IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Практично решение, вместо 1200 на месец за квартира

    Италианските власти ще използват конфискувани от мафията имоти, за да подслонят украински бежанци, предаде Франс прес, като се позова на министъра на вътрешните работи на страната Лучана Ламорджезе.
    Стотици хиляди бежанци ще дойдат и ние трябва да бъдем на висота, каза председателят на Демократическа партия Енрико Лета

    Коментар


    • https://www.dnes.bg/balkani/2022/03/...skypvat.522673

      Нали ме обвинявахте в паника ????
      Вижте какво става в Скопие след полунощ ....не цените са фактор,a липсата.Вече ще се молите за капка бензин ако ,продължат така нещата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение
        При 2000е средна за София в по-нормални локации, отиваме на 2500 в завъшен вид. При тези цифри брокер да си. Тези 2×3% вече натежават много, искайте и нотариусите и общините да се кротнат малко.
        Стой и гледай мача,ако спрат газа,в момента газа и петрола активно се обсъждат.
        Бедна ти е фантазията каква криза ще дойде и повярвай банките тогава рязко ще спрат да кредитират,защото хората ще се чудят от къде да закърпят семейния бюджет за основни нужди.
        Риска за финансовата система,на която се крепи и пазара главоломно расте с часове.

        Коментар


        • При 2000е средна за София в по-нормални локации, отиваме на 2500 в завъшен вид. При тези цифри брокер да си. Тези 2×3% вече натежават много, искайте и нотариусите и общините да се кротнат малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Шегуваш се нали? Кога на руснаците им е пукало за своите? Че те в момента обсипват с бомби руския град Харков.
            Така е .Всички виждаме какво става.Жертват се млади момчета на по 20 години.Дано приключи по бързо тази война,няма печеливши и носи само страдание и погром,и на глобално ниво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Защото Лукойл не е в Румъния, а до Бургас.
              Шегуваш се нали? Кога на руснаците им е пукало за своите? Че те в момента обсипват с бомби руския град Харков.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Ерата на фрау меркел приключи... Не са добре дошли, въпреки че целите на бягащите са им там, щото мое да има Берлин 45-та, втора серия.
                Наемите не са пораснали от бежанците, само временната заетост. Все повече собственици на свободни жилища отказват такива наематели, за разлика от преди седмица. Никой няма да си отдаде собственост под наем на несигурни контрагенти.
                Първоначално беше солидарност и помощ... Лесно се вижда, че целите са други...
                ТАлАвизора няма да ви даде картинката..., сложна е.

                Полишите са най-големия реципиент, ама днес изведнъж забравиха, че ще даряват (бартеросват) самолети...?!?
                Стола на германия изведнъж реши, че ресурсите от Русия са важни...?!?
                Перчема от даунинг стрийт отказа да приема украински бежанци...?!?
                Поднебесната се обади тихо, че договорите са по-твърди от камък...?!?
                И борсите почнаха да се топят...
                Ич не си наясно с наемния пазар в немско, личи от самолет

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Каква очна справка да правя с теб като изобщо ми е смешно как разправяш че с наеми не се занимаваш ?И какво си взел да ми говориш за съформци и т.н ? И да не беше онази случка,ти как мислиш ?Кой ще ти се върже на лъжите че не се занимаваш с наеми ?
                  Не само че се занимаваш,ами и ти пукат ушите да събираш предплати...Не се занимавал с наеми нашия??Ти за какъв се взе или по точно как си помисли изобщо че някой здравомислещ човек ще се хване на лъжите ти и глупостите които плещиш ?
                  Той е брокер ,но с наеми...о той не се занимава с наеми...
                  Пълен смях,ама пълен...
                  Той не знае, къде се намира и говори глупости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    Ма ти верно си посмешището на форума, благодарение на един съфорумец, дето си бе загубил акъла по едно време.
                    Ама па си клоун и добър създател на интриги...

                    п.п. Искаш ли да направим очна справка...?!?


                    Каква очна справка да правя с теб като изобщо ми е смешно как разправяш че с наеми не се занимаваш ?И какво си взел да ми говориш за съформци и т.н ? И да не беше онази случка,ти как мислиш ?Кой ще ти се върже на лъжите че не се занимаваш с наеми ?
                    Не само че се занимаваш,ами и ти пукат ушите да събираш предплати...Не се занимавал с наеми нашия??Ти за какъв се взе или по точно как си помисли изобщо че някой здравомислещ човек ще се хване на лъжите ти и глупостите които плещиш ?
                    Той е брокер ,но с наеми...о той не се занимава с наеми...
                    Пълен смях,ама пълен...

                    Коментар


                    • Ма ти верно си посмешището на форума, благодарение на един съфорумец, дето си бе загубил акъла по едно време.
                      Ама па си клоун и добър създател на интриги...

                      п.п. Искаш ли да направим очна справка...?!?

                      Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Е как да не занимаваш с наеми като лично те излових да се потиш да гепиш цели 2 наема след продажба на имот ????
                      Кой лъжеш Мавриков ,Кой лъжеш ???
                      Смешна работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Родителите ти не бива да са фактор.Родителите ти са те отгледали за да си поемеш пътя,имаш и жена,мисли за децата ти,родителите ти са вече в друга възраст и техния живот е в друга фаза.
                        И като имаш 7 имота защо нямаш поне 3 деца или 2 поне ???
                        Пари имаш,имаш имоти но се ослушвате.
                        Най важното в тоя живот е един ден да ти се каже тати,искам това,или тати обичам те ,или като пораснат да си говориш с тях,да обсъждаш,като се разболееш да те питат как си.Лежал съм 2 седмици в болница и малката от 3000 км счупи телефона да звъни всеки ден на видео,но всичко това си го правиш сам,и повярвай ми никой и нищо не може да го замени,един ден ще разбереш че парите,имотите са нищо ако не си създал поне 1 живот на тая Земя.
                        Имам приятели останаха ергени,само ядат,пият и накрая си остават с 4 стени,и наднорменото тегло.
                        Да и аз така мисля, но няма убеждаване жената. А не мога да я сменям. От малките класове на гимназията сме заедно вече 28 години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                          Глупак, с наеми не се занимавам изобщо... ))))))))))))))



                          Те са за начинаещи като теб в явлена, спомням си, че имаше някакъв "опит" (двумесечен).
                          Е как да не занимаваш с наеми като лично те излових да се потиш да гепиш цели 2 наема след продажба на имот ????
                          Кой лъжеш Мавриков ,Кой лъжеш ???
                          Смешна работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Имах такива помисли едно време, да последвам примера на сестра ми, но родителите ни са тук. Имам си лека и доходна от 20 години. А и с 7 имота тук не е лесно да почваш отначало някъде далеч в странство. Но за по-младите си прав, че това е пътят.
                            Родителите ти не бива да са фактор.Родителите ти са те отгледали за да си поемеш пътя,имаш и жена,мисли за децата ти,родителите ти са вече в друга възраст и техния живот е в друга фаза.
                            И като имаш 7 имота защо нямаш поне 3 деца или 2 поне ???
                            Пари имаш,имаш имоти но се ослушвате.
                            Най важното в тоя живот е един ден да ти се каже тати,искам това,или тати обичам те ,или като пораснат да си говориш с тях,да обсъждаш,като се разболееш да те питат как си.Лежал съм 2 седмици в болница и малката от 3000 км счупи телефона да звъни всеки ден на видео,но всичко това си го правиш сам,и повярвай ми никой и нищо не може да го замени,един ден ще разбереш че парите,имотите са нищо ако не си създал поне 1 живот на тая Земя.
                            Имам приятели останаха ергени,само ядат,пият и накрая си остават с 4 стени,и наднорменото тегло.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Това за собствениците и краткотрайните наеми го писах още когато лапаше мухите,ти точно.Защото брокерите на Явлена първи писаха в групите че очакват само краткосрочни наеми и наематели за малко,но наш Мавриков потриваше ръце в очакване на урожай и планини от пари,личи си колко си в час и с пазара дето уж от това си вадиш и хляба
                              Затова ти казах и преди трай си и не давай акъл защото се излагаш сам.Сам се показваш колко си в час.
                              Споко, няма всички да се върнат. Там е разруха. Няма и всички да избягат. ЕС ще наложи квоти за разселване. Но този път ние и другите от периферията няма да се дърпаме Защото сега обществените нагласи са да се помага. Наемите от кратко ще преминат в дългосрочни. Само трябва да им позволят да работят.

                              Коментар


                              • Глупак, с наеми не се занимавам изобщо... ))))))))))))))

                                Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Това за собствениците и краткотрайните наеми го писах още когато лапаше мухите,ти точно.Защото брокерите на Явлена първи писаха в групите че очакват само краткосрочни наеми и наематели за малко,но наш Мавриков потриваше ръце в очакване на урожай и планини от пари,личи си колко си в час и с пазара дето уж от това си вадиш и хляба
                                Затова ти казах и преди трай си и не давай акъл защото се излагаш сам.Сам се показваш колко си в час.
                                Те са за начинаещи като теб в явлена, спомням си, че имаше някакъв "опит" (двумесечен).
                                Last edited by maverik; 08.03.2022, 00:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X