IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Да или не?

    Не съм "калинка", а топ чиновник!
    И ти и следвапишещия сте за съжаление, явно не правите разлика между примерни предложения, като цени, квадратури и местоположения в сравнение с реални такива на въпросния притежател. Трябва да имаш по-голям мозък от този на пиле, за да вникнеш в това, да понякога трудно се получава...най-радостното е, че съм ви обострил сетивата за моите притежания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Момчета, определено не ви е лесно...
      никой не е казвал, че ще е лесно, трайчо
      твоя кумир, бъртрам, известно време обещаваше големо мяу
      и тънки цени на имотиту, но май и сам вече не си вярва
      това, което ти казваме е, че днес е трудно
      но утре ще е още по-трудно
      и наемите ще са по-високи
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
        а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
        не го съди строго
        Момчета, определено не ви е лесно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
          а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
          не го съди строго
          Кой има портфолио за милион ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Вие понижителите съм забелязал в годините, че сте царе на индуктивното мислене, а както казва г-н Холмс, много ви липсва дедуктивното такова
            Пич , по дедукция стигам до извода , че няма къде да живееш. Имам 2 апартамента в София , които мислех , че не стават за нищо и доколкото знам единия е празен а другия май децата на някакви далечни роднини го ползват да си чукат гаджетата. Като видях обаче в какви условия живееш, реших , че ако имаш деца , трябва да говоря с жена ми и да се опитам да яубедя да те пуснем теб и семейството ти да живееш в единия. Ще бъде нива над условията в кое да е от жилищата ти. Поне ако не друго ше имаш топла вода , отопление, ток и възможност да си сготвиш нещо без да предизвикаш епидемия.

            Какви понижители бе ??? От тия "имоти" , къщата в Радомир си е вечно твоя, независимо от цената. Оценките на останалите ги делиш на 2 и стискаш палци да се намери някой балък да му се занимава да ги оправя та да ги вземе. Преко сили ако ти останат 200к накрая трябва да скачаш до небето. Надявам се да нямаш кредити. Отиваш с каквото остане в къщата в Радомир, стягаш окопите в двора да имаш някакво прикритие като воюваш с мангалите и живееш икономично 10 години докато изядеш кинтите. Като свършат ще му мислиш за натам.

            Тази перспектива за мен мачва профила на понижител. Или ти не мислиш така ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??
              лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
              а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
              не го съди строго
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??
                Да или не?

                Не съм "калинка", а топ чиновник!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  При нас на мястото на панелните клетки направиха открит паркинг и почти не личи, че е имало гаражи.

                  Доколкото помня панелните гаражи се появиха в периода 1998-2000 г.
                  и тук такава беше идеята, но явно не се разбраха, кой да взима таксите
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Кажи ама честно, тези имоти, които колегите ги коментират от обявите, наистина ли са твой?
                    Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Вие понижителите съм забелязал в годините, че сте царе на индуктивното мислене, а както казва г-н Холмс, много ви липсва дедуктивното такова
                      Кажи ама честно, тези имоти, които колегите ги коментират от обявите, наистина ли са твой?

                      Коментар


                      • Вижте какъв тотален контрол готви бабата, ще ви настръхне косата! Гледайте:

                        https://youtu.be/6_Y3iDJXNfQ?t=708

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Само да отбележа, че този ник не е кой да е, а самия създател и собственик на темата "Какво поскъпване очаквате...."
                          Вие понижителите съм забелязал в годините, че сте царе на индуктивното мислене, а както казва г-н Холмс, много ви липсва дедуктивното такова

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Къщата Редута ли е тази от историята по-долу ?


                            Щото ако е , не знам каква помощ трябва да се оказва първо, финансова или ...

                            Предполагам , че видяхме последния пост от този ник, Не знам човека дали е бил друсан или е бил или пиян като го е поствал, но като се събуди очаквам да изтрие акаунта и да почне на чисто Аз ако имам "собствености" в такова състояние, няма да искам да се сещам за тях, камо ли да кажа на някой.
                            Само да отбележа, че този ник не е кой да е, а самия създател и собственик на темата "Какво поскъпване очаквате...."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                              В Южна Италия имотите ви се виждат евтини по същите причини, по които е евтино във Видин
                              Няма работа вероятно ? Но имат 7% данък за доход извън Италия и има доста хора с онлайн бизнеси, които взимат жилища или се интересуват. Кофти е че болници, шопинг, театри и подобни също са доста лимитирани, но пък е много евтино и става да ходиш да си почиваш по няколко месеца в годината да "твориш" на спокойствие
                              Last edited by segato; 30.03.2023, 19:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Решетки на третия етаж и изглежда непоследен а балконите са разделени ... не би трябвало да са заради пресъпност , ма кой да знае. idealista е добър сайт за Италия и Испания, имат и сайт за Португалия, но не съм го гледал много. Може да разгледаш и други обяви. Рим честно казано не би бил моя първи избор. Постнах нещо оттам защото с Дюри си говорехме за европейски столици. Има една камара градчета с по 100-200к жители, Лука, Верона, Бергамо, Падуа, Чесена, Парма и това са само в Северна Италия , надолу е и по-евтино а и храната даже ми харесва повече ... Аз лично съм шокиран, че Италия или Испания имат жилищен пазар съпоставим с този в България. Въпреки, че и двете си имат много проблеми, качеството на живот все още е като да сравняваш различни планети. Къщи като тази на набедения лорд от Редута са от порядъка на 50к, ма там тия къщи са по забравени села. Никой няма да остави имот на добро място в такова състояние. Ако има имот и не може да го стопанисва , го продава и следвашия го оправя.

                                Да, ще ми е интересно да чуя преки впечатления от Италия. Аз имам доста клиенти там и вече не искат да си говорят с мен , че само ги разпитвам за райони Като гледам всички казват , че Северна Италия, Ломбардия, Трентино и Венето са най-уредени, но като стане дума за живеене без търсене на работа са разделени между Емилиа Романа , Абруцо и ... Калабрия (изненадааа). Тоскана се приема за скъпа, макар че не виждам като излезнеш от Флоренция какво му е скъпото.
                                В Южна Италия имотите ви се виждат евтини по същите причини, по които е евтино във Видин

                                Коментар

                                Working...
                                X