579/ метъра и втори на 1780.

                Та това е пазара...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Значи мое да се втърка и сега. В блока който описва и за тоталка. Тамън на 1300 минимум ще закове да заживее вътре, без луксове.
                  То станало като криптото тука вре, събуждаш се сутринта и обявите качили 2-3% офертната.

                  Маверик да каже реални продажни минимални/максимални цени в момента на квартали в София, иначе е едно гадаене по обяви само.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Не съм, 5 е доста далече от метрото, въпреки, че някои твои колеги пускат обяви за 5 и пишат до метро. За мен до метро е макс 5- 6 минути пеша.
                    Ами този беше на пешеходно - 10 мин., засичано. Но не е там пойнта. Сделка март 2021, 33 м2, 38 К. Ако не бе прибързал собственика, го отнасяха на 41. Мое си сметнеш цена на метър за тоталка. Сега като ги гледам, то не че има какво да видиш - средна е 1350/60 - метъра.
                    Извинявам се - в 4-ката беше.
                    Last edited by maverik; 09.10.2021, 00:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
                      Ето ти " захлупвай" в един от блоковете с " бразилци" накрая на 5 до полето( по триъгълните балкони можеш да ги познаеш
                      https://m.imot.bg/details/1a163275325150132

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Не мое да не си ми звънял за една в 5-та...
                        Не съм, 5 е доста далече от метрото, въпреки, че някои твои колеги пускат обяви за 5 и пишат до метро. За мен до метро е макс 5- 6 минути пеша.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Споменатата цена на метър бе в 5-цата на Юлин...
                          Има, нЕма 20% над 900 юро/метъра, март 2021...
                          Боксониерата (митака ги разбира) бе в състояние тоталка...
                          Значи мое да се втърка и сега. В блока който описва и за тоталка. Тамън на 1300 минимум ще закове да заживее вътре, без луксове.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Ако са покрай Царица Йоана от тунела до Била и малко след това- Люлин 10, 9, 7 и частично 3 и 2 пиши, ако имаш нещо. Аз моите 2 ги взех по 50 000 евра( 49000 и 49500) първата края на 2019, втората март тази година, като втората беше за тотален ремонт в Люлин 9 точно до метрото по 43 реални квадрата и двете.
                            Не мое да не си ми звънял за една в 5-та...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
                              В люлин 5 си купуваш веднага за 900 да не кажа и по- малко особено в 3- те цигански блока

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Митето и панел от люлин 5 и 6 не мое да помирише на цена 900€.
                                Споменатата цена на метър бе в 5-цата на Юлин...
                                Има, нЕма 20% над 900 юро/метъра, март 2021...
                                Боксониерата (митака ги разбира) бе в състояние тоталка...

                                Коментар

                                Working...
                                X